Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehát van már olyan izétek,nem? tudod,amivel lehet állva
Szerintem ha bőr, akkor kétrészes! Könnyebb benne pisilni is
Sziasztok Motoros Csajok!

Az asszonykámnak bőrcuccot szeretnénk venni. Érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok, hogy egyrészes vagy kétrészes ruhát vegyünk? Baba 170 cm magas, és 50 kg.
Köszi
Na végre ide is sikerült feltöltenem a fotókat az ausztriai túrámról
lesz még ilyen? felmennék...
Sziastok! Szombaton indul egy nyábúcsúztató, Budapest-Mátra túra. Találkozó a Hősök terén reggel fél kilenckor. Csak megyünk és jövünk. Semmi őrült tempó :) Remélem sokan jöttök!
Sziasztok csajok!

Esti motorozás ma?
Este 20:00 találkozó, a Hősök terén!

Üdv Kill.
Szia!
Mi újság,jól vagy? Találtál már motort?
Húúú, így vissza olvasva, milyen jó kis túrák voltak idén...
Sziasztok!
Augusztus 11-18-ig motoros túrára megyünk Horvátországba (Dugi Otok szigetre)!Esetleg,ha valakinek lenne kedve jönni az megteheti! :)
Kb 1700km oda-vissza az út,szállás kb 25000FT , jön velünk egy kisteherautó cuccosnak! Röviden ennyi!
Sziasztok,

megüresedett egy hely az ausztriai túránkra most félárban megkaphatod a helyet
Nekem van egy spyke,ha 160 cm magas, jó lehet rá.. :))
Ez az: http://www.kepesmotor.hu/egyre...
Sziasztok Hölgyek!
Azt szeretném megkérdezni, hogy nincs e valakinek eladó egyrészes mocis ruhája. Márka nem lényeg, 160cm magas csajszira keresek ruhát. Ha valakinek tippje van: 06209308413
Köszönettel! imik74
Sziasztok .Motorosok!
Ha valakinek van kedve csatlakozzon!Úti cél az Adria !Útvonal,Zombor Eszék, Doboj ,Zenica, Bugojno, Mostar, Ploce. Egy kempinget kinézünk magunknak ,ott letáborozunk és onnét kirándulunk ,ahova kedvünk és időnk tartja.Semmi kötöttség. A kemping napi díja kb 10-15 euró.A várható megtett km kb 2000 km. A tempó 80 -max 100 km-es sebesség .Az időpont- indulás Július 31 -én Mezőhegyesről- érkezés augusztus 4-én-Mezőhegyesre.Nem a száguldozás a cél.Várunk benneteket szeretettel!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_nsr_125_f-5847133

Esetl
eg ez?
Sziasztok!

Ha a környéken vagy akár máshol tudtok jó állapotú ELADÓ Honda Nsr 125-ös típusú motort 1997-200... évjárattal és lehetőleg jó áron!Kérlek szóljatok!
mail: papdibettina@gmail.com

Előre is Köszi!
Eladó Motoros bőr kabát ÚJ! NŐI!

Mérete: 42-es M-L méretre jó (mellmérettől függ).
Márkája: MODEKA
Színe: fekete/szürke
ÚJ! 2 x használt.
Kivehető thermo béléssel nem rendelkezik.
Fényvisszaverő csíkokat tartalmaz.
A kabát nadrággal össze cipzározható!
A kabát rendelkezik, váll, könyök, alkar és gerinc protektorral!
Dereka két oldalt gumírozott. Derék részen oldalt cipzárral szabályozható szellőző nyílással rendelkezik.
Elöl két zsebe van, belül szintén.
Hátul a dereka hosszított a nagyobb komfortérzet miatt.
Hímzett logókat tartalmaz elöl a bal mell részen a két kelkaron fényvisszaverős logó, a hátulján dombor nyomott minta látható.
Anyaga: jó minőségű bőr

Mérete:
Válltól, vállig: 40 cm
Külső karhossz (válltól mérve): 59 cm
Hónaljtól - hónaljig: 2 x 49 cm
Derék: 2 x 44 - 46 cm

Ára: 35 000,- Ft
A kabát hossza: 55 cm
Csukló: 2 x 11 cm
Sajnos úgy tűnik igen, pedig azok a régi szép idők....
Te itt ilyen "egyfecske"vagy úgy nézem
Helló Lányok, ha valakit esetleg érdekel július végén egy 5 napos ausztria túra akkor jelentkezzetek nálam! Mindíg nagyon jó szokott lenni, az adatlapomon van a tavalyi angliairól pár kép
Értem.Valamikor azért összegurulhatnánk ha van kedved:-)))
Én ráérek mindig!
Projektasszisztens vagyok, igazabol csak elvetve van olyan, hogy orakig nincs mit tennem - ez altalaban azert van, mert mondjuk en kesz vagyok a feladatommal es csak varom ra a visszajelzest, hogy tudjak haladni tovabb... :)
En az Arpad hidon szoktam menni kifele a Szentendrein... :]]
Jól van nyugodtan mit csinálsz hogy ennyire rá érsz?:)))
nem szoktál BPesten motorozni?én reggel is a gyorsforgalmin mentem végig:))))nagyon király arrafelé,vecsés fel nagyon jó az út:)()