Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy egy xt 600 e-re
Esetleg Harley-ra, BMW-re....
Azoknak arra nincs pénzük.... Elköltötték horgász engedélyre....
állítólag méret szerint van az is
Mi van, ha bevásárolok xxl méretből piros színűt málna izesítésű rücsköset, aszt csak a kisfaszúak jönnének vásárolni
árulj kotont...... ott nincs tévesztés
maszek tó és maszek tó között azért van némi különbség. pár 10 hektáros tó igen csak művíz(persze van hogy csak arra van ideje az embernek)
Én próbáltam azért olyan helyeken járni ahol azért van távolság. 50-150 hektáros vizek már nem kicsik ám és teljesen vad jellege van. Ha valamikor hazaérek oszt nem felejtem el majd rakok képeket.
ettől az időtől már a faxom is teli van betoltuk a bótokba a rövidgatyát a 2 héttel ezelőtti 30 foknak köszönhetően azt ott áll halmokban mer mindenkinek a melegítő köll amit mán leszedtünk
https://www.idokep.hu/percrol-... nem kell oda motor sem, 4 kerék és agytalanság épp elég hogy levedd az árkot.
Drága testvír ez egy nettó faszság
Lefordítom a kurvás hasonlatra:
Költesz rá, megdugod, ééés NEM VISZED HAZA
Itt a lényeg.....
Aki fogott már nagyobb halat az érti a lényeget aki meg csak a tévében látott ilyet az sose fogja megérteni
Mondjuk én nem vagyok sötétzöld, de szerintem is van értelme visszadobálni a nagyot
Egyrészt nem is olyan fasza a húsa, másrészt akkor sose lenne nagy hal többé
Bár én tuti nem buziskodnék a bojlis tavakon
Pár alkalommal voltam maszek tavon de nem jött be az érzés
amikor utoljára a gatyatón voltam, elég elhanyagolt volt és színig volt törpével Igaz a nudi része működött, de mint horgászvíz nem sok szart ért. Mióta gazdája lett, kicsapdázták belőle a törpét és elkezdték telepíteni nemes halakkal. Az ,hogy 4 kg-ó a felső súlyhatár azzal nem értem mi a baj 2 db el lehet belőlle vinni az 8 kg ha ügyes és szerencsés a horgász. Akinek 8 kiló hal nem elég zabálni annak a seggén keresztbe jöjjön ki a szálka Azt, hogy melyik milyen bizar hobby és mennyibe kerül az meg nézőpont kérdése Ugyanis mindenki annyit költ a hobbyjára amennyit szeretne vagy amennyit nem sajnál rá A bojlizásnál van pl. bizarabb hobby is. Lássuk csak
Mondjuk a motorozás. Arra is lehet rendesen locsolni a lét Mondjuk horgászatnál még ritkán halottam, hogy valaki nyomorékká törte magát vagy belehalt egy balul sikerült pecába, viszont motorosról tudok aki úgy leamortizálta a lábát, hogy fél év elteltével is bottal jár, nekem pl a jobbkezem tört szarrá ami sosem lesz már ép és temettem is már jó motoros cimborát balestből kifolyólag bár statisztika szerint csak egy ember az évi 60 motoros áldozatból fene tudja melyik a bizarabb bár nekem van erről sejtésem
Ide vezet a liberalizmus... Kifizeted a kurvát....lefényképezed és elengeded... Aztán a haveroknak mutatod a képet:a tiéd volt 1percig...se
ezeket a nem pecásokat - kifogják , csókolgatják , becézgetik .....- no ezeket az embereket igen furcsállom, tele van vele a fishing&huntig , szal ezek őrült összegeket dobálnak költenek el annyiért hogy kifogják és fényképezgetik ezeket a halakat. elég bizarrrrr hobbi és a legrosszabb hogy egyre több ilyen buzi tó kezd kinőni a dzsumbujból ! már a látóképi tavon sem lehet elvinni a 4kg feletti halakat mert hogy legyen mit kifogni a bojlis b.......k . el sem hiszem hogy még ide is begyűrűzik ez a baromság. már tényleg csak az élő víz és a csatornák maradnak azoknak akik nem csak fényképezni mennek ki a vízpartra.
20 éve még itt is ment a hálózás, néha akkora hínár dombok voltak a beállásoknál mint egy negyed zsiguli
beszereztem egy ilyet a többnapos pecákra: https://www.haldorado.hu/terme...
még hízhatok is pár kilót
ezeket a keskeny csatornákat nagyon faszán le lehet hálózni
Annó a komámék úgy nyomták, hogy egy zsiguli az egyik oldalt a másik a másikoldalt, teniszhállóval összekötve, téglával az alja lesúlyozva azt gyí
Dvcs felderítés
Egy 10km partszakaszon 3 pecás volt csak
Pedig 3 részletben kb 25mázsa ponty került bele
vagy nem
ez a cimmerman ez zsidó név
kb
...csak pénz kell,mi...?
horgásztóban halat fogni kb olyan nehéz mint a kupiban dugni
Ja...szar volt a link...
Szóval:na,pancserok!
http://www.borsonline.hu/aktua...
Ezek a gyetekek nem szarral gurítanak
Néztem egy videól múltkor sztán azt mondja a nuki hogy hoztak 400kiló bojlit aztán lehet kevés lesz....
Kukoricával csak a szegények etetnek