Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csuklóbam lévő nyomatékkulcs....
evvel kiszedtem legalább 50 beletört csavart
az utolsó kicsit nehezebben jött ki
de akkor sem törtem el
t10 méret
Keresd meg a típust a NET-en, és a központi olvadóbiztosítékot ellenőrizd először! De legelőször azt, hogy merre is találod! Majd az olvadóbetétek helyét.
Biztositek.
Ellenőrizd az akku sarukat, test kábelt a motoron, akku állapota,...
Ha minden rendben, akkor gyújtáskapcsolót is ellenőrizd.

Hogy miért nem indul, az majd a 2. kör lesz.
Sziasztok!
Egyik nap próbáltam beindítani a Keeway Focus 125-ös robogómat de csak tekert és nem indult be. 3. próbálkozásra hirtelen mintha elment volna az áram és azóta semmi se történik ha elfordítom a kulcsot.
Valaki tudna segíteni?
Szerintem ertelmetlen kipufogo nelkul jaratni valamit, es a kek langnyelvek azok teljesen termeszetesek, ugyanis elobb nyit a kipufogoszelep, alsoholtpontnal minden motornal, igy a fustgaz meg egni szokott.
De a szelephezagot legkozelebb ne igy nezd meg.
Dus az a henger
Ellenőrizd a szelephézagot. Ha az nincs vagy kicsi, akkor nyilván azt kell korrigálni. Ha "süllyed" a szelep és fogy a hézag, az anyag probléma is lehet.
Ha jó a szelephézag, akkor a szelep nem zár jól, ez már macerásabb probléma.
Ha minden rendben, akkor lehet az a henger sokat kap én még tart az égés mikor nyit a szelep.
Sziasztok
Egy kérdésem lenne ujra
Sor 4 japó veterán

Levettem a 4 leömlőt hogy felrakjam a gyáriakat,gondoltam beinditom igy leömlők nélkül
Nos a 2es hengernél kék lángnyelvek jönnek ki.de folyamatosan.mintha nem zárna a kipuffszelep.pedig tavasszal volt hézagolva.azota talán 5ezer mehetett bele.
Létezik hogy elfogyott hézag?
Vagy karbibeállitás szar?
Ugyanis az az egy gyertya kormos.
Indul pöccre hidegen melegen.huz már alsohangrol mint egy mozdony..
Szerintetek?
itt biztos van mert a yamahától szerzi be
nekem a ktm-hez itt 7 ezer volt egy cucc a ktm-nél meg 5
szóval inkább a közvetlen forgalmazó mint még egy közvetítő
Hivd fel valamelyik Fabory boltot. Ha ott nincs akkor csak markaszerviz. Nekem hollandiabol hoztak ket csavart normal aron.
Szerintem a 230mm-es hosszúcsavart nem fogsz találni, de keress egy csavarboltot , hátha!
Sziasztok!
TXT280-típusú trial gépemhez keresek használható láncot, lánckerekeket.Ha valakinek van kérem jelezze itt, vagy privát üzenetben. Köszönöm.
végső esetben a yamaha fog hozni, drága lesz de legalább lesz
Yamaha FZ1,FZ8, R1, hátsó blokk rögzítő csavart keresek 1db -ot M10x1,25 menettel . Ami a blokkot rögzíti a vázba. 230 mm hosszú.
Valamint Yamaha első féknyereg rögzítő csavart szintén 1db-ot. M10x1,25 menettel krómozott hatlapfejű.
úgy gondolom az nagy segítség mert az oxid réteg szopat nélküle
ezért is lett 2 részletben kipótolva

Valamelyik nap voltam a Bronz ker-nél, már adnak hozzá külön fecskendőben folyasztószert is.
lusta voltam rendes sablont csinálni a sárba így is megfelel
hts-aluforr pálca
Ok...ajándékozd...aztán meglátjuk mi lesz
Az jó. Neked ajándékozzuk, megcsinálod, után vissza ajándékozod.... :)
Én csak saját motort szerelek. Pénzért nem dolgozok
Szerencsére saru, menetfúró, és forrasztópáka is volt! Megtaláltam.