Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi?
Urak eladó a vas!
Keresnék eladó RGV 250-et. Fordított telós, banán lengővillás érdekelne. Köszi
Sziasztok!

Van itt közületek VT-250 Xelvises?

David
A VTR 250-eshez ki mit tudna fűzni? (régi, nem a most kiadott)
Minen érdekel róla....
köszi
írtam neked választ fzr topicban. Amúgy van ilyen hogy motorcyclespecifications.com vagymi ott talán van pár alapadat, de szvsz kicsit áthangolva lehet benne ugyanaz a blokk mint nálam.
Üdv mindenkinek!
A Yamaha fzx 250 zeal nevezetű motorjáról szeretnék infókat gyűjteni!
Nagyon tetszik de semmit nem tudni róla, minden érdekelne ezzel a kis 4hengeressel kapcsolatban! Műszaki infó, javíthatóság, alkatrészbeszerzés, tulajdonságai,évjáratai, tapasztalatok, vagy egy oldal ahol lehetne róla olvasni, bármi!
Kérem aki tud segíteni szánjon rám pár sort!
Köszönöm!
60000 ft volt
elkelt 60 ért
A kolegával én is kíváncsian várom?
Mennyi lenne az lc ára?
szia
A tdr fórumon írtam h már elkelt!:D
Most van egy Rd 350 lc m hiányosan de beindul és kb 30 at kell költenirá és használható papír nélkül ha kell megbeszélhetjük nagyon baráti áron!
Szia!

Tudtál venni nsr-t végül?

énis akarok venni egyet.
Szia!

Megvan még az nsred?
helosztok tud valaki segiteni nekem suzukki ts 250 van 87.évi és gyujs kéne álo rész .0620 596 16 47
sziasztok nekem van egy 250 es 4 ütemü crossom 2éves nem volt versenyezve és ritkán használt. nekem az lenne a kérdésem hogy miért rug vissza és miért indul olyan kurva nehezen amikor nem lehet állítani a gyújtásán. jo lenne ha segítenétek mert eltöri a bokámat
ÜDV csere érdekel quad 200cm3?
szevasztok srácok!Lenne egy kérdésem...nsr250 vásárlásán gondolkodok..tavasszal bemelegíteni jó lenne később meg a csajomnak átadni is megtenné..érdekelne hogy mit tudtok róla..én mentem egy 250el de azon kívül hogy magas fordulaton egész elviselhetően ment nem tudtam meg pl szervíz igényességet..gondolom mivel 2 ütem és pörög mint a flex elég kényes is...ha nem ajáljátok az nsr-t ilyen szempontból akkor mit?..előre is kössz!
Azon van szintjelző?
fáradt vagyok xD
ami jelzi mennyi fékolaj van.
"fékolajjelző tartót "azmeg micsoda
haligali :)
Yamaha R1z -re milyen fékolajjelző tartót lehet rárakni mert a gyári az sajna leesett (letört) róla. vagy bármilyennel lehet helyettesíteni?
yamaha zeal-ek elég jak, és elégjól mennek, ugyanaz a blokk van bennük mint enyémben
Sziasztok :) 250es motort keresnék, de nemtudom milyet :S
egy két paraméter fontos nekem: azaz keveset fogyasszon, és legalább 160nal mennyen és 4T!
ÉN hyosung gt250r - re gondoltam arrol mi a véleményetek? :) Vagy ha van ennél jobb is és aránylag egy ár kategoriában várom ötleteiket :)