Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ELADÓ VAGY CSERE! smotor minden érdekel!
E-mail c:.frostmercedes@citromasil.hu
eladó v érdekel c:.frostmercedes@citromail.hu
Hello.
Szerintem a www.burmi.hu-n találsz minden cuccot.Még ha nem is a legolcsóbb.
Sziasztok!
Segitséget kérnék Tőletek!
Szeretnék venni egy 400-as yamaha blokkot ,de sikertelen az eddigi keresgélés...
Ha tudtok valami hasznos infót ,légyszi küldjétek el a vampiregirl@indamail.hu cimre nekem.
Köszönettel : Vanda
Sziasztok

Azzala keresel fordulok hozatok hogy hol lehet deknit kapni egy GSF 400(1995) Bandithoz? Es kb mennyibe kerul. Elore is koszonom

Istvan
Sziasztok nekem olyan kérdésem lenne hogy,hogy lehetne kivenni a 180 as tiltást a 400 as gixeremből mert az előző tulaj izzót cserélt a km órában és lehet h vmit visszakötött!(ő azt mondta)segísetek kösz előre is!
Eladó!
akit érdekel írjon itt vagy email-on
flatlandboy@citromail.hu
A héten akciósan odaadom a gépem FZR400 most csak 300000Ft csak tankolni kell.
Egy idomom törött! Semmi több.
mennyire sérült?ha tudsz valamit,kérlek jelezd.üdv
Szia! Eladó így is de még most nem tudom hogy mi lesz. Még holnap beszélek a biztosítóval és majd ott válik el.Üdv Zs
szia engem érdekelne sérülten a motor.üdv
Nem tudom most volt egy balesetem. Most inkább marad nekem mert nem tudom hogy mi lesz ezután! Sajnálom Üdv
Hy csopy! Mondtad, hogy lehet érdekel a csere, az a baj, hogy nem tudok biztosat mondani, az anyagiak beleszólnak, mert lehet még az átiratás is necces lenne. De tegyük most fel, hogy ok a dolog. Abban benne lennél, hogy találkozunk valahol félúton, mustra meg vizsgálgatás és ott kiderül minden?
Sziasztok! Eladó Zxr-400 pályamotor! Érdeklődni adatlapon található elérhetőségeken..
üdv mindenkinek. eladó lett a motorom. ha érdekel valakit.
http://www.hasznaltauto.hu/3137700_suzuki_gs400e_1991
Most annyi van,hogy egy oreg szaki befoltozta,ahogy tudta.
Egy darabig jo lesz,kozben meg nezem a netet hasznalt leomlo utan.
Igaz,jobb lett volna,ha feketere fujja ezust helyett,de hat ez van.
Ja értem, hát arról fogalmam sincs sajnos :) szerintem ne csak itt kérdezd ezt meg, hanem az alkatrészek témában mondjuk
Koszi a gyors valaszt!

Az a helyzet,hogy kifelejtettem a mondandombol a lenyeget:nem a dobbal van a gondom,hanem a leomlovel.Annak a vege,a gyujto van megrohadva.
Na,azt hol lehetne csinaltatni?

T
Bár saját tapasztalatom nincsen, de sok jót hallottam már a Raptor és Finster dobokról. Mind két márkát magyarok készítik és az áruk se olyan vészes, viszont a hangjuk az ottvan. Finster és Raptor
Sziasztok!

Kifugo-gyartot keresek,mert szet van rohadva kicsit a gyujtonel.
Azt nem tudom,az xjr400-as kompatibilis-e mas tipussal,hasznaltat venni sem nagyon lehet.
Ezert gondoltam,csinaltatok.
Tapasztalat ilyen teren?

Elore is koszi,

T
Hali

AK.-papiros Gixxer ha esetleg valaki ilyesmit szeretne....
Még 1-2 hétig eladó,utána marad..

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

üdv.
Sziasztok!

Tud valaki esetleg CBR 400 RR nc23 hoz blokkot ill csak hengerfejet?
Előre is köszi!
Üdv:András
Szia!

Gyertyacsere mikor volt benne?Mert nekem is már a végét járja és elég erőtlen tőle,melegen nehezebben indul,csak ugye a 27 ezer forint/4 gyertya nem sietteti a cserét:D
Amúgy ha cserélnéd akkor www.ebay.co.uk itt asszem olcsóbból kijössz;)
Üdv:Adnrás
szevasztok
egy olyan kérdésem lenne hogy van egy vfr 400-asom és amikor elundulok vele és húzom neki a gázt akkor megtorpan és kicsit nehézkesen indul egykerekezni se tudok vele a karbikat megnéztük és tiszta és ha elvinném szinkronoztatásra akkor szerintetek ez elmulna tanácsokat várok előre is köszönöm