Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Sailor!

Köszönöm a dicséretet!:)
Van is benn munka rendesen...majd fél évig készült!
Amúgy szerintem az ára azért "magas" mert egyrészt ritka, másrészt kategóriájához képest elég izmos kis vas...
Párommal ketten is mentünk vele, és nem nagyon volt "ellenfél" a városban. Értem ezalatt, hogy lámpánál első voltam és nem dudált le egy kocsi sem...sőt! :)
És tényleg egy kiváló tanuló motor.
Alul kellemesen húz, felül pedig elszabadul, de teljesen kezelhető.
29kW alias 38.88Le
Nah...ez bő lére ment! :)
Bárkinek kérdése van csak bátran! :)
Üdv!
Szia Liu!
Nagyon szép a kis Zeal! Elfogadnám :)
Egy gondom van velük, hogy elég drágák a többi kortárs 250- hez képest. Ez szerinted miért van?
Kiscicca!

Ez a motor most EXTRA AKCIÓSAN eladó!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Annyi, hogy ezen a héten 340.000ért lehet vinni!
Ha érdekel a Miért? és a Hogy?, akkor írj e-mailt:
liu666@citromail.hu
Megegyezünk!
Üdv:
Liu
A sajátomat tudnám ajánlai:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_af-1_europa-3948524

Szerintem elsőgépnek szuper. Ha gondolod beszéljünk róla.
a 125-ös 2ütemű motorok a régebbiek 23kilowatt környéki teljesítménnyel rendelkeznek. Nekem is a planet 11kw de csak papíron, amúgy 20körül. Kezdő motornak szerintem ideális.
Én elhiszem, de azért némi kis erőt szeretnék érezni. Ami gondolom nem baj:) Nem akarok 1000-es motorral kezdeni, de azért egy 20 -25 kw-ot szeretnék:))
Két személlyel, '73-ban Simson Star-al motoroztunk ! 4Le =2,8 kW !Jobban mondva azzal szaggattuk az aszfaltot !
Nem tudom elhinni, hogy nem elég a 13-15 kW amit egy mostani le tud adni (20 Lóerő) ! Vagy a 125-ös MZ, ami kemény 7 kW volt és meg kellett vele elégedni ?! Volt aki azzal is maghalt !
nem akarok hamar meghalni, hogy így motorozzak....
de 125ösök 13-15 kw körül vannak, az meg nem valami nagy.
1 hónapon belül kellene már venni valamit ú.h. nézem én folyamatosan, de hát nincs olyan, ami megfelelne teljesen.
A régiekkel meg vigyázok, köszi a tanácsot
Miért nem nézel magadnak egy jó 125-öst . Manapság egy 125-ős tudja azt amit egy régi 250-es. És ha már tudsz elengedett kézzel motorozni, vagy ballal gázt húzva, ráérsz akkor váltani. Viszont a használt motorokkal nagyon vigyázz, mert sok a széthajtott , gondatlanul kezelt ócskavas.
250-es motort fel tudom állítani :)) rohadt nehéz, de az még megy:) igaz vékony vagyok, de nem gyenge....
Mekkora az a motor, ami ha feldől, akkor fel tudod állítani? nem félreérteni!
de a 125-ös motort kicsinek érzem(bár a franc tudja.... ), hamar kinőném, nagyobbat meg még nem vezethetek. És tényleg nincs jóformán 250es motor normális állapotban.
áááh, nem tudom mit csináljak,mi lenne a jó...
Ez utcai motorozásra alkalmatlan sajnos minden lámpa utcai idom műszer eltüntetve róla. Tehát itt kiugrik a nézőpontból. Szerintem ne 250-es 2Tmotort próbálj keresni. A 2ütemű 250-esek utcai motorzásra nem valók. Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot még ha ebben a kategóriában is nézelődsz 4 üteműt keress. Kihal a 250-es piac az bizonyos, Magyarországon ami van 2ütemű 250-es motor eladó mind retek állapotú vagy ha szép és jó akkor a Jakab Zsolti már meg is veszi. Nehéz kétszázezer környékén bármit is venni, eléggé kevésért szeretnél motort vásárolni
csáó. Lány vagyok, igen. Nem feltétlen pályázásra szeretnék. Utcai sportmotor akarok, de sztem nincs sok különbség köztük (bár lehet ez nagy hülyeség)
Én csak egy csini 250 ccm-is mocit szeretnék, 200-230.000 körül, amin van 2012 nyárig minimum műszaki.
Ezek nem olya nagy elvárások, még sincs olyan nagy választék. sőt...

mit kell a tiédről tudni?
Te lány vagy?
Ha pályázásra szeretnél motort nekem lesz nemsokára egy VJ22-es RGV250-esem eladó.
:D
Hát erre nem tudok mit mondani!
Akkor azt kell megvenni, én meg inkább eladom külföldre ha majd annyira meg akarok szabadulni tőle....
Húúúúúúha, hasonlót láttam 250.000ért. Annyit adnék érte max.
Bocsi évjáratot lehagytam 1990-es, és ezen a képen még nincs rajt de vettem rá egy 7 fokozatú zsír új kormánygátlót.
Hali
Igen az a fehér az ami a képen van, nincs semmi baja, a plexije matt meg egy helyen repedt, motorikusan, műszakilag hibátlan, nicasilos hengerek vannak rajt és hátul 18"-os kerék helyett 17"-os, jó erőben van. Forgalmi szerint is 46kw. Irányár 350.
szia!
Láttam van 250es mocid. Hány kw, milyen idős, és mennyiért adod?
Milyen hibája van?
(a fehér moci az, amit feltettél?)

köszi
A komlett blokkod sp váltóval szárazkuplungos?
zotyavfr@freemail.hu címe írd már meg légyszives mi mennyi pénz leginkább az rgv alkatrészek érdekelnének. Nekem VJ22-esem van.
Esetleg ha valakit érdekel van két darab rg 250-es is, az egyik pályamotornak lett alakítva, van rajt két tuning dob is(figaroli), 7100km van benne, nagyon szépen megy, jó erőbe van és kb 90kg az egész motor szóval nem kicsit megy. :D
A másik rg is komplett a gyújtás híján, csak az allórész, forgórész hiányzik, kellett a másikra, de az is üzemképes és szépen megy az is.
Légyszi írj az alkatrészek érdekelnek! jakabracing@gmail.com
Van egy komplett blokk sp váltóval, egy blokk hengerek nélkül, gyújtással, karbikkal, a tv váz kompletten, sérült elejével, kereke...
van még egy-két apróság, ha mondod hogy mire van szükséged úgy nekem is egyszerűbb és akkor képet is küldök majd.
Szia! Milyen alkatrészeid vannak? zolisdr250@freemail.hu köszi!