Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne aggódj, nagyon jól állsz. Egy hete volt nálunk próbamunkán egy Vörös Gabriella nevű leányzó, a magyar határtól 10km-re. Ő már 10 egész éve lakik 10km-re Magyarországtól Österreichben, de már keresni magyar szó, nem beszélni jól nyelv, wie muss auf Ungarisch sagen: Guten Morgen? És természetesen utálni sok köcsög magyar, mert miattuk nem talál állást és ezért kell takarítania, nem azért mert egy tetves szakmát sem volt képes kitanulni. Szerencsére nem volt túl meggyőző, így aznap láttuk utoljára. Szóval lényeg a lényeg, nagyon jól állsz te még olyan messziről évtizedek távlatában.
Nagyon ötletes,úgy mint lábtartó lehet hogy nem a kényelmesebb. De a motor stílusába nagyon passzol!
Aztán beugrott a szó jelentése csak mivel régen hallottam így nem emlékeztem. Sőt úgy tűnt soha nem is hallottam. Basszus felejtek....itt a vég?

Mára itt van a rettenet. Honda VLX600. Figyeld a hátsó lábtartót.
Nem tudom melyikre írtad, írj itt pü-t azt biztos látom.
Köszönöm szépen Mellesleg írtam e-mailt neked.. láttad? Vagy tán nem él már az az email-ed?
És még csak bele sem kötöttek, volt egy kérdés, hogy mi a jelentése az egyik szónak arra volt válasz és utána volt kérdés, hogy akkor ez helyes-e vagy sem? igazából helyes így nem belekötés volt ráadásul ismerjük egymást és sok sikert kívánok neki.
Nem belekötés volt, kiigazitás. Vannak akik mindent belekötésnek vesznek, holott nem mindig arrol van szo.
Ez sajnos így van! Ha hozzászólsz itt valamihez,egyből beleköt valaki! 10-ből kb 6-szor előfordul! Olyan mintha nők között lennél! Hogy írta mit írt stb!
Az is milyen, hogy azonnal a hsz leglenyegtelenebb reszebe kot bele mondenki, holott megertette az osszes olvaso, hogy vegulis mit akar. :D
Nem az a fo kerdes, hogyan reklamozza magat. Csinal oldalt ahol sok kerdesre valaszol - emiatt esetleg nem viszik hozza, vagy nem valaszol, emiatt nem viszik hozza. Vagy kesobb mar nem lesz ideje valaszolni. Vagy nem jon be neki es emiatt nem valaszol.

Sok tenyezos dolog ez.
azt jelenti, hogy beajanlani---ajanlani valakit valahova
Ajánlom magam.
Igazából jó is lehetne, de szokás alapján ezt a szót mások ajánlására szoktál használni, magamat simán csak ajánlom.
És ha én magamat pártfogolom, segítem?
Valakit pártfogolni, segíteni, de saját magáta nem szokták mondani hanem pl. beprotezsálok valakit.
Mit jelent az a szó hogy protezsálni?
A feszültségszabályzó elektronikával minden rendben van??!
Sziasztok!
Engedjétek meg, hogy ide protezsáljam magam
Facebook.com/slickmotor
Több éves itthoni és külföldi tapasztalattal, minőségi szerszámokkal, szakszerű-precíz munkát végezve

Egyébként ezek az uj aksik legtobbje eppen a feleves garanciaidon tul lep es nyekk. Meg a yuasa ami talan talan....
Varta, banner es testverei egy kuka
Hagyd rajta a villanyt 10 percre aztán ha beindul úgy is ebben a hidegben az akku tökéletes
Mondjuk bármikor leszakadhat benne egy vagy több cella de az akar az újnál is előfordulhat, és nagyon ritka esemény
Hmm. Az olajcserere is ezt mondtad. Vegyek uj olajat ( meg motort) a regit meg elviszed es hasznalod. :)
Igy van.
Ha működik, felesleges cserélni.
Ha nem volt nullára merítve, meg túltöltve párszor, akkor elmennek ezek sokat.
Majd ha gyenge az indítás.
Csereld le. Utana en elhozom Toled es hasznalom ha meretben megfelelő
Új év, régi (éveleji/szezon előtti) dilemma.

A motorban az akksi túl van 7 (hét) teljes motoros szezonon. Több mint 52 ekm van benne.

Kérdés, hogy lecseréljem szezon előtt (még jó, de lehet éppen egy külföldi túra közepén hal meg) vagy maradjon az első problémás indításig (ami lehet, hogy egy több napos túra első napján lesz.. ). Egyebként yuassa, de nem a japán hanem az ázsiai (Korea, Taiwan ? ) változat....