Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

*mert=meg*
Te most gereblyézni akarsz, mint az ortó bantu cigányok, mert a proli haltolvajok? Vagy a vízi rendőrt akarod 3-as horoggal kergetni?
Kézi hajtású csónak lesz, szerinted miért kell atom biztos bot kicsi pénzért?
Már most beletettem a peca ládába a szikét meg a kis fogót amivel vágom ki a testből a horgot....
30 rugót még nem adok ki 2 botra ilyen alkalom miatt

Szóval régi üvegbotokat keresek...
kép
ez a shimano 500 gramos, karbon, 2 méteres, taposhatod ahogy akarod Darabja 15 újonnan. Alapvetően jó botok már akkor 30 ezerbe kerültek amikor a fizetés még csak 60 ezer ft volt. Mai pénzhez nézve ezek a cuccok már nem drágák
Csónakba 2 sör miatt 3 hónapra bevonták a jogsit 120 ezer ft-ra büntettek. Vigyázzatok az ilyesmire. ha motor sincs a ladikon olyan mintha biciklin ülnél, annyi lesz a különbség,hogy a jogsit nem tudják tőletek elvenni. ( kötelező felszerelés hiánya darabja 15 pénz. Mentőmellény, csáklya, 4 w-os világitás tartalék izzóval legyen nálatok legyen nálatok
De ha tudsz full teli karbon botokat ami nem cső metszet 210 méretben 80-120 dobó súllyal 2db 15 ből akkor érdekel
Amit lehet taposni ezerrel
De ha tudsz full teli karbon botokat ami nem cső metszet 210 méretben 80-120 dobó súllyal 2db 15 ből akkor érdekel
Amit lehet taposni ezerrel
Csónakos pecára készülünk
Aztán olyan bot kell amit ha picsa részegen megtaposunk azt is túlélje
minek retrózol?
mai anyagokból összeállított 15 ezer ft-os bottal fel tudnád emelni a motorodat, ha volna benned annyi erő.
rendeltünk üvegszálas horgászbotot a dechatlonból, na az minden csak nem üvegszálas, legalábbis nem tömör üvegszál
nem nézem ki belőle azt a strapabíróságot amit a régiekből, tesztelni még nem volt időm de tuti törés lesz a vége
emiatt

keresek üvegszálas régi pecabotokat a nyél és az orsótartó legyen egyben, ha a gyűrűk szarok vagy viharvert a bot nem számít
180-210 esetleg 240 kb ezek a méretek érdekelnének
dobósúly 80-120 felé
ha 2 egyforma van akkor azért bónusz pénzt is adok de csak keveset ám
Minden félét próbálok már én is. Állítólag valami dentál csatornák vagy mi a fasz nyitva vannak, azoknak kell visszahúzódni. Szenzodüne fogrém, meg elmex szájvíz meg még a tököm tuggya mi. Nekem nem használ
anyám valami spéci fogkrémet használ, a doki szerint a fogíny kicsit visszahúzódott és kivan a fog azon része amin nincs védő réteg
aztán amióta avval a valami védő krémmel políroz nincs ilyen baja
menj el fogdokihoz hogy nézze meg , hátha ennyivel megúszod
arra vigyázni köll
Én már nyár eleje óta nem tudok hideget inni, úgy belehasít a fogaimba a hideg, hogy a sört is mikrózva kérem Nem tudom mi van. Régebben is volt, hogy érzékenyek voltak a fogaim, de akkor néhány nap múlva elmúlt, most nem múlik...
Buzi hideg volt szombat éjjel a hideg bortól megfájdult a torkom
Vellanyos fülessel.
Hogy örülhettek a szomszédaid.
Kula az idő én inkább doboltam...
Isteni hekket lehet kapni a parton - most mit szenvedjen. in(n)i mentek, nem pecázni!
Az a sapka az összes fogás
Jövőre Balaton helyett Zalaszentmihály lesz ott legalább van elérhető közelségben hal
A buzi ellenőrök miatt már nem lehet behúzni a Balatonon ha látja hogy nagy orsó és félig van már méri is meg milyen messze van a horog
szép zsinór, de a halakat mutasd már inkább
a balatoni 2 napos peca túra eredménye látható a képen
a kurva szél elreszelt vagy 100 méter zsinórom, állítólag a hínáron vannak kagylók és ahogy fújt a szél azok kicsipkézték a damilt
https://www.decathlon.hu/seabo...

ilyennel valaki találkozott már? egyik boltjukban sem kapható az ilyesmi bot

tervezünk egy csónakos pecát valami zalai tavon aztán olyan bot kell ami sokat kibír, még azt is hogy pucsa részegen hadonászunk vele a gazban
Van egy kis Honda csónakmotorunk eladó 60 körül, ha valakit esetleg borzongatna az keressen.
Sarudi rét
Minden nagyképűség nélkül l 12.9-19.1-ig
A kép