Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zotyavfr:
Köszönöm a hozzászólást, nálunk ez sajna tényleg így megy, már gondoltunk a banditára is mert a motor egyezik, de valószinü a légszűrőház nem.
A motor 95-ös.
Amugy meg lesz...om, eddig is anélkül hajtottam, úgyhogy nem dől össze a világ.
Most megyek is , és gurulok egyet.
Üdv, minden motorosnak!
Minek is az bele???
Hogy ne járjon úgy mint a chesterfield-es Futura!
Sajnálom, hogy nálarok ez így működik.
Nálunk Kecskeméten unokatesóm bement a Rodeo Ride34-be, és 1-vagy két nap alatt meg is volt neki. És ha jól emlékszem 3-4eft takarta is. De otthon megvan még a csomagolása is. És majd pontosítom. Ha máshol nem kapsz rendeld meg tőlük. Unokatesómé 1995-ös volt. Gondolom a tiéd is ilyesmi évjárat, de ha nem is akkor sem különbözhet sokban a légszűrőház.
Zotyavfrnek:
Aha, voltam benn, és totál fogalmatlanok, nincs hozzá, a 600-asé meg nem jó bele.
Nem lehet hozzá kapni, kb 6 helyen voltam.
Az tény, hogy minden más két perc alatt beszerezhető
Meg egyáltalán minek bele levegőszűrő?
üdv nektek.
tudd valaki fzr 400-hoz elsöfék porvédöket?
Szia Ancsa!

Na viccelj már!!! Az RF-hez levegőszűrőt? Vagy bármilyen szűrőt? Unokatesómnak volt Rf400-asa és kb. 1nap leforgása alatt meg volt minden hozzá! Bemész egy suzuki szalonba és már van is! Sőőt még nem is drága hozzá a cucc! Mert egy ilyen szivacs betét van a légszűrőházban és kész!
Helló mindenkinek!

Végre egy nekem való fórum.
Most állt össze a gépem a téli nagy "takarítás" után , gondoltam megosztom veletek, hogy olyan happy vagyok, hogy végre december óta tudtam egy qrva jót motorozni.
Már csak egy légszűrőre lenne szükségem, hogy teljes legyen a boldogságom, de már a Tl-es fiúk rajt vannak az ügyön.
Nem egyszerü az Rf-hez szűrőt találni.
Szóval mindenkinek kivánok jó kis repesztéseket az utakon!
Csöcs!

Leendő 400as mocimat vinném Ak jogsimmal. Cinkes mert a ZX Kawa több mint 25Kw. Erre mondták hogy sebaj, mennyen bele egy fojtókitt vagy mi a hóhér halála. Na, mostan segítsetek hogy hol és mennyiért teszik ezt bele nekem papiron, mert így kéne csak. Nehogymá" lefolytsa a gépem. Meg ha valaki tudja hogy mi a menete a papirok intézésének az irjon plz pár gondolatot róla, onnantól hogy kicsengetem a lóvét a tulajnak, odáig hogy a forgalmiban az ál- de törvényes adatok szerepelnek. Köszi előte is!
nezd meg az oldalamon :)

Honda VFR 400 R (NC30),Honda RVF 400 R (NC35/1999-)
Majd én is építek egy ilyet
De lehet jobb lenne 954RR lámpák előre, Hátra R6 lámpák, Űlés alatti kipufogó RS250 farok idom
Nah jó ez csak egy álom
Te kis gonosz!
Ej a francba hogy biztam benne hogy nem epitett.De kar
Pedig el kell keserítselek, ez épített! "we are working on around one thousandth of Honda"s budget using an existing 10 year old model"
judge.http://tyga-performance.com/RC211V_comparison/ index.php
agytagíto
több darabot is találtam a bikepics.com-on és keresőkben is úgyhogy nem valószínű hogy épített
A VFR 400 és RVF 400 sokban különbözik. Fordított első teló, más fékek, más idomzat, talán?! 17-es hátsó kerék az RVF javára. A VTR 1000 és RVT csak nevében különbözik, az utóbbi USA piacra szánt.
Lehet, hogy igazad van
en meg ugy tudom,hogy VFR-bol RVF lett,mikor a superbikeban is csereltek.

VTR es RVT...erre meg nem jottem ra.Talan az utobbi amerikai piacra nyomtak.
Az rvf az limitált széria asszem lényegében ugyanaz mint a vfr csak a légbeömlők máshogy vannak meg más a fejidom. Ugyanígy van vtr is és rvt.
199 valahanytol mar RVF-nek hivjak.szerintem
Énis erre gondoltam mert pl. enné a kettőnél is a farokidom különbözik. Meg nem sok egyforma van kis különbségek fellelhetők.
Ilyen idomzatú gyári VFR 400 nem létezik, ez egy épített darab!
Húú hát ez nagyon atomkirály nagyon szép Azt nemtudom, hogy japánban csinálnak e új vfr-eket vagy a régieke építik át ilyenre Mindenesetre jó lenne ha egy pár darabot az importőrök hoznának kishazánkba is.
Itt egy másik szépség szintén a bikepics-ről:
Itt egy VFR400 sztem ez japán belpiacos és talán 2004-es a bikepics.com-on találtam
Ha tud valaki erről valami infót írjon
Fazer 1990-es???

Hát én úgy tudom, hogy azt csak 1997-től gyártották!!! FZS600 fazer is csak 97-től van. Vagy nem??? ebben meg semmi különbség nincs csak a henger egy kicsit kisebb. Meg a Fazer 400 az japán belpiacra lett gyártva.