Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motul 15w-40
A Varaderoba milyen olajat használsz?
Helló!
Ha valaki tud 125-ös komplett motorblokkol írjon
Csakis ball oldali hajtással
Köszi szépen
Szijasztok!
Cserélhetővé vált szeretett motorom!
70-125-ös sport gépet akarok helyette akit érdekel a csere írjon!
szadam01@citromail.hu
hello ha valkinek akad 125 4t robogohoz forgalmija amitől megválna átvenném . irjon jani1005@citromail.hu
Sziasztok! Van egy 96-os évj. 125-ös KTM. krossz vasam! 200e. értékben elcserélném valami használható rendszámos mocira, robogóra! Esetleg valaki.........?
Sziasztok!
Felújított aprilia af1 50 motoromat cserélném 125/50 4t supermotora, vagy gyorsaságira amiben max 5000-6000km van!
E-mail: d-himes@freemail.hu
http://motor.hu/motor_vpage.js...
Kicsit pang a topik....
Köszi a választ!
rángatni nem rángat akkor se ha50-el mész 5.-ikben, csak akkor nem huz, meg nem is lenne egészség a motornak
Hát figyelj,5.-ben kb 80km/h val mész akkor pörög 8000-en, simán viszi, ha huzatni akarod akkor onnét kell 5-ikböl, 8000-en alul nem huz érezhetöen. Vagy visszaváltasz. 8000-töl 12,000-ig mint a háborodott ugy huz.
Nem kell elfelejteni hogy ez "csak" 15 lovas 11kw-os gép, ugy nemfog soha huzni mint egy 750-es :-)
De nekem pont elég ez is, nagyon élvezem vele a motorozást és ez a lényeg
Úgy értem,hogy az 5.sebességnek mennyi az alsó határa,ahol még kényelmesen megy, de ugyanakkor nem rángat?
nagyon kell pörgetni?Honnan húz kényelmesen 5.-ből?
Szia!
A Fogyasztása az 3 liter-töl 3,6 liter ig változik, attol függ hogy hogy hajtod.
Az utazója 90-100 km/óra, azt simán viszi 2 személlyel is
Végsebesség 120-130
Hello!
Nekem van egy Planet-em gyönyörűállapotban, blokkja rendberakva, 11KW-os magyarországi rendszámos papírokkal 2011.04.28-ig van rajta műszaki is. Még az ár komoly vételi szándék esetén megbeszélhető, mert pénzzé szeretném tenni. Nagyon kezes élmény vezetni, erő van benne bőven, fojtatlan. Nézz körbe szerintem ha tetszik a formája messze ez a legjobb vétel. Én egy pályagépet szeretnék talpra állítani azért adom el. A linken meg tudod tekinteni, ha tetszik gyere el nézd meg és megegyezünk.

http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
Szia!Érdekelne,hogy a kis varaderonak mennyi az utazója,és a fogyasztása?
Varadero 125 -ös mocival valakinek vmi kérdése van akkor irjon.
Találtam rá egy manuált, igaz hogy angol nyelvü, de manuál...
Széles utat!
Eléggé kihalt ez a topic, de ha még érdekel a varadero akkor én segithetek neked
garelli műszerfal eladó
ár:3000ft
szacsomotor@freemail.hu
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
fékbetétek,fékcsövek,kézvédők
,kormányok,gumik és egyéb kiegészítők itt! nézz be, megéri!
Sziasztok
150cm3-es Yamaha Majestyen van olajszűrő?
Skacok, akit érdekel 4t 125 soft chopper és egy Danúvia, sasolja meg az adatlapomat!
Eladó 125ös 4ütemű robogó blokk!
1500km van benne!
45 ezer ft

adok hozzá új kipufogót dobbal
+tartalék új önindítót

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Üdv. Alien!

Érdekelne a vélmenyényed a mocidról (Tomos 125 sm)
lökd az összes infót kérlek, ami csak eszedbe jut.
(ami különösen érdekel: mióta nyüstölöd, hány km van benne, fogyasztás, szervízigény, esetleges hibák..stb)
Köszönöm előre is
(Az adatlapomon minden privát válaszhoz szükséges infót megtalálsz, de akár ide is bevésheted, csak nem köveznek meg érte. )