Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy! hát inkább DRZ 400, mert TE410-hez alkatrészt csak Husqvarniában lehet kapni szerintem. MÉg nem volt ilyenem, és senkit sem ismerek akinek lett volna, és ha jót akarsz venni, akkor te sem veszel ilyet! Üdv.
120.000.- Csak egyben többit telefonon Üdv!
Hi All!

A haverod mennyiért adná az alkatrész vf400-at?
Esetleg alkatrészenként is lehet venni belőle?

Köszi..
Mármint VF 400F
Üdv!

Az egyik cimbimnek van egy ilyen motorja amit eladna alkatrésznek. Ha érdekel hívj! 06 20 916 5402
Sziasztok! Mi a véleményetek erről a gépről: Husqvarna TE 410 !
- Motorikussan megbizhato-e a gép?
Hozzáértők jelentkezését várom.
Köszi
Sziasztok van egy vfr400 fejidomom eladó, majosházi utángyártott, lefillerezve. 6000huf
Sziasztok.Van valakinek Yamaha wr400-as?vagy valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Szombat délután K-Ring valaki?
sziasztok! valaki tudna segíteni nekem? eddig még 4 üteműbe csak Husabergem és Husqwarnám volt ! és most valami mást szeretnék venni Endúrót vagy Supermotot ... árba kb 750 -1,15 milla! és nemtom pl KTM vagy Yamaha vagy GAS GAS stb.... nekem ilyenek nemvoltak! és igy tapasztalatom ilyentéren nincs! sokan mondanak sokfélét ez is szar pl KTM hát nemtom MSN cimem ( milan4t@hotmail.com ) Email.(milan15@citromail.hu) köszi
Igen, azért is írtam, h már ne maktuális annyira. Láttam a motorját a képen.
Szerintem már rég vett mocit...
Szevasz!

Jó régen írtad már ezt az üzit, de én most tudnék hozzászólni, bár már nem aktuális annyira.
Én vettem meg azt a 2000-es inazumát, idén június 6-án.
Szintén kezdő motoros vagyok, nagyon megszerettem.
Üdv,

Zsolt
ZXR a király, ZXR a király........
Sziasztok! Suzuki RF 400-ashoz eresek hengerfejtömítést vagy tömítésgarnitúrát. Tud valaki segíteni?
csááá!
Figyu már! Ha ugyanaz a blokk az rf400-asé mint a bandit 400-é akkor ugyanaz a váltó is van benne? Mármint nekem most cserélni kell kompletten a váltót és akkor az jó bele teljes mértékben?
Ja és ha tudsz vmi bontott váltót akkor írj már üzit, nagyot segítenél nekem vele!
Igen,teljes mértékben! Köszi!
CBR... VFR...
Kawasaki szelepköpködős, és FZR-ről sem hallottam sok jót...
Gyakorlatilag mindenben.
A VFR egy sporttúra motor, az RVF pedig egy versenymotor.
Futómű, lengőkar, váz, az összes elképzelhető szög (értsd: üléspozicíó, villaszög, stb).
Blokkban is minden más. VFRben 20mm-es szelepek, RVFben 19mm-es, VFR VO karburátoros 32mm-es torokkal, RVF VP karburátoros 30mm-es torokkal. Más a motorvezérlés is, máshogy nyitnak a szelepek, más a dugattyú, más az áttételezés. Fékekről, idomokról szívórendszerről, kipufogóról nem beszélve.

Szóval teljessen más motor az RVF mint a VFR...

Remélem kielégítő választ adtam
Helló. Nem tud valaki infót adni hogy hol lehet szerezni 400as banditra sportkipuffot? És mennyiért?
Egy kérdés: az RVF 400 és a VFR 400 miben különbözik egymástól? Első futómű,idomok,lámpák oké,de pl a blokk?
Sziasztok!
Egyszerű a kérdésem: ZXR vagy FZR? FZR 400-ról szinte sehol sem találok infót, valaki segíthetne... :)
És tényleg annyival erősebb a ZXR a többitől?
Most elvették a motoromat (tzr 250 3XV), és eldöntöttem, h négyüteműzöm egy ideig... érdemes egyáltalán 400asra felülnöm? :P Mert az áruk el van szállva, de nagyon..
Esetleg, ha valakinek van ZXR-re, vagy FZR-re, és szívesen megmutatná, annak nagyon örülnék... :D
na köszi a segítséget
Szia volna pár kérdésem! Tel számod ha megadnád úgy gyorsabb lenne! Erre a címre: bundzsy@freemail.hu
köszi
Sziasztok 400-asok!
Keresek egy 400-as banditát 450e-körül. Ha valamelyikőtök rendelkezik egy eladó példánnyal szivesen venném jelzéseteket. Kizárólag tel:06702021450 számon ill. e-mail:bundzsy@freemail.hu-on.
Köszi szépen!
üdv:András
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék 400-as endúró iránt
Leginkább Yamaha és Suzuki,de ha valakinek valami más van,akkor légyszi tegyen fel képeket......(2000-2002-es)
Előre is köszi