Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok van egy gilera runnerem, és nem lehet leállítani csak a világítást veszi le ha elfordítom a kulcsot, azt mondják hogy letestel valamelyik kábel végíg néztem mindent de nem találok semmit valami ötlet?
Köszönöm!
Szia neked irtam fb-n :)
Tengely anya 90Nm, féknyereg rögzítő 32Nm
Sziasztok!A hátso tengely anya és a elsö féknyereget rögzitö csavarak lehuzási nyomatékát nem tudja valaki?Honda cb 500.Köszönöm!
Közben megoldódott srácok köszönöm!Tisztában vagyok vele,hogy mérni kell de itt nehéz erre szakit találni aki jól is dolgozik.Lényeg a dugóban egy nagyon pici volt csak,szinte pontos méret.A henger kicsit kopott de 54.036,ehhez kapott 54.00 dugattyút.Csak azt tudom mondani amit nekem is mondott a szerelő,elmondása szerint ez így biztosan jó lesz.
Semmi gond, félreértés volt, a lényeg, hogy értjük egymást.
Sziasztok Fót környékén tudtok esetleg pöpec szerelőt aki úgy betudja lőni/fúvókázni a karbit ,hogy a hajam eldobom ? :)
3 az
Te csak menjél aludni!
Figyeljetek. Én most egy szájbabaszott nagy okoságot mondanék ma estére hogy legyen min az ágyon gondolkodni.

Az pedig ez: ,, Egy mérés, nem mérés! ,,

Köszönöm!
Egyebkent korulbelul az alusil-diasil-nikasil vita ota nem tudtuk kimerni a henger-dugo illesztest. Aki visszalapoz, es megszamolja, hanyszor lett emlitve a "kimeres" szo a hszekben, az azonnal lathatja, hogy ezt el kell engedni lassan. En a megtakaritasaim duplajat fel szeretnem rakni arra, hogy ez meg nem valtozott. Legutobb egyebkent mar szamok is ropkodtek, mondjuk erosen gyanithatoan a dugattyumeretet felcserelte a hengermerettel, de a haladas tagadhatatlan volt. en akkor kb 3x tanacsoltam a henger kimereset. Ez a mai napig nem jott ossze, ha jol kovetkeztetek. amig nem kapok egy lefotozott szamlat es egy szelfit egy furatmikrorol, addig en nem fogom megegyszer leirni, hogy merni kell.
Picsaba, megint leirtam.
Szia
Na most olvastam el figyelmesen es valoban "vagy"-al jelolted a sajat etalont. Igy korrekt. Megegyszer elnezeset a felreertesert!
A trukk hogy ne a lotyogos vegehez akaszd, a prok inkabb a 10eshez igazitjak szemre, ugy atompontos a bricostore-os.
- nem jott at. Elnezeset a felreertesert es a reakcioert.
- igen, megfeleloen jo hozza, de nem azt jelenti hogy csak ezt lehet/kell hasznalni. Erre probaltam utalni, de ugy latszik itt meg ez nem ment at
- inkabb ugy forditanam: nekem ne legyszives. Es most lehet ismet megharagszol, de a kor csak egy allapot... Nem jelent tulsagosan sokat onmagaban. Talalkoztam mar magamnal sokkal sokkal tapasztaltabb 20evessel es sokkal sokkal kevesbbe tapasztaltabb 60eves szakival is. En 40 vok most. Ja es en is fogtam par mikrometert eletemben , meg mostanaban is fogdosom

De ne vedd kerlek szemelyeskedesnek, csak a sajat tapasztalatomat osztottam meg.
Ha visszaterunk a temahoz, ugy gondolom a sracnak nem ez az etalon kerdes lesz a legnagyobb gondja most
régi melóból elhoztam vagy 15 rossz 10es menetfúrót, fúró+köszörű segítségével csináltam belőlük pontozókat
azóta mindenhol van és mindig találok annyit amennyi kell
egyikből csináltam mini vésőt, de az extra szopás volt
Szívesen! Meg a zseni és a káosz ...
Csigavér!

- "Ezt nekem nyomod?": Nem nyomom, hanem hozzászólás volt, de nem kioktató, hanem egyetértő jelleggel, ami neked nyilván nem ment át.

- ""saját" etalon baromság": Ha Te X számú mérőeszközért vagy felelős, akkor tudhatnád, hogy a mikrométerhez mellékelt etalonról beszéltem, ami
ebben a mérettartományban (motordugattyú) van annyira pontos, hogy tökéletesen megfelel a külső mikrométer beállításához.

- Nem tudom mi az a "nekem ne pls", de gondolom a stílusodból, hogy a ne pofázz nekem rövidítése, vagy ilyesmi. Megnéztem az adatlapodat, annyi
idős vagy hogy mielőtt születtél én már javában fogtam mérőeszkozt a kezemben, meg azóta is folyamatosan - sajnos. Tehát annyira minimum
képben vagyok, mint Te.
az egyszerű földi halandó semmivel sem tud pontosan mérni, az sem mindegy milyen erővel szorítja az ember a mérőkét
még a lyukakat csak-csak megméri a 3 lábúval de amit szorítani kell(még az egyszerű tolómérőt is) azt sosem fogja századra megmérni
köszi a kiigazítást errefele kilner de kirner is akár de akár fantomasznak is hívhatnák mert van legalább 5 darab de ha kell egy biztos nem találom .... rend a lelke mindennek
Ezt nekem nyomod? Mi az a "sajat" etalon baromsag?
Persze van hozza egy referencia, de ha en egy OMH altal hitelesitett hasabot hasznalok akkor az mar nem is jo? Valoban igy gondolod?
Figyu, jelenleg kb 2000meroeszkozert vagyok felelos, kalibracioert felelos vegzettseggel. Nekem ne pls
Kirnerezni. A német Körner - pontozó szóból ered, magyar torzításban.
nagyapám csorba collstokkjával szoktam mérni mer az autentikus ha elkúrom kifizettetek még egy dugót a klienssel különben ha nagyon szorul ráspollyal kicsit meg kell igazítani ha meg lötyög felkilnerezni és megy mint állat
A mikrométer nem mikrométer mérőhasáb (vagy a saját mellékelt etalonja) nélkül. A subito se használható önmagában, csak mérőhasábos vagy etalon gyűrűs beállítással.