Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mr. Grabowsky
tzrSzabi is kínál ilyesmit, de nekem is van eladó.
Hát ha megfelelő a holt játék, jó az olaj is benne megfelelő mennyiségben, akkor elgondolkodtató a kérdés!
Ha az összerakásnál megfelelően rá lett ütve a kúpos agy a főtengelyre, akkor az elpörgés se lehetséges!
Az összerakás végén van az a kis lemez, amit a 3 csavar fog, hogy azt esetleg fel lehet-e rosszul rakni arra már nem emlékszem pontosan!
Sziasztok!
Megosztom veletek örömömet, hogy pénteken sikerült beszerezem egy szépséget. :) Egyúttal egy kérdéssel is fordulok hozzátok. A ménesben új kuplung van, a bovden rá is van állítva, de behúzva és egybe téve el akar indulni, mintha csak csúsztatnám. Ennek mi lehet az orvoslása véleményetek szerint?
Ahoj urak! Jól eltűntünk innen mindannyian!
Megyek haza a friccektől, oszt' kitaláltam, hogy emzézni kéne egyet. De a féktárcsám el van kettyenve, nem-e lenne-e esetleg valamelyik kollégának egy? Megfizetném !
Sziasztok!
Van pár felesleges MZ alkatrészem.Eladó vagy cserélhető.
-dióda híd
-fesz szab
-index relé
-gyújtáskapcsoló
-trafók
-hátsó lámpa,indexek
-könyök,bilincs,tartó
-oldaltámasz
-fékkarok
-e
lső hátsó kerék gumival,fékkel (18')
stb.
Cserébe érdekelne:Etz 250 kapaszkodó(nem baj ha rossz a krómozása!)
jó állapotú hátsó teleszkóp pár
ts 250 első féklap(kompletten)
Ej ha szegény nagybáttyám élne, már megvolna csinálva...
brutál benne van az fix köszi hát jó volna egy kis segítség de majd valahogy csak lesz
Szívesen segítenék neked, de ahogy nézem egy kissé messze laksz!
Telócsere?
Valahogy akkor is meg kell lazítanod, mert a befogókat másképp nem lehet leszedni!
Vagy akkor az is csere lesz!
Hát csak nem volt olyan elvetemült az előző gazdája, hogy valami marha erős fém ragasztóval kente be a menetet!
Köszi az lesz még egy próbát meg kísérelek! Ha nem még a lég kulcs jön ha az sem akkor telócsere:(:(:(:(
Sima villás kulcsot tényleg ne használj, jobb ha csillag villást vagy inkább a crovát!
Legjobb ha 2 ember csinálja, egy ráfogja jól a kulcsot, egy meg fél kilós kalapáccsal megüti a kulcsot!
A tankot azért nem árt levenni ilyen helyzetbe a sérülés elkerülése érdekében!
Hali semmi nem ment a dolog drasztikusan benne van a csavar:( lehet be van ragasztva. Lég kulccsal még meg kéne próbálni talán hátha ha nem akkor passz.
Heló minden MZ megszállottnak!
Kis ETZ és TS 125 alkatrészek eladók!
Ha bármilyen alkatrészre szükségetek van, kérdezzetek bátran!
hát befújom spray vel és próba cseresznye:D ha nem jön szíjjel felgyújtom:D
Ez így működik.
Régen mikor még nem volt rendes crovám villáskulccsal csináltam, az simán elnyalta a csavar fejét is annyira meg volt húzva.
Mondjuk lehet, hogy még pluszban bele is van ragasztva, akkor meg megmelegíted kicsit és 1-2 nagy kalapácsütés a csavarfejre és utána mennie kell.
de ugye , ugye nem basszuk el a telót mert amilyen peches vok mostanában
Szia.
Nem balmenetes, csak valószínű, hogy jól meg van húzva.
Megoldás: crova a fix szárral, arra ráhúzol még egy méteres csövet és úgy próbálod.
Sziasztok olyanban tudna-e valaki segíteni hogy etz 251-esemen szeretném a felső teló záró csavarokat meglazítani mi az oka hogy nem tudom? mert iszonyat megvannak szorulva. nem bal menetes a cucc véletlenül?
Szevasztok fórumtársak, szombaton vettem egy etz 150-es gépet kaptam hozzá pár dolgot ha valakit érdekel valami jelezzen!
Heidenau k36 110/80-16 90%-os gumi 8000ft
Első lámpa búra üveggel és króm kerettel együtt 2500ft
Gyári kormány, sérülésmentes 3000ft
Ha valakit érdekel lefotózom őket!
Hali. Eladó a képen látható ETZ 250-es tank! Belül nincs rozsdásodva, törve nem volt, a képen bekarikáztam az egyetlen hibáját egy minimális ütődést. Érdeklődni itt vagy kispeter10@indamail.hu -n!
Írtam!
Ide tudnál írni egy e-mailt?

imikolozsvari@gmail.com
Hajdú-bihar megyében hol tudnám át venni?
Ahogy a képen van sárvédővel együtt 5000 Ft + Posta !
Mennyi az annyi?