Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na találtam is egy képet amit basi küldött annó nekem a 9-re. } Szóval 2010-ben volt . De sok helyen az országban, hasonlóképen jártak a halastavak.
Ez a móri ezerjó tó Épp akkortájt készültem oda egy hétvégi pecára , lemondtam
ja ja 2012-13 körül volt a nagy esőzések miatt sok helyen átszakadt a gát (pl móri ezerjó tó) stb. aszt vitte a halat bódog-bódogtalan
Átszakadt a halastó gát az egyik csatornába aztán 30km körben akinek volt bírja mindenki ott pecázott
Rengeteg ilyen kijött onnan, tonnaszámra fogtak pontyokat
mennyi jó harcsa csali
Keresgéltem pár papírt aztán megtaláltam egy régebbi peca eredményét
a tengerekben ettől vannak sokkal rémísztőbb pofák is
pl a hekk is elég undormány..
Egyszer ittunk a dvcs parton
Soft sütögetésnek indult, 3napos másnaposság lett belőle
Aki a közelben pecázott azok mind hazacuccoltak
pont az
Fasza villantó ez
Hát kb!

De aki ezt kigondolta és legyártatta. Na arra lennék kíváncsi. Nem egy épelméjű...
Ezzel mit fogsz?Buzi csukát?
Túlfizetett munkavállaló ez jó
Te beszélsz? Túl fizetett munkavállaló vagy aki vasból is ólmot csinál
Én az ólmot a fődről felvett kővel helyettesítem akkor jó menő vállalkozó vagyok
van a cégnél egy rakás kör alakú lézervágott 12es hulladék vas, kifúrom, co huzal bele, péssel összenyom, lefest és meg is van a tuti súly 70g-130ig van több méret
a festés nincs ingyen mert kell vinni nekik egy kólát de ennyiért múltkor lefestettek vagy 50 súlyt
amúgy ezek az ólmok kurva drágák lettek, 20 éve még fillérek voltak most meg vagy 200 ft egy natór 100 grammos ólom, a gubancgáltós bojlis meg minumum duplája
ami igazándiból akkor zavaró amikor egy balatoni pecánál a köves részeken eldobálunk 2-3 nap alatt 10-12 végszereléket
ami azért alsó hangon is minimum 6-700 ft
pl egy dvcs-kígyós keszegezésnél volt olyan horgom ami kibírt több évet..... itt kb nem számít a szerelék ára
Még azon is spórol!
Legalább nem kapnak a halaid ólommérgezést.....
neked könnyű vazzeg te egy jól menő vállalkozó vagy
én még az ólmokat is hulladék vasból csinálom.....
nem tudom én sose próbáltam Én az a fajta vagyok, aki megveszi a 30 db-ot 200 ft-ért
gyerek kapott egy babzsák fotelt aztán sok volt benne a golyó, ideiglenesen kivettünk belőle 2 vödörrel
pár éve ilyen golyókat a balaton parton 200 forinttért adták kb 30 db lehetett a zacsiban
nem tudom mivel lenne érdemes festeni, már ha van értelme..... ételszinezék nem hinném hogy befesti
esetleg alkoholos filc belét szétvágni szeszben kicsit feloldani és abba beáztatni
lemorzsoltál egy tábla Ni-kecelt
Ha igazi vagány vagy, ess neki a gyerek színes filcével