Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amíg le nem törik a fékkar a lüktetéstől addig jó az.
Megméri és ha fasza akkor boldog
És az első tócsánál amin áthajt meleg tárcsával már más is lesz az eredmény
Kaptál választ csak nem fogadod el
0.1mm alatt jó, 0.15nél kell aggódni.
Nagyon sajnáljuk hogy nem tudunk választ adni egy olyan problémára ami lehet hogy nincs

Valószínűleg ha itt mindenki megmérné a tárcsáit 99%-nal minimum annyit üt mint a tied de inkább sokkal többet, mégis nyugodtan mennek vele.
Hát, úgy érzem nem itt fogok segítséget kapni . De azért köszönöm a hozzászólásokat.
Pedig igaza van Levinek.
Kár ezt túlaggódni. Ha határérték alatt van, nem érződik, szépen fut a helyén akkor kár problémázni ezen.

A hozzád hasonlókkal úgy szoktam kibaszni hogy kezébe adok egy ezred mm pontos indikátor órát, és tiszta betegek lesznek amikor rájönnek hogy milyen pontatlan a világ
Miért, veszel egy használt motort, azonnal azzal kezded hogy a motor összes alkatrészét megméred és kicseréled ?
Ha azt mondja a yamaha, hogy 0,07 felett cserés a tárcsa, veszel másikat ?! Ugyan...
Háááát... Én ezt egy kicsit másképp látom
Ha nem érződik akkor le kell szarni
Az új tárcsát még nem próbáltam, csak indikátor órával méregettem, bár az lég cinkes lenne, ha már felszerelés után érezhetően ütne. De azért kellett az előzőt lecserélni, mert az már nagyon ütött, pedig vastagságra még teljesen jó volt.
Menet közben érződik hogy üt ?
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy újonnan felszerelt első féktárcsa mennyit üthet? Úgy tűnik van egy kis ütés a kerék agyban és a tárcsában is. Egész vasárnap azt kendácsoltam, de még mindig 0.08-0.09mm-ert üt. Valaki azt mondja, hogy 0.1mm alatt jó, de olyat is hallottam, hogy max 0.05mm lehet. Szervizkönyvben csak a maximális ütést írják, használt tárcsánál, ami 0.15mm, az újnak már nagyon durván sok lenne.

Egy 2006-os yamaha xt660x a páciens.
Az is az övé már
Ott a proptech-et tudtam még pár éve.
De nem csak teljesítménymérés kellene,hanem a karburátor behangolása.
Igen, hozzánk tudsz jönni. Esztergom.
Köszönöm!
http://www.abzmotortuning.com/... Kovács László Szentes
Sziasztok!
Tud valaki megbízható szervízt,ahol fékpadi mérések alapján be tudják hangolni a karburátort?Saccolós beállítás nem érdekel,azt én is meg tudom oldani.Lehetőleg kelet Mo.-i szervíz kellene,de nyilván elmegyek messzebbre is,ha profi a banda aki csinálja.
Köszi!
Akad nálam is...
Viton akart lenni.
http://www.oring.hu/

Én itt szoktam. Van boton, epdm meg amit csak akarsz
" elvben nem szabad más fajta izzót betenni a motorba, bár rendőr még nem csesztetett, de ki tudja mikor fut az ember túlbuzgó NKH-sokba" Nyugodt lehetsz Laci-motorostárs, ha el döntötték, hogy akarják venni az ártatlanságodat, akkor találni fognak kifogást, hogy valami módon foltot ejtsenek rajta!