Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt már volt bennem pár sör.
Kis 73cm-es amurka éjjel egykor a Széki tavon
De az önkielégítés is jó...nem kell utána beszélgetni....
látom te igazi pecás vagy nem húshorgász
egy hónap múlva én is elmegyek egyet pecázni, addig nem akarnak jönni a nyulak mert fáznak éjjel a parton
egyedül meg nem szeretek horgászni ez is olyan mint a szex hogy társaságban jobban esik
Megvolt az első csónakos peca
poroszlótól !
Egy laza 100-as szeki
neked 40 km-rel közelebb van mint nekem
http://utvonalterv.hu/handler.ashx jó messze rakták le azt a kikötőt te kis csávó ! működik és egyben van a burgman így hát mobil vagyok.
Nem írtál privátot
Nos szekikém a csónak lent van eddig annyi volt rá az időm, hogy beüzemeljem.
Most úgy néz ki, szerdán tudok először elmenni. Ha gondolod gyere.
Cím: Dinnyéshát kikötő
Ez csak eladás kérdése Barátomat amikor kérdik hogy hol dolgozik midig csak annyit mond hogy a bank szakmámba persze a valóságba ez igaz is csak elfelejt közölni hogy egyszerű biztonsági őr de azért egy két bugyi lecsúszót már természetesen egy két pina meg bőven megér egy kis vetítést
Ém nem vettem észre hogy többször leszoptak volna amiatt mert belerúgtam egy vízparti sziklába és sántítottam hónapokig...
a tisza tavon, kimaradt.
akkor már gond lehet ha egy 1 kg-ra is rávetődsz. írok privátot, egy pecád meglátogatom, kész a robesz !
nem is mondasz hülyeséget
Ne bánd jő ilyenkor majd dicsekszel csajoknak komoly sportsérülést szerezték ,állítólag imádják
minek ugrál aki nem bírja??
én úgy csináltam a bottartót hogy a fotelból ülve-fekve elérjem
Ma voltam ismét az egyesületi tavunkon, egy kilósra saccolom a potyeszt
Hiába ez a szép eredmény, bánom
Ücsörgök a székemen aszt úgy meglepődtem, hogy ezen a tavon kapásom van, hogy menten felpattantam a székből a bot után aszt becsípődött a hátam
őrültem hogy kicsalom a gép elől
Ebben a esetbe őrülők hogy nem fingot le Amúgy rá nehézkedett a botra és komótosan jobbra balra aztán jobbra és balra .............stb
Már a fiatalokat is rászoktatjátok erre a henye életmódra: "csak lógatjuk a kukacunkat, 'oszt minden jól van!"
úgy néz ki mint ha fel lenne fúvódva, móron a tóban láttam ilyeneket ! azok már nem úsztak, lebegtek !
Na új határszám csak újra meg jöjjön a kedv
jaj ne irigykedj , ,
ááááááááááá én mindet vissza engedek asszony basztat hogy hozzak keszeget hogy milyen finom paprikás lisztbe ..........stb stb
De én nem vacakolok halszállítással Amúgy is utálom a halat nem lehet két pofára zabálni ,
termetes kárász