Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

upsz,ez nemide keszult,boccccs.
A fendszámtartó kegyetlenronda,amugy nem rossz,a donor rusnya,ez jol nez ki.4 milla,egy csupasz szuszka.......wazze. .

http://youtu.be/tv9FIsdIZIM
Ha jól látom, akkor ez egy digitális b@szás, amihez még egy laptop is kell. Mint a Taschnernek van.
3-4 ezer egy óra
A biszbaszok mellé az is pénz
Most a 90 lehet durva mert 50 felé van nem egy hasonló szett, de nem tudhatjuk milyen az olcsóbb és milyen a drágább
Mondjuk ha nekem kellene tuti megcsinálják negyed árban, de nem mindenki ilyen kibaszott ezermester
Ezekre értelmetlen reagálni.
Pesti 31 éves motorszerelő lennék, akkor én is megvenném! De én villamossággal foglalkoztam , ezért ilyen műszereim vannak, mutatós és digitális is!
Gondolom , vákuum-mérő ! 1 bar-tól 0-ig!
Én egy 1 Bar-os műszernek lehúztam a mutatójátés rányomtam, hogy a maxot mutassa, és amikor megszívtam pofával jó volt! Így használtam egy ideig. Majd elajándékoztam!De 90 000-t adjon neki érte az a melegszívű jó édesanyja! Persze aki naponta keres 300 000-t az megteheti!
Fogalmad sincs mi ez ugye? Én 11 éve használom és igencsak megéri az árát.
Annyiért bsszák meg! Kit néznek hülyének?? Pedig biztos lesz olyan aki kifizeti érte!
"Csak nálam ennyi az ára. " ????? Máshol 4700-ban megáll??!!
Szívócső diagnosztikai műszer nálam rendelhető, átvehető, igény esetén a használatát is megmutatom. Keressetek bizalommal! ÁR:88 900 Ft.

Csak nálam ennyi az ára.
PIC-et manapság már szinte billentyűzet nélkül is lehet programozni :)
MPLAB X fejlesztőkörnyezettel és MCC támogatással (két kattintással telepíthető) a PICek 90%-át lehet programozni előre megírt függvényekkel. Gyakorlatilag csak a ki- és bemeneteket kell initelni, minden mást megold az MCC. (pl timer, adc, dac, pwm). Belső órajel is van, de lehet overclockolni is, 32Mhz-ig simán felhúzható!
Igy van.
Pl a 85-ös fúvóka karbiban 0.85 mm átmérőjű?
Szerintem aki ért az elektronikához és programozgatott annak idején basicben C64-et, annak érdemes ránézni ezekre.
PIC-hez van BASIC fordító, ha máshoz nem is ért az ember, elektronikai szinten, pedig szerintem fel lehet fogni.
Van benne pár alap áramkör és azt kapcsolgatod össze a programban
A legnehezebb az egyes áramkörök konfigurálását megtanulni. Na azzal szoptam csomót mire elkezdtek működni.

Pl. van egy órajeled, azt be tudod állítani milyen frekvenciával menjen, akkor az órajel kimenetét rá tudod tenni kimenetre, vagy számlálóra, a számláló kimenetét digitális komparátorra, vagy csak simán figyelheted mikor fordul át a számláló és akkor fix értékkel újra indítod, közben meg váltod a kimenetet, így tudsz villogót csinálni.

Szóval amit megtanultál az iskolában, maximálisan tudod itt használni, csak már nem kell építeni a digitális áramköröket, mert minden benne van egy tokban.

Persze segítség nélkül nehéz, de ha van aki segít az elején akkor menne neked is.
maradi vagyok már ebben a korban valamikor tizenpáréve tanulgattunk piccelni aztán az maradt hogy megtervezem a nyákot meg összeforrasztgatom, volt személy rá aki csak a progival foglalkozott , hogy mi az olcsó meg mi nem tökmindegy, vettem 100 npn 100 pnp tranyit 2 készlet ellenállást az aliról asszem az egész nem volt 10 dollár kitalálom mit akarok és összeforrasztom már ha van kedvem meg időm
Ez a pic nekem kimaradt
Le ragadtam az analóg dolgoknál
Bár eprom égető volt a c+4 re de végül sosem lett belőle semmi
A színtévesztés miatt bukott az elektroműszerész szakma
Könnyű annak aki tudja!
kb. Ugyan annyiba kerül. Itt már régen csak a tokozás kerül pénzbe nem a homokszem.
Csak az 555-höz kell még alkatrész, míg a PIC-ből van otthon egy marékkal mert szó szerint mindenre IS használható, és nem kell hozzá semmi kiegészítő alkatrész, úgy is működik.
Bár most már urizálok. Kurvadrága 1$-os Arduino Nanot szeretem, mert azon rajta van a qvarc, meg panelban van kivezetésekkel, és közvetlenül USB-re dugható, alapól tud terminál felületet, meg jobb a támogatása is.
Pl. Billentyűzetet, meg LCD-t rádugom, és kapásból használható könyvtárak vannak, nem nekem kell ezeket programozgatni.
Csak az 555 még mindig sokkal olcsóbb
Lehet mindent, de a műszeren simán beállítok minden paramétert, nem kell vacakolni vele.

Amúgy elavult vagy. Noha gyerekkoromban én is építettem ilyet, de mostanában sokkal egyszerűbb egy PIC-et vagy Atmelt felprogramozni
egy ilyenre gondolsz ? sima bistabil (2 ledes pislogtató) kondikkal be lehet lőni a sebességet