Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infókat.
Sziasztok motorosok!

Érdekelne gsx-r400 hoz bontott elektronika. Ha esetleg valaki tudna segiteni azt megköszönném. Ha nem akkor a motor eladó.
Szép napot!
oks engem csak az érdekel mennyibe sikerült megszerezni a vasat.amugy bármi alkatrész kell hozá keress nyugodtan engem.
Hi!

Ha VCs a banditod akor gyertya: NGK CR8Ek ha nem akor 9Ek (vagyE), légszűrő nekem mindig is Champion (a belevalo, márkakereskedésbe megmondják ) Yvalamennyi... olajszürő szintén a belevaló ezt is megmondják champion ez meg Xvalamennyi. Jah évszámra figyelj hogy papir vagy szivacs a légszürőd. Olaj meg 2,8 L ilyen:
http://p1.bikepics.com/pics/20...

Nekem nagyon bevállt ez a szám, a szerelőm ajánlotta, am gyárilag standard 10W40 megy bele... ha van kérdésed lökd. üdv
Szia!

GSF 400 hoz amit ajánlanak gyári könyv szerint gyertya: NGK CR8 EK vagy NIPPON DENSO U24 ETR.
Olajat Te döntsd el,ill a pénztárcád,hogy milyet veszel bele:),de szerintem bőven elég bele a résszintetikus,ha kicsit kopotabb a motor akkor a fullosat csak jobban megeszi.Én pl valvoline-t nyomtam a cbr be és semmi baja 1600/liter olajboltban.
A gépedhez pedig a www.motorosok.hu oldalon találsz szervizkönyvet,ha regelsz és kérsz jelszót:)
Minden jót!;)
Üdv: András
Hello.
Ma vettem egy 400-as banditot. Szeretnék olajat cserélni,meg olajszűrőt,légszűrőt még lehet gyertyákat is.Ti milyen olajat használtok? Milyen hőértékű,és márkájú gyertyát stb... Minden infót szivesen fogadnék.
Nem adom el! Még! majd lehet hogy a nyár végén. De nem tudom!?
Ha csak pályázni kell a motor, akkor CBR/ZXR.

Ha utcára motorozni, csavarogni, esetleg két személlyel is (néha) használni, akkor ZZR 4oo, esetleg (ha nagyon olcsó) akkor RF.
Bocs a linket elfelejtettem:
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
ha érdekel nézd meg az én hirdetésem!
sziasztok most akarok 400as motort venni és nem tok dönteni! szerintetek:
-CBR
-ZXR
-RF
-GSXR
-VFR
?
olyan 400-500 ezer környékén,van valakinek eladó?
Helló.
Én most szeretnék venni egy 400-as Banditát.Már van is kettő amit kinéztem csak nehéz a választás.Az egyik 94-es még 60le a másik 96-os 53vagy55le.Kérdésem az lenne melyik a megbízhatóbb motortipus.És,hogy mit változott a bandit ezalatt a 2 év alatt.(futómű,fék) Vagy csak a motorja változott?
Légyszi írjatok.Előre is köszi.
Akkor csak annyit mondj mennyiért sikerült:)
100ezer!na?ugyehogynemjóó
te mondj valamit.aztán vagy aszondom alkudozunk,vagy továbbra is angliában lesegetem ezeket.egyszer veszek egy ilyet az fix.
Bocs! Ezt a képet akartam!
bocs de most vettem és ahoz túlságosan jól megy, hogy el adjam!
Mégis mennyit adnál érte?
Hali! Köszi! Idomok nem stimmelnek csak, motorikusan ugyanazok, szoval egy NC 23 dekli is jo lenne mert ua. a blokk. Ha esetleg lenne még mindig érdekelne.
Szia!

Sajna nem találtam meg a gyereket,aki eladta nekem az alkatrészeket:(
De neki nc23 van,Tiéd pedig ha jól emlékszem nc29 es,akkormeg nem stimmel:(Ha lesz valami szólok!
Minden jót!:)
András
rvf400ad van?Nemeladó?
Sziasztok!

VFR 400 nc30 hoz esetleg van valakinek villája?
Előre is köszi!
Minden jót
András
Sziasztok! Honda rvf 400 oldal idomok érdekelnek ha valakinek van vagy tud valahol, akkor válaszoljon
vagy küldjön egy sms-t. Előre is köszi! csopy!
Sziasztok!

CBR 400, 1990-es évjáratúhoz alkatrésze valakinek? Jobb oldali oldaldekli, jobbos idomok, V-idom.. Ha valakinek van, írjon itt, esetleg sms-t 06(30)351-80-26
Sziasztok a vfr 400 on a farok idom az bisztos hogy ap.. rs250?Mert szerintem az cbr 954rr.
kivánok!

400-s bandira első teló pár?
vagy ami pont olyan ill ami kompatibilis vele?
sztem: rf 400 gs 400 ill 250 bandit?
aki tud okosat azt szivesen fogadom

ami még: jobb oldali dekni, km óra és első sárvédőt tartó vas
amúgy 94' GSF 400

előre is kössz
Zotya
Szevasztok. Nekem egy 2000 cb 400sf-em van hyper vtec-es. iszonyatosan jól megy és szerintem a 2 személlyel való 5 liter is elég jó.07 szeptemberi evo gyorsulásin 2. tudtam vele lenni. Szerintem ez elárul rolla mindent
Megéri megvenni az bizti!