Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez meg egy egyszerű rokk: https://www.youtube.com/watch?...
mondom én hogy nem kell ide sok minden
tartalmilag -még ha igaz is- egy rakat fos
én maradok ezeknél: http://youtu.be/9HiHYWMscwk
lehet egyes elemeiben ugyanaz pl egy klasszikust ha felgyorsítasz olyan "rokkos" lesz
de a a teljes mű már közel sem olyan tartalmilag
kb mint egy poénos történet és egy regény közti eltérés(nem csak hosszban)
Én lehet hogy berakom autó hifi be is
hát ezen jót röhögtem.
amellett hogy szépen összehozott kritika, még maga a zene se rossz (na azért kocsiba nem fogom hallgatni )

ini ugyan mit szól ehhöz
én se írhattam volna le szebben

komolyan, mi az elektromos zene emellett?
van egy xy szórakozóhely (eléggé felkapott mellesleg), és én ahányszor oda betévedek, ott mindig ugyanaz a zenék mennek 99%-ban, és keverésről szó sincs. szóval akit a plakáton nagy betűkkel beharangoznak mint dj, az gyakorlatilag minden alkalommal elindítja a winampot, és bólogat a tömegre
Ez már több forumon átívelően köztudott
Dadogós vagy, ne tagadd
És emellett én vagyok a világ második legjobb elméleti motorosa is.
Itt és itt példa arra, mennyire szoros is a kötelik (vagy mennyire lehet az).
Azt nem kell ecsetelnem, hogy azokat a dalokat, amelyek a két finn gitáros szerzett sokkal nehezebb eljátszani. Az igaz, hogy a villanygitár akkor is szól, ha földhöz vered, de az nem igaz, hogy seholn ne lenne komoly tudás a rockzene mögött.
Azért Tőled a lexikális tudás netovábbját így megcsillantani Maxi respect
Hát akkor el kell keserítselek.
A modern rock (metál) zene építőkockái és a szimfonikus művek zenei eleme gyakorlatilag ugyanazok, illetve van egy elég nagy metszet halmaz. A komplexitásban lehetnek nagyobb eltérések bár rockból is vannak olyan tételek, amitől leteszed a hajad (már ha van ).
További rossz hír, hogy a szimfonikus zene egyik fő hagszinét a vonós hangszerek adják, amelyek a torzított gitár akusztikai értelemben pontos mása. Ha oszcilloszkóppal megnézed a vonósok jelalakját kinyújtva, akkor azt találod, hogy az egyetlen ami hasonlít rá az a torzított gitár, semmi más. Se a fúvós, se egyéb húrosok.
Aztán ott van még a többszólamúság és keverés, ami persze csalás, de egy komplexen felkevert zene sok-sok más hangszerrel azonos hatást képes adni.
Ma már rengeteg átjátás is van a kettő között.
ennek a sornak se volt rímje. meg az előző bejegyzésednek se.
maradj dj
én mindig reppelve beszélek
hagyd már ezt a punkot...
beszélj rímekben, és onnantól kezdve repper vagy. ha megnyitod a winampot, akkor már dj is ez könnyebben menne
ja és ha fogok egy gitárhoz hasonlatos dolgot, és rugdosok közben pár olajoshordót és vonyítok min a farkas januárban akkor punk vagyok?
hallgattam már nem egy rockzenét de abban se igen sok "inteligencia" van
nem a zenészeket hülyézem le, de az alkotásuk meg sem közelíti mondjuk chopin, mozart, stb színvonalát(nem mintha kedvelném ezeket a számomra nyekergő zenéket)
ugyan haggyál már. mai világban minden második ember dj, és minden harmadik repper, akkor miről beszélünk?

szerintem nem játszanak rosszul ahhoz képest hogy csökkent képességüek. sőt, semmi hamisságot nem láttam benne. kicsit egyszerű, de ez van, én nem láttam benne semmi rosszat.
Csak pontosítottam, mert éppen azt vetetted fel, ami az egyik legfontosabb különbség a két műfaj között. Az egyikhez semmilyen különösebb zenészi kvalitás nem szükséges. Bár megjegyzem a punkot is lehet magas képzettséggel űzni. Azt én úgy hívom "szándékos punk".
nekem ugyanolyan elviselhetetlen mindkettő zöld nélkül
Ez nem rock zene hanem punk. És lejjebb pontosan erről volt vita.
ennyit a rockzenéről:
http://www.youtube.com/watch?v...
előre leszögezem nem azért "ennyit" mert sérültek, hanem mert ennyi képesség is elég hozzá
köszi