Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én bírom az edda zenéjét(néhány erőltetett szám kivételével)és még mindig mindenhol telt házat csinálnak... Pataky meg olyan amilyen...ő minden szart bevállal,csak pénz legyen belőle...
ezek azért egészségesebben élnek mint a rokkerek nincs elhízott egyed
komoly kis LSD-és parti ,
gondolom a büfé-be is sima víz van
utobbi mondatodra válaszul:
szerintem hülyeség hogy csak szerekkel lehet élvezni a rock zenét. akinek ez a beállítottsága, és ezt szereti, az nem fogja otthagyni a stílusát csak azért mert elvették elöle a piát

ők viszont tuti kihalnának egy elvonó után:
http://youtu.be/Sn5un50TLZg
mondjuk ez az ember kb megmaradt a gyökereinél, pár koncertjén voltam, ezen kívül csak az eddáéra mentem el
a bikinit nem számítom be, mert akkor önhibámon kívül 95% ittas állapotban voltam
ráadásul valami kis diszkóban ciceregtek
szerintem:
a zene mindig is divatirányzat volt pl 2015ben kovács kati sem lett volna több mint a mostani egy évados celebek
volt pár "rendszer ellensége-megmondója" zenekar (ilyen cpg és társai) aki az adott rendszer nélkül ismét nem vitte volna sokra
a "baráti" zenekarok egy része meg ugyanúgy mesterségesen volt fenntartva mint manapság csak lassabban haladt az idő régen mint most
voltak nagy nevek amik rendszerváltás után semmivé foszlottak sokak szemében pl az edda.... miután a frontembere a lakodalom lajossal fesztiválozott elégé megutálta a fanok közt is sok ember
és a másik meglátúásom hogy ha a népességet elküldenék egy 2 éves alkohol(egyéb szer) elvonóra a rock-punk rajongói tábor eléggé megcsappanna
Feróék zenéjét amúgy birom
http://youtu.be/7UtZxY2uTA4
ez pontosan így van. osztom a véleményt
azt hozzáteszem,hogy nekem ezek a mostani "celebek" "énekesek" nem jelentenek szart se viszont ezek alapból el vannak maguktól szállva...aztán el is tűnnek a süllyesztőben1év után... nekem ott kezdődik egy "sztár,hogy van zenei,hangszeres tudása,meg tett le valamit az asztalra az évek során...csak hát ebben a liberális világban a való világ okádja a "sztárokat"
Nagy Feró vacsoracsatás műsora után nekem is megvolt a véleményem róla. mint a Damu Roland vagy ki... eléggé elszált az agyuk kis pia után...
vagy csak utálnak vacsorázni
ja és ugye a szívem csücske:a Lord...5évig éltem szombathelyen,őket kísértük minden koncertjükre akkoriban,mint "törzsközönség"
nekem konkrétan a személyes találkozás után talán Szigeti Ferenc meg Nagy Feró volt az,akire aztán már nem tudtam úgy felnézni.de nem szakmailag,a stílusuk miatt... viszont pl.Balázs Fecó,D Nagy Lajos,Takáts Tamás,Pataky...nagyon szimpatikusak....na meg ugye Alapi Pisti,az edda gitárosa a gimiben 2vel fölöttem járt:)
ki volt aki negatív hatást keltett?
mirigyék nagy karakterek. velük tényleg nehéz lehet kajálni
elég sok ismert magyar zenésszel dumálgattam már.és nem sok volt,aki negatív 6ást váltott ki bennem,miután személyesen is találkoztunk.egyik se volt elszállva magától...sőt nagyon közvetlenek voltak.a sógorom egy ideig koncert szervezéssel foglalkozott és VIP részlegben kihasználtam a lehetőséget,hogy beszéljek azzal aki nekem kedvencem volt. egyszer az Irigy mirigyékkel közösen virsliztünk a buli után...hát nemigen tudtam enni a röhögéstől
egy jó dolog lehet megismerkedni személyesen a kedvencekkel
hali!
na,pont ezen gondolkodtam a múltkor...én középiskolás koromban nagy hobo fan voltam.baromi sok koncerten voltam,tudtam minden számukat kívülről,azokat is,amik sosem jelentek meg lemezen... sokat dumáltunk Földessel,Bill-lel meg Bodonyival...
úgyhogy valamelyik este iszogatás közben nosztalgia képpen megnéztem a Kopaszkutya c. filmet(jutubon fent van a teljes film)
hát jókat nevetgéltem megint,vannak benne poénok...na meg a jó zenék....
Hobót nem tett ki senki se ide eddig (legalábbis mióta a fórumot látogatom)
egyébként meg se rádió, se tv, sehol se látni. pedig elég nagy multúak, és jól is muzsikálnak
buzi-e vagy?
Te is buzi vagy mint ezek?
kösz de a kedvencem ez http://youtu.be/8Pa9x9fZBtY
2. vagy 3.-os voltam amikor ez még nagyban ment.....