Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de egyik se éhezik
bár most az értékesítés nem könnyű, ellenben kurva drága minden, kihordtak minden fost a németektől-osztrákoktól amivel jött a nagy pénz(haver corsája 80ezer volt hazaszállítva) aztán ugyanannyit szeretnének kaszálni mint régen
Azért ennyire nem fenékig tejfel a használt autó biznisz Vannak ismerőseim akik foglalkoznak ilyennel, azért annyira nem irígylem őket
amikror ismerősnek egy forrasztást csináltam a motorján és adott érte 15 ezret(nem kértem neki ennyit ért a motor javítás) azt nem éreztem lehúzásnak
igaz amire meglett mit kell forrasztani az 2 napomba került
de amikor egy bárki számára elérhető kütyü semmi plusz ellenszolgáltatás nélkül plusz pénzeket kérnek az engen bosszant
pl a 4500 forintos opcom sokszor látom 10 ért árulják, vagy az 1700 forintos üzemóramérőt 3000ft plusz posta
mert ha pl egy cég árulja a cuccot és vállal rá x hónap garit azt már megértem, de ezekre nem szoktak semmit se vállalni
de ugyanez a kocsi üzlet is
kint megveszi 3-400 ért 100 a hazahozatal, legyen 200 a plusz költsége(szálló, kaja, kurvák) 100 az itthoni egyéb költség és árulja 1.2 milláért
"múltkor rendeltem diagnosztikai kütyüt kínából ami valamiért nem volt az astrával kompatibilis 1800ft volt aztán amikor eladtam 2 ezerért olyan izéééé érzés volt "
Olyan tök jó!!
Tegnap előtt megnyitották újra a Sió zsilipeket (a Balaton már a 130-as vízszintet közelítette a 90-92-es üzemihez képest), kíváncsi vagyok mennyi hal maradt a Sióban. Állítólag a leengedéskor a cigók az összes halat kilopták, ami a gödrökben maradt.
autókupecnek ne menjél
belőlem szar kereskedő lenne, egyszerűen nem tudok átbaszni senkit sem
ha megveszek valami 2 ezerért nincs pofámon bőr 2500sem árulni
múltkor rendeltem diagnosztikai kütyüt kínából ami valamiért nem volt az astrával kompatibilis 1800ft volt aztán amikor eladtam 2 ezerért olyan izéééé érzés volt
mert eladó volt
Ini semmit nem értesz az üzlethez
A zsír sokkal egészségesebb
Nem is értem mi a szarnak erőltették eddig az olajat meg az undorító margarint
Most olvastam,hogy be akarják tiltani az unióban a lángos meg fánk sütést,mert a forró olaj gőzei nagyon ártalmasak.... Gondolom a Megdonaldsot nem tiltják be....
Azért voltak ésszerű dolgok is amit tiltottak pl ddt
Na mindegy akkor nem kromifágozok, pedig kellett volna 60nm kerítésre
szerintem igen. Ezt csak innen az únióból tiltották ki aktatologató semmirekellő liberális bürokrata faszok, kb évente még vagy 1000 jó dologgal együtt
Év végén néztem a festékek listáját, hogy idén mit tiltanak ki és milyen összetevő miatt Az ember esze meg áll A hatóságunk meg minden ilyen faszsághoz aszisztál.
Árgus szemekkel azt figyelik melyik vállalkozó, melyik bolt nem veszi le a polcairól akár a több 10 éve forgalomba lévő festéket. Gondold el. Mondjuk 2003-ban kereskedelmi forgalomba került egy temék mondjuk akkor legyen festék. Aztán jön valami balfasz, aki kitalálja, hogy milyen ártalmas is ez az emberiségre és a környezetre, ezért 2018.01.01-én kivonjuk a forgalomból európa szerte. Tehát szilveszterézskor összejött baráti társaságot még a házadnál nyugodtan befoghatod dolgozni ezzel az annyaggal, de amint éjfélt üt az óra azzonal halálos méreggé változik Ilyen elképesztő agyalágyult faszkalapok miatt vonták ki többek között a glialkát is. A kivont termékek helyettesítésére készített új termék az mindíg gyengébb minőség volt általában pont az alap vagy hatóanyag kivonás miatt) Nem állítom, hogy nem kell ilyen cserélődésnek lenni. A fejlődésnek nem szabad az útjába állni. Ha van korszerűbb anyag ami legalább olyan jó mint a régi és kevbésbő káros hatást fejt ki emberre és környezetre akkor uccú cseréljük le az ólmos benzint is kivonták már rég és milyen jól is tették pedig akkor még fasorban sem volt az únió. De logika mentén kellene haladni ezek az elgondolások javarészt meg teljesen logikátlanok. Alapvetően az emberi szervezetre és a környezetre minden káros. A környezetre főként az ember. Ezen logika mentén az egész emberiséget is ki lehetne vonatni a forgalomból...
Akkor lehet a jugóknál is van
Az azért sokkal közelebb van mint az ukrán
Nem pont ez a vezérfonal. De logikusan nem európai úniós országban lenni kellene kromofágnak. Azt csak az úniós sötétződek vonatták ki a forgalomból. Azt a löttyöt amit helyette árulnak meg hiába locsolgatom a szomszéd autójára Csak még jobban kifényesedik tőle ahelyett, hogy lehozná a festéket.
pipi vazzeg, jól emlékszem festékekkel házalsz?
állítólag az ukránoktól be lehet még szerezni rendes régifajta kromofágot
mit tudsz erről?
az még vagy 60-80 ezer ft/hó lehet kifut 3 párat is
amit tőlem szednek le abból se sok tégla lesz a stadionokba ami a 200 bruttó után megy befelé ezeknek az uraknak esetleg egy tenisz zoknira elég
a milyenkel jól járnak Abból nem fussa szénre a felcsúti kisvasútba se
azért valljuk be kibaszott kreatív ez a csapat,hihetetlen miket nem tudnak kitalálni
úgy gondolom lesznek ettől durvább dolgok is még, hiszen már mindent elloptak amit tudtak, lassan az únió is beszopat minket és azokat a pénzeket se lehet okosan elosztani nem marad más csak a köznép pénztárcája
nekem 7200 az éves kacat, aztán ebben semmi területi engedély sincs
múlt évben egy percet nem voltam pecázni, szóval kidobott pénz volt
ennyiért 4x leszopnak a 44esen a cigánylányok, szóval nagy ez a veszteség
Érvényes? Azt hittem rég lejárt, majd megpróbálom előkeresni.
20 évvel ezelőtti vizsga érvényes (én korábban vizsgáztam) csak az állami jegyet kell megváltani nem tudom mennyi lehet mert én tagságot meg minden szart fizetek mellé de szerintem kb. 4-6 ezer forint ól cuzzámme Ez így összességébe nem is sok de ha 130 ft-os kisfröccsre osztjuk az legalább 45 kisfröccs mínusz / év testvérek között is gyakorlatilag a semmiért.
Bár a rádióba tegnap halottam a kiskörei erőműhöz raffting pályát terveznek Lehet ide mennek majd el a befizetések ugyanis a project összköltsége 2,5 milliárd Na nem baj úgyis ott b@szom a rezet egész évben majd felborítok a hullámkeltésemmel néhány raffting gumicsónakot
20 éve volt vizsgám a szomszédok miatt akik elcsaltak és elkezdtem vásárolni is némi holmit, oszt már csak egyedül maradtam, engedély lejárt így elmentem kis magán tavakra ha már van még régi cuccom pár bottal, de most már az is elmarad.
Na tessék itt az első áldozat a tógazdák legnagyobb bánatára