Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Eladó Arlen Ness kétrészes bőrruhám. Bővebb infót az alábbi hirdetésben olvashattok. Az ár ésszerű kereteken belül alkuképes!

Arlen Ness bőrkombi
Évadnyitó Motorozás - Bükki gurulás egy kis Mátrával (V. rész)- Ha valakit érdekel
A túra leírása
Keresek üres mentőládát, jó zárrral
szevasztok
KTM SMR 560hoz esteleg valaki nem tudja honnan kéne rendezni hajtókart egyszerűen sehol nem találunk
a szalonban is bukta
én el sem indulok waze nélkül meg előtte megnézem a traffihuntert.
Nekik lehet! :(
A temetőnél is szembe parkoltak, ma délelőtt a Seattal.
Sziasztok!

Eladó Arlen Ness kétrészes bőrruhám. Bővebb infót az alábbi hirdetésben olvashattok. Az ár ésszerű kereteken belül alkuképes!

Arlen Ness bőrkombi
A Ferenc körúton basszák az annyukat, szembe parkolva a zebra után!
ja és persze minden hölgynek Boldog Nőnapot
Snooopyka az uj géppel
gyere vasárnap Kisvárdára
Szia!
Bocsi, de nem kaptam meg az üzeneted!
Adj egy email cimet, és irok.
Üdv
Valószínűleg jó vétel lett volna, de már nem eladó - ma hívtam a srácot, és azt mondta, hogy mégis megtartja.
Szia! Írtam, de még azóta nem válaszoltál. :D
tudom tesa bejelentés után olyan 20 percel érkeztem azért gondoltam hogy má leléptek
A bejelentéstől 2 óráig mutatja a trafit, akkor is, ha az már 5 perc múlva nincs ott, valszeg már elmentek a rendőrbácsik, azért nem találtad.
2015. március 08. Kisvárda börze Bocs az előbb a Nyírtéti börze képet tettem fel!
A facebookon létrehoztam egy csoportot neve csak annyi motorosok 8.744 tagja van. Első rögzített bejegyzésben a 2015.évi motoros rendezvények vannak kb. 250 db-t sikerült eddig összegyűjtenem
https://www.facebook.com/group...
2015. március 08. Kisvárda börze
Waze-t próbáltátok már?
Hali!
Valóban hasznos program.
Kétféle bejentés létezik. Egyik a felhasználók alapján (ami szerintem pontos lehet) illetve a rendőrség által leadott előre várható trafik helyszínei is jelölve vannak. (ezek csak várhatóak, szerintem egy terv amitől el tudnak térni a rend őrei)
Szevasztok !

Ma kicsit barangoltam a városban ki akartam próbálni telón egy progik (TRAFFI HUNTER)
Gondolom senki nem szereti a drága profilképet
tanktayón keresztül lehet látni. a program felhasználók által bejelentett traffipaxok és ellenőrző pontokat jelez
3 helyből egy mérőt nem találtam csak, nagyon kis utca volt vagy csak valaki kipróbálta a jelentést vagy már leléptek
LÉNYEG: szerintem hasznos és minél többen használják (egy klikkel lehet jelenteni is) , annál pontosabb is lesz hajrá