Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És állítólag ezt egy szerviz nemrég kitisztitotta.
Csoda hogy nem megy?

Egymáshoz képes minden irányban el vannak forgatva a karburátorok!
Ezekhez a karburátorokhoz min. 25 éve senki nem nyúlt!
Nekem is hoztak hasonlót.Tegnap még jól ment dumával.
Aztakurv@
Tolàsra indul?
De csakis "szemre- fülre" szinkron! ;-)
Na? Csak szinkron kell és már megy is....
Alighanem ebből a dologból karburátor tisztítás lesz, mert nézetem szerint nagy a valószínűsége hogy a benzin szabad áramlása valahol eldugult.
Sziasztok kéne egy kis help mert így még nem jártam. Adott egy aprilia pegaso 125 2t mindidáig pöccre indult szivatóval bemelegedett lett alapjárat ment tette a dolgát. Egyiknap beinditottam mert rég volt már indítva be is indult ahogy kell csak nem vártam meg hogy üzemmeleg legyen elengedtem a szivatót és szépen lassan leállt mivel elkellett szaladnom segíteni. Azóta az istenért nem akar indulni sehogyse már nyűgömbe A tol Z ig kipucoltam mindent vagy 2flakon féktisztító elment de így se indul. Esetleg valakinek valami ötlet? Ilyen kényes motorom még soha nem volt. Anyagot kap szikra van(uj gyertya) kompresszio van falsot nem sziv
az ÖBB
Meg BBQ.
Van OBB is....
Csak már az OBD-t ne írnátok ODB-nek.
Megint nagy bölcsesség.... az a bicikli
Motor az , aminek két kereke van, és lánchajtással !
De abból is csak a Honda OHC
Kifelejtetted a láncfűrészt!
jól tudod
olyan is van
meg robogó is meg biztos több minden
de ahol egy henger űrtartalma nincs legalább 350ccm az buzi, ezt minden angol tudós meg tudja erősíteni
Én úgy tudtam, hogy az egyhengeres az a fűnyíró meg a rotakapa....
a motor az egy hengeres
esetleg kettő, de csak ha nem érnek össze a hengerek
Többször hallottam a nyáron, hogy a "Forma1"-et idéző hangon valaki halad az elkerülőn a szrjával ! Már többször leírtam: Ezeknek nincs ott a célban a szervizkocsi. Ezért kellene , hogy gondolkozzanak csöppet!! Persze ha menne ez a dolog!