Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Wow, ilyen szépet még sosem láttam! Bocsi, hogy ilyen nyersen, de én AKAROM! :)
Miért, hogy néz a pocok a lisztben?
Nemnormális majd berepül egy méhecske, aztán néz mint pocok a lisztben
Ismét egyedül voltam magyar a nemzetközi női motoros találkozón Remélem Csajok jövőre kedvet kaptok hozzá, Zakopánéba megyünk 2014-ben. Íme pár kép az ideiről, Svájcból
ERDÉLYI MOTOROS TÚRA!





Augusztus 17-20 között Erdély-Székelyföld motoros túrát szervezünk!


Tervezett útvonal: Budapest-Szolnok-Berettyóújfalu-Ártánd-Kolozsvár-Marosvásárhely-
Szováta-Gyergyószentmiklós. (kb. 650 km.)
Visszafelé: Gyergyószentmiklós-Szászrégen-Dés-Zilah-Nagykároly-Nyíregyháza-
Budapest.(kb. 700 km.)
Szállás Gyergyószentmiklóson, félpanziós ellátással 3 éjszaka.
Első nap késő délután érkezés a szálláshelyre.
Második nap Gyilkos tó-Békás szoros-Békás víztározó-Karácsonkő-Bákó-Gyimesek-Marosfő-Gyergyószentmiklós
. (kb. 350 km.)
Harmadik nap Csíkszereda-Tusnádfürdő-Szent Anna tó-Bálványos-Kézdivásárhely-Csíksomlyó-Gyergyószentmiklós. (kb. 350 km.)
Negyedik nap reggeli után haza indulás.


A túra szállás-félpanziós ellátással, túravezetéssel 75 euró/fő. A benzint és zsebpénzt egyénileg. Amennyiben érdekelne a túra, jelentkezzetek:
06204724166 Szigeti Istvánnál (Motor: Piaggio X9 500)
06309061066 Bakos Sándornál (Motor: Kawasaki vulkán 500)



Reméljük, minél többen leszünk és még kiélvezzük a nyár maradék erejét is! J ;)
A hirdetés már nem aktuális, megvan az új bérlő.
Kiadó garázs Budapesten, a Móricz Zsigmond körtér közelében (Ménesiről megközelíthető), forgalom elől elzárt, eldugott helyen, egy társasházhoz tartozó garázssoron (ergo oda csak az megy, aki ott lakik).
Biztonságos, nem kifigyelhető, gyakorlatilag őrzött hely (a lakók a legkisebb zajra is figyelnek, a tulaj is rendszeresen ellenőriz.)
Egyedül, vagy ketten összeállva is megéri kivenni (havi 10-12 ezer Ft.)

Akit érdekel, hagyja meg az email címét, és küldöm a pontos elérhetőséget.
Minden kedves motoros ismerősömnek és azoknak is akik még ismeretlenek :)
Ha a Balatonon szeretnétek nyaralni és apartmant kivenni akkor gyertek hozzánk motorosoknak -10%
http://siposapartmanhaz.webnod...
jó ötlet , Grat szoktatok itt összeröffenni? vagy nem igazán?
Sziasztok :)
Gondoltam megosztom veletek ezt a két dolgot:
Gyönyörű Női Spool Bőrdzseki, soha nem használt, boltból maradt vissza, te leszel az első tulaj. Kivehető béléssel, váll és könyökprotektorokkal !
Női, tehát a szabása karcsúsított, mellben kicsit bővebb. Nagyon szép de nem feltűnő mintákkal. Belső zsebekkel mindkét oldalon.
ÚJ, MÉG RAJTA VANNAK A GYÁRI ZIPPZÁR VÉDŐK IS !
Ára: 39.000,-
És:
Frank Thomas, Bőr Csizma, ez is vacsi új ! Boltból visszamaradt. Koptatókkal, lábvédőkkel, stb...dobozában. A 38-as lábra éppen passzentos. Képek lentebb :)
Ára: 29.000,-
Tel.: 20/354 2737 ha valakit érdekelne...
Szia!

Bizony ám! Még anno én kértem.
Sziasztok!
nem gondoltam volna h nekünk is van külön fórum.
Sziasztok hölgyek,lányok s asszonyok mit szóltok ehhez a nagyon jó motoros időhöz ?
Én ezt a gerincprotektort használom!

http://bazismotor.eu/index.php...

Eredeti ára még tavaly 54 000,- Ft volt, most kedvezőbb, de ez is nagyon drága.
Ez nagyon kényelmes, bár elölről nem sokat véd.
Kulcscsont protektorral rendelkezik, és az oldalt a bordáknál is van protektorozott rész.
Én kb 172 cm magas vagyok nekem S-es méret van, de ha lett volna xs-es az is jó lenne! A mell résznél nincs protektor a mellény anyaga enged, így "szinte bármekkora" mellmérettel kényelmes lehet.

Ez a saját tapasztalatom, remélem segített.

Üdv Kill.
Szia

Busatalalkozora jossz?
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!

Motorosruházat,bukósisak bélés javítás!Bőrruházat javítása.Cipzárcsere is!
- Cipzárcsere kabátban: kb. 3000-4000 ft.
- Bukósisakbélés javítás: 3000-6000 ft
Komplett béléscsere: kb. 7000 ft
Állapottól függően!
Rövid határidő, max. 7 nap!
postai utánvéttel is!
A műhely megtalálható Budapest-től 4 km-re Halásztelken.
Érdeklődni: brigililla@gmail.com
vagy
zoldalma@freemail.com
http://motorosruhaja
v.blogger
....
06303282168v06303874264
Sziasztok.

Valakinek esetleg?
Kicsi méret kb 34-es.
férjem is ezt használja,nagyon meg van vele elégedve,de női méretben ezt nem lehet kapni,hogy miért,én sem tudom,pedig nekem is kéne! Az S-es méret is hatalmas,próbáltam,szóval mi nők,buktuk ezt is :(((
Nálunk van többféle kicsi is.
A forcefield, és a Super Shield is készleten van kis méretben.
Sziasztok!

Női kawás pólók minden méretben
Sziasztok.

Gerincvédőt keresek, mert ami nekem volt/van (44cm) nagyon nagy pedig 170cm vagyok így szívesen megválok tőle
Esetleg nincs valakinek egy kisebb méret vagy hol keressek?

Sziasztok !

Eladó ill cserélhető Női Vanucci bőrruha (40-es) :

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Ehhez a spidihez nem volt szerencsém még élőben, de jó választásnak tűnik. Női gerincprotit vagy protektormellényt gyárt pl. a held, forcefield, büse is. Ha máshol nem, az ebay-en megtalálod!
Köszönöm szépen a választ! A párom sportosabb alkat, magas vékony. Próbálok akkor másféle protektort keresni neki.

Ez ugye kifejezetten hölgyek számára készül, akkor ez jobb választás lehet?