Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha lehet, próbáld meg szakemberrel , mit mond és minél olcsóbban! Nem biztos, hogy ami drága az jobb is!!
Hát persze, én sem szegem meg a szabályokat soha, csak elméleti problémaként vetettem fel
Szia, megnyugtatásképp 2 hátsó felnit, és 1 első felnit (belement 1 kicsit a fába, meggyűrte a peremét, ami miatt lassú defekt is) mindig gond nélkül kigörgőztettem 10-20 rongy között
Attól tartok, hogy a felnid nem lágy Al. A görgőzés majd megmutatja, hogy esetleg elreped-e, vagy talán mégis kijavítható! De úgyis másikat kell venned.Szerintem.
Kis hiba nem lényeges, amit a centírozás kompenzál.
De nálam szemmel látható a hupli/benyomódás.
Simán.Csak hozzáerto helyen.
Amit találsz, arról hogyan tudod meg milyen? Ránézésre nem látszik egy kis hiba.
Vagyis érdemes a már meglévőt javíttatni.
Mennyire illik mkp. felnit görgőztetni? Autónál nekem volt rá példa, 4-ből 3-at kellett baleset után.
Van egy hátsó felnim, van benne egy kis hupli. Megéri X e Ft-ért javítani, vagy inkább keressek/vegyek egy jót?
A rendőr megállítja a cikkcakkban közlekedő motorost.
- Legyen szíves, fújjon bele a szondába! - szólítja fel.
- Jaj, drága biztos úr, az nem fog menni, ugyanis asztmás vagyok! - feleli a motoros.
- Akkor velem kell jönnie vérvételre! - erősködik a rendőr.
- Sajnos az sem fog menni, mert vérzékeny vagyok! - szabadkozik ismét a motoros.
- Ez esetben szálljon ki, és menjen végig ezen a fehér vonalon!
- Az nem fog menni, biztos úr, sajnos be vagyok rúgva, mint az állat!
Ezen besírtam
" legalábbis ismerek olyat aki hallott már ilyenről... " Vagy esetleg az ismerősöd ott volt ahol meséltek róla !
Persze, de elég egy jó beszédes utitárs, egy telefon, és b+ a k annyukat nem belementem legalábbis ismerek olyat aki hallott már ilyenről...
Szerintem sokkal jobb, ha tudja az ember, hogy a rendőrök hol szoktak mérni!
Ahhoz balról kell kerülni a kocsit csavarhúzóval és a rendszámokat kell kezelésbe venni.
De komolyan, még a fotós korszakban volt aki fényvisszaverős lakkal próbálkozott...akik látták a képet azok szerint annál szebb élesebb kép azóta sem készült este rendszámról
Francba, pedig azt mondták, hogy le tudják venni a rontást is a kocsiról hogy ne fogja a traffipax
Ááá ezek nem profik, azok beköpnek az utastérbe is, de hogy a kocsi mellé az tuti és inniuk sem kell hozzá
Nincs ennek semmi baja, csak egy kis ilyen kezelés kell és mehet tovább:
https://www.vezess.hu/vezetunk...
Azt a cápafogas kurvaéletbe
Hát ez mindent überel....

https://www.sportmotor.hu/vide...

Talán kicsit laza a lánc?
A válasz egyértelmű: ez nem ducati sajátosság, hanem gazda és felhasználó közötti különbség...tökmindegy, milyen a vezérlés, vagy bármi más, ha egy hanyag tróger birtokában van a gép.
Szerintem egyértelmű volt a válasz.
Tehát mint bármely más motor ami nincs lelakva
Leginkább azt, hogy rendben van műszakilag, nincs elhanyagolva.
Mit szeretsz benne annyira ? Használat közben ebből a pilóta semmit sem vesz észre.
abszolút, igen.