Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aki a vizben van az tuti hogy te vagy Pipi
Akkor ezért jársz avval a furgonnal, így elfér kényelmesen a,májad is
nekem minden horgászatom így végződik
szerintem azért ismerős ez a helyzet mindenkinek, pár éve kb így rogyott meg a banda, de szerencsére senki sem lett vizes
nekem mákom volt valaki vitt egy vastag habszivacsot, és én arra pihentem le, szerencsére levenni nem tudtak róla
Ez a fing fűrészelése Ahol nem látnak szívesen oda nem megyek azt nem csinálok belőlle patáliát. Másik 99 helyen meg szeretettel várnak a pénzemért
Láttam, megoldom majd valahogyan: Komoly tesztnek vetetted alá botot, nem szarozol
A riobiban benne van a letört darab, nyomtass valahol egy olyan műanyagot
Ha nyáron jut eszedbe még most is jó lenne
Nekem is összeáll a szerelés
Vágom, az erőkar révén nagyon nehéz a 10-est felemelni. Meg azért egy 6-8 kg-os fékerőt csak a nagy harcsák kezdik el recsegtetni, hamarabb veszik ki az ember kezéből a botot.
Viszont így legalább a teszttel elgörbítetted a fém csatlakozást...
semmit se bízok a véletrenre

amúgy ez úgy volt ha bírja a vödör vizet fel lesz újítva ha nem megy a kukába
azért meglepődtem volna ha nem bírja.......
a 10 kilós súlyt nagyon nehéz megemelni, egy átlag gizda meg se bírná, ez a 6 kg volt olyan hogy szerintem ettől nagyobb terhelést ritkán kap a bot, egy ekkora megterheléssel a fárasztás kb 10perc alatt kivégzi az ember karjait
Amúgy, nem kötekedésből...de miért terheled üresen, mármint nem pecázási terheléssel? Simán el tudja törni a legjobb botját is az ember egy ilyen otthoni "nagyonfontos" teszttel, miközben lehet, hogy az életben sem tud egy hal ekkora terhelést adni rá.

Én ha otthon akarok bot ívet tesztelni, akkor a vélt maximális terheléshez képest jóval kisebbet emelek, felesleges túlterhelni.
a vödör vizet ez a bot is emelte, a régi gyűrűk pattogtak lefelé
amúgy kicsit sok volt neki mert az összeköttetés fém csöve picikét elgörbült
ezt mondom.......az én botom sokkal hajlékonyabb, szerintem simán lehetne vele bármire pecázni
Szép az íve ennek is.

Én egy 50-180 grammon 2,70-est vettem harcsázni, az utolsó 50 cm full üvegszál, alatt a bot 3/4-ed része már a szokásos, üreges test, karbon alapon kevlár szálas erősítéssel.
A teszt videóban vagy 10 kg-ot emelnek fel vele és utána egy kocsit is elhúznak vele, had görbüljön, azért van.
500 gramos 2 méteres csónakos shimanó botom igy nézett ki egy közel 60 kg-os harcsa fárasztása közben
régen én telinyomtam grafitos zsírral
a mostani longbow még nem lett szétszedve, így is kurva nehéz hát ha még teszek bele fél kiló zsírt
jövőre lehet belenézek gari már úgy sincs rá
amúgy amikor aktív voltam pár évente szétszedtem kimostam újra zsíroztam a cuccot
mint a motorokon a himbarendszert
A 40 éves szír simán kikeményedik benne.
Te egy újonnan vett orsót egyből használatra fogsz, vagy leszervizeled előtte? Én inkább szétszedem és puha zsírral kevert olajjal átkenem, hangtalanok az orsóim így. Még márkásabb darabokban sincs elég zsír, szinte szárazon futva rakják össze őket.
kicsit nehezen jár, plusz tekerésre nem megy vissza
ha ráérek megnézem mi a hiba, lehet az hogy 20 évet porosodott a padláson és a zsír már törik benne
pl a régi shakespeare hibátlan, simán visszamegy a felkapókar
Valóban nem is rossz, harcsázni, busázni első osztályú. A felkapó karnak mi a hibája? Azt alapból mindig kézzel hajtom vissza, nem tekerve.
Fél kilónál ilyen az ív
Ez egy nagyon tuti kis harcsás bot lett
Az egy régi silstar ex60, kicsi felkapókar hibával(kézzel kell visszacsukni)
2kg alatt igy hajlik, szerintem nem annyira szőlőkaró