Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ès alegszebb nap. Amikor felesègül vett
Karàcsony.
Ez a kèp itt kèszült Nèmetorszàgba miutàn azt mondtàk az orvosok többè nem fog jàrni. Megmutatta hogy akàr hegyet is màszik.
Ezt a tortàt most a születèsnapjàra sütöttem neki
Nyugodjon Békében ! A családnak őszinte részvétem és kitartást kívánok !
mi próbáltunk össze lőni pár képet Attisról, lőjj te is nekünk.
Őszinte részvétem.
Őszinte részvétem nyugodjon békébe
Ez a kép Nagykállóban készült, hozzám jöttek le Robival meglátogatni a horgászatom közben. Ma hajnalban értesültem a megdöbbentő hirről. Attiláról épp vasárnap beszélgettünk a zx9 fórumos talin
Nyugodj Békében Attilám
Részvétem a családnak, hozzátartozóknak
Attila cimbi nyugodj békében.
Fogadd Őszinte részvétem! Nem felejtjük el, ő beszélt rá a legutóbbi motoromra is..
Őszinte részvétem a családnak. A motoros pedig nyugodjon békében.
Ne haragudjatok ha ez után az eset után írok ide de sajnos ahogy fel jöttem akkor értesültem a dologról.

Eredeti célom az volt, hogy megkérdezzem, holnap nem e lenne valakinek kedve csapni egy néhány kört? Kisvárda és környékére gondoltam.
Köszönjük szèpen.
Gabulya csalàd.
Nagyon sajnálom Ati barátomat! Őszinte részvétem a családnak, kitartást a hozzátartozóknak!Igazi jó ember volt és megbizható barát!Nemrég még felhívott és mondta ,hogy ott németországban van remény a műtétre!Sajnos másként történt!Emléke mindig úgy marad meg,amilyen valójában volt, csendes, nyugodt ember,jó motoros,jó barát!Nyugodjon békében!És várjon minket a mennyország útjain
Őszinte részvétem .
Köszönöm. A csalàd nevèben is.
Egy csoda volt ezen a vilàgon Ő.
óóóóóóó.......részvétem,én személyesen ismertem,vagy 5-6 éve találkoztunk először nálunk egy első és akkoriban alakuló 9-es fórum találkozón,és töbször is találkoztunk Nyiregyen,volt egy jópárszor hozzám is.........nemtalálok szavakat,és a tegnapi fórum találkozón beszélgettük a töbiekkel hogy már rég láttuk,tudtam a problémájáról,de meg se gondoltam,hogy...............sajnálom,remek ember volt,őszinte részvétem,és a temetés ideje,helye engem is érdekelne,köszönöm
Kiköltöztünk Nèmetorszàgba. Itt törtènt kint . Úgy volt hogy megműtik de nem tudtàk. Mellette voltam, fogtam a kezèt. Bàtor volt mint az èletbe is.
Megírom ha megtudom a temetès hollètèt.
kórházban vagy otthon hunyt el? volt hogy itt műtötték de nem tudtam róla.
ezt nem hiszem el. igaz régen de voltam személyesen nála. reménykedett a gyógyulásban, napokban akartam elmenni hozzá.
részvétem.

a temetésről írj légyszi.
Köszönjük
Szivbol sajnalom es oszinte reszvetem kuldom az egesz csaladnak