Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kőszőnőm VasziCbr:Csak azert kerdeztelek,mert nem reg vettem.De tovabbi szep estet.koszonom
http://olx.hu/hirdetes/ls2-pinlock-sisak-paramentesito-ID2LhUF.html
Szia! Én Motul 5100 10w40-et hasznalok, nekem bevált! Mivel nem fiatal csirkék motorjaink, mindenképp kerüld a fullszintetikus olajakat. Egyébként az olaj kérdésre rá lehet mondani az ahány ház, annyi szokás mondást. Mai olcsóbb olajak teljesitmény szintjei tudják az anno 90 es évek elvérásait.Az enyémhez gépkönyve szerint API SF vagy SG olaj szükséges, 10w40. Én ugy tudom anno a Honda a Castrollal karöltve fejlesztette ezt az olajat, és nem a Repsol-al
Szia VasziCBR.Milyen motor olajat hasznalsz a ciberebe? Kőszőnőm.
Hali,
Írj egy emailt! Adatlapomon láthatod az email címem.
Nem tud valaki használt, de jó „állapotú” kétrészes bőrruhát? L-es, vagy XL-es kellene. Itt a megyében gondoltam természetesen. Köszii! :)))
köszönöm
Honda Szásznál tuti kapsz, lehet van is náluk, de le is rendelik.
Ha nem olyan sürgős akkor ebay:
http://www.ebay.com/sch/i.html...

http://www.ebay.com/itm/HONDA-...

Üdv
sziasztok
vfr 800 fi-hez patentot és oldalsó idomot tartó csavarokat hol tudok venni?
Sziasztok!

Ismeri valaki ezt a mocit?
Sziasztok !
Van itt valaki aki szokott járni pályázni Nyíregyről és lenne kedves pár kérdésre válaszolni ?
Előre is köszönöm !
Hali,
Írj egy emailt az adatlapomon látható mailcímre.
tuti vezérlés szar
Hello Vaszi! És esetleg ennek a később megismert jóbarátodnak megadnád az elérhetőségét? Idén jó lenne motorozni is, nem csak szenvedni, meg kidobni a pénzt az ablakon.... A szervízekben nem bízom én sem...... köszi
Sziasztok!
Már írtam korábban is tapasztalatom az orosi úti Kawa szervízzel, ismét csak azt tudom mondani kerüljétek el őket!
Anno szelephézag állításért, karbiszinkronért, vittem be hozzájuk. Szelephézag szerintük király volt, csak egy két lapkát kellet cserélni (dokumentációt nem láttam róla) cserélték 4 gyertyám, és kitisztították a gyári papír levegőszűrőm! Amit később észrevettem, hogy sikeresen eltörték a peremét, és mellette szépen engedte be a port a tűtékre.
Most vezérléscserén volt egy azóta megismert jó barátomhoz, akinek említettem, hogy nézzen rá a szelephézagokra, és mint kiderült a szívó soron lévő hézagok mind kisebbek voltak mint a gyári megengedett. Szóval az derült ki, hogy meg sem csinálták, mert 1 év alatt és 6ekm alatt nem kophat ennyit.
Szóval ennyit róluk
Sziasztok. Esetleg valaki tudna ajánlani Kisvárda és környékén motorszerelőt aki megbízható.
Sziasztok! Tudnátok segíteni rajtam? Ajánljon már valaki egy megbízható nyíregyi (suzuki) szerelőt, eddig kettő baszott át, ami miatt kimaradt a tavalyi szezon, kb. 150 000 forintot költöttem a mocira és jelenleg is szar az alapjárat, váltások közben nem megy vissza pl. 5000-ről 1000-re, néha leáll váltások közben stb. Kicserélték a vezérműláncot meg a feszítőt azóta szar. Pedig előtte volt egy tök jó mocim, most meg van egy sz,,,r. Tejesen tanácstalan vagyok, ráköltöttem egy rakat pénzt. Lehet h már csak vmi kis beállítás kellene neki? Nem tom h kihez vihetném. :-( Köszi a segítséget
Találóskérdés .
Vajon meik Snoopyka ( szigetvári peti )
A helyes megfejtőnek 1 tálca sör