Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uhh ez a moci nagyon ottvan
Sziasztok!
RGV -hez keresek papírokat és vázat, ha tudtok segíteni ez ügyben, akkor ide írjatok.
Blokk bontva eladó.
Megvan végre a moci jaj de szép gyerekek a hangja 1 álom jól megy de nagyon fáztam , elsö teló kicsit kopog szerintem olaj kell bele. De boldog vagyok
apám haverjának volt, kevés kilométerrel vette de nagyon tetszett nekem is és neki is a motor nagyon kezes könyyű gyors fasza kis járgány volt !
szia
Nincs nagy baja de nagyon megvizsgálom ,mert befürdeni nem akarok.
Kiprobálom rendesen de elötte átnézem nem akarok gipszet elvileg szombaton, majd írok
Köszi, h segitettél
üdv Tamás
Az a helyzet h engem a csere annyira nem érdekel, egyébként az enyémnek a jobb oldalán van pici karc, nem esésből csak eldőlt. Műszaki most járt le, de friss műszakival 430-at szeretnék érte, és ez az ár nem alkuképes. A '86 os is biztos jó egyébként, arra vigyázz csak h ha sérült, a futóműnek vagy a váznak véletlenül se legyen baja, mert akkor sose fogsz jót motorozni vele. A cbr 250 nagyon kezes motor, alacsonyan van a súlypontja, erős, megbízható de egy nagyobb sérülés azért tönkre tudja tenni.

üdv,
Szia
Hát az a helyzet, h 1 suzuki 150ccm robogót meg 110.000ezret kell adnom a motorért, a ball oldalon van sérűlés de könnyen javítható. Mennyit szeretnél a vasadért? müszaki? állapot?
köszi ,h írtál
Haliho!

A manualt elküldöm csak nem vagyok otthon de hamarosan.
1986 os CBR ha japán belpiacos és normálisan volt szervizelve akkor el kell mennie 50-60 ekm baj nélkül.
Ha már itt tartunk az én '92 évvégim eladó!

üdv,
Hi
Érdemes megvenni 1 1986 cbr 250 r ha jó állapotban van?
Légyszi ha v.kinek van írjon
köszi
Tom
Szia
Most készülök venni 1 250-es cbrt.
Megköszönném a service manualt ha elküldenéd.
amfer78@freemail.hu
üdv Tom
Szeva 250-es 2ütemü crossos barátaim..hozzászolásokat várok,egy KTM MX250 mocihoz,tapasztalatok gyengepontok..!elöreis köszi
Sziasztok, kérdésem lenne.
Vki pontosan el tudná mondani, hogy hogyan lehet kivenni a Bazuka b120-ből a fojtást a kipufogó dobból. Lekapom a szegecseket a végéről és onnantól mit kell kivenni? Esetleg vki képes illusztrációt:D Hangja kb mennyivel lesz nagyobb?
Előre is köszi.
Széles utat.
üdv!
a korl jogsihoz keresek endurot... szerintetek melyik lenne a legjobb választás? köszi!
Sziasztok!

Találtam egy új oldalt, szerintem jó, hívjatok meg rá minnél több embert!

Az oldal: www.motorosokk.com
sziasztok!
VENNÉK!
szeretnék egy nsr 250es mc21 v. 28as mocit csak papiros érdekel és müködöképes legyen természetesen.
250 000 a felsö határ!
msn és email cimem:fecskovicsattila@freemail.hu
szia hát a tied az drága számomra sajnos! csak h mennyit eszik meg mennyire szervizigényes
csak annyit hogy az enyém eladó : nsr250r
amúgy mit szeretnél tudni róluk?
Valaki nemtud valamit az nsr 250ekről?
Köszi a választ, de a bakonymotor nem vállalja el, már beszéltem velük annó.
Viszont a Yamaha world elvállalta. Nagyon segítőkészek voltak.
keress arra hogy bakonymotor, azok vállalják, öcsi beszélt velük anno.
Sziasztok. Nagyon fontos lenne, kellene vki aki elvállalja a motorom forgalomba helyezését, minden papírja megvan, vámpapír, számla, le van jelentve a közlekedési hatóságnál, h forgalomba lehet helyezni, de én nem vagyok jártas a dologban. Vki help, kellene egy cégnév aki elvállalná. Előre is köszi. üdv
Nem nagy dolog egyébként szétszedni, csak összerakni nehéz:D főleg szervízkönyv nélkül
marhára kiváncsi volnék az enyém hogy néz ki belül kopottságilag..
Szóval most vettem a motort, állítólag9000 km van benne de ez nem hinném hogy tükrözi a valóságot.A motor meg a szelepek és a gyűrűk kopása alapján sztem 12-15000km lehet benne, de semmiképpen sem sok km mert alig van megkopva.A mocit 130000ért vettem papírokkal még jövő évig van rajta műszaki.Azért volt ennyi mert szar volt benne a hengerfejtömítés és belefolyt a hűtővíz,berosdásodott a henger.Az összes szerelő azt mondta rá h motorcsere meg hogy nincs hozzá alkatrész de ez egy baromság.Szerencsére a gazdája ezt elhitte én meg éltem a lehetőséggel, mert volt egy kevés pénzem is.Szóval most tartok ott hogy levettem a hengerfejet meg a hengert, és kikandikálnak a dugattyúk.A hűtő, a futómű a gumik a fékek szép állapotban vannak, úgy láttam az elektronika is rendben van, egyedül a benzintartály elég csúnya belül, meg a benzincsap volt, berohadva de azt már megcsináltam.A mocival még nem estek:) minden eredeti rajta, egy karcolás sincs, annyi a baja hogy nincs rajta az alsó idom, mert nincs meg.Szervíz manualrol akkor nem tudsz valamit?Ha érdekel még valami akkor kérdezz és írok.Képet is rakok majd fel.