Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

?
nekik lehet alapból szarul volt a karbi beállítva
sok kisgyerek azt góhiszi ha betekerünk egy nagyobb fúvókát majd jobban megy a motor, hát nem fog jobban menni......ha szerencsés az egyed akkor nem megy szarabbul
aztán lehet erre a szar beállításra tették fel a nyitottabb-nagyobb-stb rendszert és pont sikerült valami javulást elérni, ami még mindig lehet nem a tökéletes beállítás
én ezeket a buzi 2t motorokat utálom, egy nagyobb horpadás a rezón és már nem is olyan mind kellene lennie
Udv,2001 es cbr 600f4i nel nincs meg lamda szonda?
Lelkisegély. Egy szó, egybeírva.
Visszagondolva teljesen igazatok van.
Ezt a reakciódat viszont tisztelem. Én tuti beleálltam volna a vitába
Igaz, elnézést.
Ez egy fórum, nem a lelki segély szolgálat. Ahelyett hogy itt hisztizel meg kötekszel a helyesíráson, miközben neked sem megy, örülj neki hogy kaptál választ, ami segített.
Nem kell ily komolyan venni, köszönöm az értelmes választ.
Ha már humorheroldok vagyunk,csak nem maradok ki és én a szakácsra gyanakszom.
Huzzál a helyes írás forumra ott majd írnak kurva szépeket neked!
Leírták hogy ez nem olyan egyszerű mint azt a tini haverjaidnál.
Erről könyveket írnak, mert nem csak annyi hogy felrakom a dobot kap egy fuvit aztán én vagyok a Hereföldön a király.

Remélem helyesen írtam minden szót.
Restelném ha nem.
Ahhoz képest hogy megkerdeztem valamit, értelmes választ a 4 emberből 2től kaptam a másik kettő pedig nem is a kérdéssel foglalkozik.
Killer egy kicsit humorosan fogalmazott,ha úgy hát úgy! De a könyv Neked is nagy hasznodra lenne. A három hozzászólásban csak hét hiba,nem olyan rossz átlag.
Ha olyan egyszerű akkor a helyesírás könyvet is egyszerűen elővehetnéd.
Akko jovan akko, ha ugy hát úgy!
Ez a tuningolás pofon eccszerű kérem.
Azt hiszem már tudom mi a gond, miután lecsereltuk a kipufogó rendszert nem cseréltünk főfúvókát nagyobbra így gyári-val van.
D50b0 dellorto 175karbi
De, így működik 2haveromnak is működött
Itt elég jól le van írva hogy működik a karburátor
http://gpracing.hu/index.php?o...
Érdemes elolvasni
Mi csak kimartuk a kipufogó elejéből a behegesztett alátétet a főfúvókát kicseréltük 80asra és megy 60 felé ha szélcsend van
Ennyi kb elég is annak a berregőnek
Biztos ki lehetett volna még többet hozni de elég annyi annak akinek csináltam

Amúgy kurva kevés infó hogy derbi senda mivel többfajta blokk és többfajta méretű karbival vannak szerelve
De szinte bizonyos hogy a nyitottabb rendszer miatt szegényebb a keverék
Ha 17,5ös a karbi akkor meg lehet próbálni fúvóka cseréket talán elég lesz. De ha kisebb akkor nagyobbat kell beszerezni

De ha ilyen kérdésed van akkor érdemes olyan embert keresni aki ért hozzá mert rutin kell a beállításhoz
Láttam már olyan webshopot ahol le is írják hogy pl egy 80as hengerhez ajánlják a nagyobb karburátor felhelyezését
Ez nem úgy működik hogy teszünk fel egy sprotkipufogót tekerünk egyet a karbin és erősebb meg gyorsabb lesz a ketütemű motor egy rettentő érzékeny körforgás valószínű a sportdob azaz a nyitott kipufogó miatt nincs meg a kellő folytása a motornak így nagyobbat öblít a hengeren és még gyengébb is mint a gyári dobbal
Sziasztok derbi senda 50-es motoron karbit hogy lehet állítani, valaki tud segíteni?
Jó estét, adott egy derbi senda 50es motor, a gyári kipufogórendszer cserélve lett egy sport kipufogórendszerre (tecnigas). A problémám az lenne hogy mióta a tecnigas rendszert használom kevesebb a vegsebesség, nem olyan dinamikus a motor. Nem tudom mit kezdjek, a sportkipufogóval erősebbnek kéne lennie. A karburátorra gyanakszom de nincs olyan tapasztalatom még hogy pontosan tudjam. Esetleg valami tanácsot, ötletet nagyon szívesen fogadok. Köszönöm.
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni vettem egy honda ntv 650 es motort nagyon jó szeretem csak egy baj van nagyon lent van az üléspozíció és szeretnék egy kicsit emelni rajt de nem tudom a kardán mennyit enged ha valakinek van valami ötlete kérem írjon .