Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A balaton keleti medencéjébe is hozhatnának belőle pár lajtos kocsival,mert itt már olyan tiszta a víz hogy az összes hal elment a picsába a nyugatiba
Nem értem a felháborodást
Én még itt fürödni is szoktam mert itt melegebb a víz mint az élőn
akkor mi a fenének pucolnál halat éjjel-nappal? Mikor nem fox lóf@szt se
A balatonnál hekket sütnek ha nem tudnád,azt meg a hekkerek pucolják Én még olyan halat nem pucoltam,amit más fogott,és tudd meg ,nem is fogok
Ja hallottam róla, hogy inkább külföldre mennek ki a fiatalok a balatonról dolgozni. Gondolom egy halsütögetősnél kell éjjel-nappal halat pucolni
Már a magadfajta nyugdíjaskorúakat is kénytelenek alkalmazni, csak, hogy legyen aki csinálja. Kitartás jimykém már lassan vége a szezonnak és lazíthatsz a következő nyárig
Nem érek rá fórumozni,éjjel-nappal halat pucolok Visszaolvasgattam pár oldalt,hát nem voltam elájulva a tartalomtól .Semmi komoly téma amiről oldalakat tudnál írni ,úgy veszem észre Te sem vagy már a régi vége a fórumos celeb pályafutásodnak .Amúgy hívhacc bármikor akár éjjel is max nem veszem fel .Ja mig el nem felejtem gratula a slágerlistás harcsádhoz.
azt mi el tudjuk hanyagolni ketten is
kis csapatban jobb a peca ilyen 2-3 max5 fő nagyságrendben
ha már több az ember akkor már a peca rész nagyon el van hanyagolva b
Én is szeretnék egyedül eljárni,régen csináltam is de azóta lett gyerek,ház,kutya.
Amúgy is rablós lennék az meg nem nagyon tűri a csapatot,no meg jó is (lenne) egy kis magány.
De ha jut némi idő akkor meg inkább motorozok.
Ez igaz ez fontos
Nálam is mindíg ugyanez a rinya Én nem restelek egyedül eljárni. Inni egyedül is megtudom amit kell, halat meg akkor sem fogunk többet a másod, harmad magammal megyek
előkerültél te is imrém Már azt hittem magábaszívott a magyar tenger
Lákival féltelibe valamelyik nap beszéltem egy nagyobb lélegzetvételnyit Az is elvan tűnve mint az aranyóra
Estére fejeztük be, azt mondta szerinte most téged ne híjjalak
ott azért a beszerezendő hardvereszközök ára nem kevés, azt inkább kihagyom......
plusz utána se olcsó mulatság, csak egy őz 15-50 ezer ft
Akkor inkább vadásszá!
nem szeretem a halat
Őzet a vízparton ? ez olyan,mintha halászlét főznél az erdőben....
én még mindig nem voltam pecázni, össze is csomagoltam a botokat és felbasztam a padlásra az egész horgász kacatot
egyedül nincs kedvem a régi cimborák meg csak rinyálnak
kaptam egy fél őzet aztán arra nem volt képes a csapat hogy kimegyünk a partra és megfőzzük bográcsban, mindig ment a rinya ennek ez a nem jó annak meg az aztán teljesen elmaradt
És a halat ki eszi meg?!
Hát nem pici itt a csend Na tiszatavi szürkeharcsa története képekben 2-ik epizód
Akkora itt a csend, hogy inkább megosztom veletek a tiszatavi szürkeharcsám történetét képekben
Hát akkor inikém örülök, hogy személyesen megismertük egymást (mégha én nem is tudok róla )