Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a Klub egyébként 2005 óta van meg, és nem a szó szoros értelmében kell venni
Anno itt alakultunk meg ezen a fórumon, aztán most egy másik oldalon írogatunk. Ez a csapat neve
Akik régebb óta vannak a Sportmocin, ők ismernek minket. Csak marha ritkán írunk ide.
ezt jol látod minnél nagyobb a gumi annál nehezebb ledönteni,
főleg ugy ha 160helyet 180 van vagy 180 helyet 190 es...
nekem olyan fordul elő hogy pályán a srácnak nincs majrécsikja nekem meg van és még is körbe motorozom mind kettőnknek 180 as van
amugy tényleg jo ez a topic
csőtök, most nézem van ilyen klubb is:) király

hamár ittvagyok megosztom veletek hogy baszogatnak állandóan hogy centis majrém van merthogy szerintük csak az egyeneseket ismerem,

mentme hawerom után,akinek a gyári gumija van fent 160as,
majdnem alábtartó ért le neki előttem 2méterrel , megálltunk megnétük a gumikat, neki no majré nekemmeg egy centis kb

másik hawerom a térdét rakja már koptató kopik de neki is egy centi majré befigyel hátul
azzal leheta baj hogy nekem 160as gyári gumi helyett 180anas van és nemlehet fullra eltüntetni amajrét, haweromnak is 180as van 160helyett aki már atérdét rakja és nekiiiis majré van ezerrel
Megvagyunk, túléltük első közös pályázásunkat az E-ringen. Tetszett, még mindig vigyorgok tőle
SZeva Sanyi!
Látom elég sok mindennel foglalkozol a melóhelyen.
Neked is!
Szép jó napot mindenkinek!
Na jocccccakát.
Holnap ismét
Szeva Judit!
Bocsi hogy csak most, de a gyerek nem engedett ide előbb.
Mi zu veled meg a vassal?
Sziaaa Nekem ára véget ért a meló. Most értem haza
Na de Sanyi
csak azért van pangás mert itt mindenki igazi májer nem mű......azok meg elvből nem írnak a műknek....
Pangás...pangás mindenki dolgozik
Majd este, vagyis most
Meleg!
Pangás...
Na mi van?
Üdv Mindenkinek
Neked is Köszönöm!
Én is!
csak egy kicsit lemaradva, mivel nem voltam egy hétig
Köszönöm!
Boldog Jenci napot!
Csá!
Bocsi hogy csak most, de eddig dolgoztam
Szia Pari,meg mindenki!
Hi all!
Rég voltam már itt
Lecsó biztos locsolt...
Én vasárnap permeteztem. Megalkothatjuk a Műmájer Háztáji Kertészek Divíziót az MMMK-n belül.