Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Játék nélkül is ki lehet próbálni !
Legyen 5000.-ft mert régóta csak kerülgetem már!Annyiért szerintem baráti!
Nem tudom sajnos kipróbálni Win 7-en mert nincs egy játékom se.-(
legyen 5 ezer te meg alkudj le egy ezrest és vidd el 4 ért + posta
Szeva Kutya!

Az én pénztárcám vékony! így ha én mondok az neked árat, az nagyon nem lesz jó! így mondj te nekem! hátha jót mondasz és megegyezünk

Amugy Win7 kompatibilis? mert ha igen akkor ok!
Mondj egy baráti árat és viheted!
és mi pénz? :)
Itt nálam.-)
Na! Ilyen hol lehet venni?!
Hideg téli napokra jól jön egy kis gyakorlás!
Van hozzá egy eladó kormányom!
Hali mindenkinek! Valaki tolja az mx simulatort? Hatalmas játék, engem nagyon megfogott! talán a grafikán lehetne még húzni, de a játék élmény amit ad az eszméletlen!
http://www.youtube.com/watch?v...


nem tudja valaki hogy ezt a TT superbike gamet csak ps2 re adták ki vagy pc re is.ps2 emulátorral próbáltam de ez nekem kínai volt


szerintem jó kis games
Hy kockák:D Mx vs Atvhez honnan lehet letölteni a 2010 ama SX pályákat(2011 ha már van akkor azt) meg az új mocikat stb? keresgéltem erre arra, de nem találtam
elkelt
Eladó xbox360 wireless controller, csak párszor használt, második kontrollerként funkcionált.
Ár: 7000 Ft
Helló, valaki tudna mondani egy jó játékot amivel el lehet lenni, ne motoros ha lehet mert azok megvannak. És ne legyen olyan nagy gépigény se. Kösz
MX vs ATV unleased ( nem untamed vagy mi, mert az újabb, ez elég régi de fasza ! )
szia! megtudod mondani mi a játék címe?
így van.. !

de az is fain . supermotot nyomattam benne
Vagyis te az első részéről beszélsz:D
*MX vs ATV Reflex unleashed
mivan? én irtam kódot az Unleasedhez te meg a másikkal játszol nem? van belőle asszem 3 féle
jó félre értettem akkor xD mert a játék neve MX vs ATV Unleashed :D azért hittem azt.
olvasd már el amit utoljára írtam

" bocsi haver én még az UNLEASEDNÉL vagyok leragadva.. " EZ nem az a játék amivel te játszol
:S:'((( sajnos nem mennek a kódok