Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello

440-ért árulom, fenn van itt is, fekete fejidomos, megtalálod, csak nem tudtam belinkelni...
szia,nevedd mindjárt személyes sértésnek,énis csak a véleményem mondtam el.érthető,akinek kell,elviszi. Csak így kép alapján egyszerűen nemugy néz ki mint egy 700ezres motor.Szó se róla biztos jó,csak egy észrevétel volt.Azért nincs harag! üdv
oh akkor mind1 mert az nekem sok lenne amugy ez most vfr vagy rfv amugy én most egy sráccal üzletelek és lehet oda adja nekem 280-270-ért amugy ahogy látom van rajta sérülés is a mocim nem?
figyelj! én 550-ért vettem de hibásan! én olyan 700-ra gondoltam onnan lehet lefele jönni! szerintem ennyit érnie kéne mert ahogy néztem 1993-as vfr400 520-ért van meghirdetve és ez 98-as rvf400 ha kel valakinek akkor kell ha nem akkor jó lesz nekem! az adatokat neked küldtem a többit meg a kritikusoknak!
igen csak én hibásan vettem
idom hiány és lenyalt gumik!
mit akarsz ezzel mondani?
szia, mennyire gondoltál érte? egyenlőre csak kiváncsiságból kérdem
Hello, nekem van egy 400-as banditom korlátos papírokkal, ha valakit érdekel...
Hát jaja. sőt! Nekem van olyan Kawa katalógusom ( még az EXPO-ról hoztam tavaly), hogy z750 alá odaírták, hogy 25kW-os verzióban is kapható Ha megtalálom, lefotózom, azt be is teszem ide
Hát az tényleg nem semmi. De a lényeg, hogy elhiggyék.
Hja, ha A1 és Akorl között gondolkodsz, egyértelmű, hogy Akorl. Ha 21 lennél akkor meg A, de úgy látom, te se bírsz megmaradni a hátsódon amúgy meg jaja, külön ki szokták írni a gépeknél, hogy lehet-e vezetni Akorl-al, ezekre érdemes lecsapni. Sajnos használtmotornál már nem lehet lepapíroztatni, újnál igen. Pl egy koma K5-ös 600-as gixert vett 25 kW-ra papíroztatva. Szerinted mennyire reális? Megvan a nagy A-s jogsija, de biztosítás/adó így kedvezőbb, azt mondta. Ő tudja...
A 600-as Monsterem is 25kw-os volt...
Sajnos, ahogy adamfzr mondja, nem vagyok 21 még. Most múltam 19. Szal akkor inkább az A korlátozottat érdemes, mint az A1-et, nem?
Csak remélem találok majd olyat, ami belefér a 25kw-ba. :)
jahh, akkor nem tom miről beszélünk mondjuk én azt a pár sorral lejjebbet nem láttam, de végülis már mindegy. ahogy megnéztem a képeket róla már engem sem indít meg annyira.
igazából a képek alapján az állapota nem alapozza meg ezt az árat.egy szép rvf-ért énis kifizetném.
de amugy pőár sorral elörébb ecsetelte hogy 550volt a motor.annyi sztem reális még érte.
nem tudok hívni ezért inkább tudnál küldeni a motorról pár képet meg hogy mennyi lenne az ára?
Nekem Ak-m van, mert nem bírtam ki két évet moci nélkül 400-as banditom van, a lényeg, hogy a forgalmi 25 kW-ról szóljon. Szal lehet, csak olyat vegyél, aminek Ak-ra jó forgalmija van.
sokallod?
520Exc.
valszeg még nincs 21.. nekem is ez volt, le kellett tennem azta geci korlátozottat, azt két évig azzal nyomni.
Én mindenképp azt javaslom hogy az A korlátlant rakd le az a logikus mert kitudja később akarsz venni egy 600-750-1000 est akkor megint mehetsz!Árban van külömbség de nem vészes
Én most csinálom a jogsit és nekem 70 be jön ki a korlátlan cak pak benzinnel mindennel.Mindjárt megvan;)
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdéesm, hogy van-e itt vki aki Ak. jogsival vezet 400as mocit? Mert most nyáron szeretnék 125öst, és nem tudom, hogy A1-et vagy Ak. lenne érdemes letenni. Árban majdnem megegyezik a kettő. 125 után egy ZXR 400ast szeretnék, és jó lenne ha Ak.-val vezethetném. :)

Köszönöm előre is a válasz(oka)t!
Heló sziasztok Békésmegyei van köztetek?nekem egy gsxr 400 am van ha valakinek volna valami jó kis 400 asa mehetnénk majd motorozni
Attól függ, hogy milyen csere. Irányár 720.000Ft