Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem semmi baja
Nekem is Lidl-es van. Es nekem is nehezen kapcsol be. En is szetszedtem.

Es arra jottem ra, hogy nem nyomni kell, hanem mint egy joysticket oldalra mozditani/nyomni.

Az enyemet ha 3 oranal nyomom, mozditom akkor tokeletesen megy. Ha kozepen akkor nem.
Nekem is, de tavaly óta többször meg kell nymkodni a bekapcsló gombot mire beindul. A töltőt szétszereltem, de nem a gomb érintkezővel van gond, hanem valószínű az elektronikája hibás.
Miért is? Nem egy csodaszer. Az optimate vagy mi a szösz se tölti fel másképp. Csepptöltésre meg már mind képes.
Lehet szégyen, nekem is lidl-es van.
Teljesen jó kis töltök ezek. És igen, tudja kezelni a kosebb akkukat is hibátlanul
1,2 Ah-tól felfelé...
8 ah_tól felfele!!!
Fasza kis töltő ez.
Mibol gondolod? Olvastad a hasznalatijat vagy csak a megnevezeset? Tudja a motort is.
Ez autóhoz való nekem motorhoz való kellene (autóhoz van)
Fene tudja. Sokan használjuk a szintén teljesen automata, de sokkal olcsóbb ALDI-s, Lidl-es töltőket, teljes megelégedéssel. Mindkettőre 3 év gari van, évente általában kétszer szokták árulni. Én például 5 éve ezt használom, a motorhoz és a kocsihoz is:
https://www.aldi.hu/hu/informa...
Vélemény erről: www.motoralkatresz.eu/termekek/Oxford/Oximiser_900_motorkerekpar_akkumlator_tolto_EL571/
Az előző varta benne volt motorban amikor vettem+4 évig nálam is birta.
ez meg kettőt sem birt ki
Most Yuasa megy bele elvileg a gyárival egyenértékű.
https://motoralkatresz.eu/termekek/Yuasa/YTX9_BS_akkumulator/
Szia,
Akkor az akku kuka.
Amúgy pont a Varta egy nagy szar. Hármat vittem vissza az Unixhoz ami cellazárlatos lett 2 hónap alatt.
Motobatt Igel akkut vegyél. Nagyobb indítóáram, teszter a tetején, és már 3 éve frankón működik.
ne kössünk már bele, ez nyilván előtte van, igen, de mivel bontod hozzá lefele, adja, jesszus...
Egészen pontosan 10,8 alá ha jó az akku
Üzemanyag szint, fő fúvóka, légszűrő?
ja ez nem nekem.
most volt szinkron,szépen jár pöcre indul hidegen melegen.
Akkor megfáradt az akku, nem bírja az indító áramot.
Karbit néznèm először
Hat nem igazan. Az akksi a veget jarja.
Hello
Indítás közben az aku. feszültség lelesik 8 volt-ra. Úgy tudom nem nagyon szabadna 10 volt alá esnie.