Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem baj, majd legközelebb. :)
Biztos jó volt.
Bocs, de most olvastam a fórumot,tegnap voltunk a Duklai-csata emlékműveknél a lengyel határ közelében.
Sziasztok.
Ha hétvégén megy valaki motorozni szívesen csatlakoznék.
végre ott találtam. Mindent megcsinál elvileg. :)
Fém fékcsövet hol gyártanak Nyíregyen?
2x voltam eddig ott soha nincs nyitva. Ki van írva nyít 8-kor . 9 kor senki nem volt ott.
Szia.Nekem is az almatárolóban javították az olajhűtőmet.fasza lett.
Almatárolóban van egy hűtőjavító,meg kell érdeklődni!
olajhűtőt hol javítanak Nyíregyen?
Szánalom olyan ótvaros fostalicskákat engedtek át sokszor sőt a mai napig látok legtöbbször a cigóknál olyan gépeket ,hogy azon csodálkozom egyáltalán még beindul most meg már azt is baszogatják akinek rendben van a járműve..... nagyon dühítő, ráadásul nevetséges is ,de valahogy megoldom majd.... köszönöm a tippet.
Sziasztok! Sportdobot keresek Gsx-r 600 K5-re. Ha esetleg valakinek van eladó, kérem küldjön képeket és árat a mezosirichard@gmail.com e-mail címre. Előre is köszönöm!
Ahogy hallom, gyári dob nélkül már nem sok helyen engedik át a motorokat műszakin.Nekem az NKH-nál még lehajolt és a gyári dob feliratait is fotózta.
Köszönöm!
Nyirség-Szerviz Kft Cím: Nyíregyháza , Simai út 6/B
én motort mindig a gabona mögé viszem műszakiztatni.
viz vagy olajhűtő javításra van valakinek jó embere?
olJhűtőt javítnak egyáltalán?
Hellosztok!

Van egy kis problémám, még 2011-ben vettem egy Hornet-et már 2-szer is levizsgázott műszakin,de legutóbb visszadobták(Nyíregy Hatzel tér-en) mert nem a gyári kipufogódob hanem egy sebring dob van rajta ,de nincs hozzá műbizonylatom és a gyári dob sincs meg sajnos ,hogy visszarakjam a vizsgára. Tudna valaki egy tippet adni hol vizsgáztatnák le esetleg? Vagy egyéb megoldás is érdekelne. minden segítséget előre is köszönök!
nálam az a lidle töltő 1 év után kipurcant
Ma egy páran elővettük a vasakat.
Holnaptól a Lidlben és az Aldiban autós-motoros cuccok lesznek.
igazából neten is úgy van hirdetve hogy veterán motoros és kisállat börze :D
Oda találtam de,kár volt mert volt liba,kacsa,színes veréb,hentesárú,láncfűrész, csak motoros cucc nem!
Nem tudom mit szólnának egy állatvásárra beállítanék pár darab Riga karburátorral?
Végig mész a főúton és balra van egy templom ami után első balos letérő a piactér ;-) de szakadt az eső egy árus sem pakolt ki szóval a társaságot hagytad ki csak
Valaki tudja-e,hogy Kállósemjénben hol rendezik a veterán börzét?