Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. Ő az. Sajnos a baleset elinditott egy szőrnyů folyamatot. Daganat. Pont ahol megütötte a balesetben a fejèt. Sokat küzdött ès csodäkat mutatott az orvosoknak. De.....

Niki vagyok. A felesège
Szia !
Tavaly volt balesete egy Kawa ZX9el ugye ?
Te pedig egy volt baratnoje vagy, ha minden igaz
A froccs meglesz, de mi a fene tortent
Sziasztok.
Tegnap èjszaka Atis (9363)eltàvozott.
Màtol a Jò Isten orszàgàban mororozik
Aki ismerte szemèlyesen az tudja tiszteletremèltò egyenes ès csodàlatos igazi fèrfi volt. Egy HARCOS! Mindíg segítő kezet nyùjtott annak, akinek szüksège volt rà.
Nyíregyhàza zengett ha ő megjelent.
Szeretnèm megkèrni azokat akik ismertèk hogy ha tehetik a tiszteletère hùzzanak egy hatalmas gàzfröccsöt.
KÖSZÖNÖM
Múlt héten a bükkben motoroztunk 320km-t az Óriáskerék egyesülettel. Nagyon szuper volt.
Ime az új túra:
fészbúúúk elérhetőség link
F3-asokban van ívelt hűtő
Nem,csak új köntöst kapott.Az oldalidomok miatt melegedett mert az F2-be nagyobb felületű hűtő van mint az enyémben eredetileg.Sőt még talán íves is ,de abban nem vagyok biztos.
Pucér lesz a motorod, hogy árulod az idomokat? :D
Hali,nyiregyen jó villamosságit tudnátok ajánlani?
Sziasztok! eladóak!
Hali

Holnap megy valaki Kunmadarasra?
CB600F*
Sziasztok Nyíregyházi Motorosok!

Van egy Honda cb60f Hornet-em amit még 2010-ben vásároltam. Adódott egy kis problémám nem gyári a kipufogó dobom és nincs hozzá műbizonylatom se az eredeti dob sajnos így jutottam hozzá. Most műszakizna nálam 3. eddig nem volt gond most hirtelen gond lett .... ha tudna esetleg valaki kölcsönözni egy gyári dobot erre a pár órára hálás lennék érte természetesen nem ingyen kérem előre is köszönet! a suller600kukacgmail.com-on elérhető vagyok!
Sziasztok,
Nyíregyházán keresek olyan őrzött parkolót ahová egy-egy éjszakára bátran otthagyhatnám a motoromat.
Van esetleg valakinek bármilyen ötlete?
meg van még?
Be van szarva rendesen v. csajozik
Vasárnap szezonnyitó pályanapot tartunk Máriapócs-Rabócsiringen!Várunk mindenkit sok szeretettel!Bővebb infó:www.motorosnap.com
köszönöm
harmincas 4 huszonnyolc 78 ötvennyolc
Nyitvatartást én úgy tudom H-P 8:00-17:00 Sz 8:00-12:00
Sziasztok! Ófehértón Gumis Csabihoz kellene nekem egy telefonszám és nyitva tartás. Aki tudja ossza meg velem.
Köszi előre is!
Egy újabb csinos rájder a nyíregyi utakon egy csinos gladius nyergében
Az új moci! :)
Köszönöm segitőkézséged,továbbitom barátomnak ő akar venni,nekem van z-m!