Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az 1,8 hozzá meg a fotós mű karok hogy nagyobbnak tűnjön
remélem visszaengedted, mert ezek a nagy dögök kb semmire se jók már, egyszer ettem egy 16 kilósból hát elég ocsmány volt, kb mint a szalonna megtűzdelve faggyúval
a balatoni 4-6 kilósak voltak eddig a legjobb cuccok amit eddig ettem, pedig nálunk a halneveldés sziki ponty is azért 10ből 7es ízre
a kígyósban lévőket nem is eszem meg az hínárízű
Nem Nem Tizedesvessző nem jó helyre raktad De csak biztos félregépelés
1,8 kiló
Enyém is
Az a fárasztó hogy a fiatalkori pár 10 másodperces aktusok pár 10 percessé váltak
Kb olyan öröm ha be tudom fejezni 2 percen belül mintha a tippmixen bejön a 15-ös szorzó, meg kb olyan gyakori is.....
Aztán ha beszopok egy másfél órás veretést napokig elmegy a kedvem az egésztől
Egy kor után már fárasztó. Inkább a motorozás, vagy a kukac áztatása a vízben...
Akasztani többnyire jó érzés
De van amivel lehet büszkélkedni és van amivel nem érdemes
Csak a nő jobban benyeli a csalit....
Ugyan már ,jóbarát
Szerintem mindkettő jólesik
a kettesponty olyan mint a 40es nő
nem nagy dicsőség megakasztani.........
nem válaszoltok? Na jó lehet csak 1,8-as volt nem mértem
Na ma délután kiszaladtam a 2 hektáros egyesületi tavunkra
Fogtam egy kettes pontyot
Fénykép ugyan nincs de nem kamu
Megvan az idei évem első hala
Tűkön üllök INI
hogy horgásszunk is
használ valaki ilyen szarokat?
https://globalfish.hu/Carp-Aca...
mennyire gáz ha vastagabb a bot eléggé szétáll ez a gumi fej
vagy tökmindegy mert megeszi a nap egy nyár alatt?
csináltam bottartót arra vettem ezt a gumis taknyot aztán vékonyabbnak gondoltam a c1 botot mint amilyen valójában
volt ott nagyobb is de az sokkal nagyobb volt abban lötyögött volna a bot
Szerintem elsüllyedne a csónak.
Csak hogy tud innentől legnagyobb tisztelőd vagyok Hogy godzilát tudnád rövid pórázon tartani és azt csinálja amit mondasz
A nagykőrösi konzerv gyárban én is voltam
Elég vad dolgokat láttam.... és olyankor csinálták amikor "vendég" volt, mi mehetett ott amikor nincs ott senki
A bukóval az a helyzet hogy elfelejtem a dolgot....meg aztán fogy is az akkori nép
D e rajta leszek az ügyön, csak várd ki és emlékeztess néha
baszod kerícccs mán valakit az ismeretségi körödből aki ott dolgozott
Nem hiszem el, hogy 10 db 50 éves emberből 3 nem a ktsz-ben dolgozott annó, ebből minimum egy a műanyag héjra ragasztotta a hungarocelt
Ha te kérdeznél tőlem ilyet a nagykőrösi konzervgyárból találnék annyi olyan embert aki ott dolgozott mint a rosseb
Ott a környékben volt egy ktsz részleg, de én úgy tudtam ott valami faipari szarokat csináltak.
De volt arra egy savanyító üzem is meg talán asztalos műhely is de lehet ez volt a faipari valami
Arra nem emlékszem mit csináltam 2 napja akkor jogy a faszba emlékezzek vissza a 30 évet?
INIKÉM
Hát én már hetek óta nem tudok nyugottan aludni mer nem tudom, hol gyártották kiskőrösön a bukósisakokat
Így hát kivettem egy szabadnapot , hogy elmenjek a faludba aszt kideríccsem, mi volt a helyszín
Meginterjuoltam néhány alanyt asztán az derült ki, hogy amit édesapád mondott az nagy valószínűséggel nem jó Egyébként az az épület ma sem funkcionál mint a google mapsos 5 évvel ezelőtti fényképen De mindegy is mert nem az volt a helyszín
Állítólag kb. a LIDL helyén ált az az épület a Kossuth úton, ahol a bukokat gyártották
na ezt magam mellé beültetném a csónakba, szerintem még az a rendőr nem született meg amelyik merne igazoltatni
A kisfaszúak nem dugnak azokat kerülik a nők
Szóval xs meg ilyeneket ne vegyél