Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! Megkaptad az e-mailt?
Szia! Dobj egy emailt az adatlapomon lévőre.
Tudom ki a Te embered, ha hajlandó vagy egy kis logisztikára!
Sziasztok!
Ti hová hordjátok a gépet karbiszinkronra? Esedékes lenne és nem tudom, hogy hol csináltassam.
Hallottam egy Suzuki szervizről Nyíregyen. Erről tudtok valamit? Merre van és milyen árakkal dolgoznak?
Megköszönnèm!
bekenyiniki@gmail.com
Én is készítettem szombaton fényképeket, ha gondolod nagyon szívesen elküldöm privátban vagy fel töltöm ide, erre az oldalra.
Kedves 0523! Bemutatkoznál?
Nagyon szèpen köszönöm mindenkinek aki ott volt !
De ha meg tisztelted volna Atit akkor oda jötél volna a plázához és nem írnál ide barom ságokat név nélkül.
Mivel Attilát pénteken ell temeték igy ugy döntöntük ki megyük hozá és kellö kép ell bucsuzunk tőle.
Annyian voltak a megemlékezésen hogy nem lehetett látni az Európa Hotelt!
Ő már az angyalok közül fog letekinteni ránk, de adjuk meg neki azt, ami a szabadságot jelentette számára: Bőgjenek fel a motorok utoljára, Attiláért!
Gyülekező helye: 2015. június 12. péntek 13:00 Nagycserkesz, Petőfi utca. Önkormányzati Hivatal előtt
Temetés kezdete: 13.30
Sajnos èn nem lehetek ott mert pènteken 19:50 kor indul a gèpem vissza
Nagyon szèpen köszönjük. Atis nagyon fog örűlni!
Gabulya Attila 9363 felejthetetlen halottunk 2015 06 12 napjàn 13:30 kor veszünk vègső bùcsùt a Nagycserkeszi temetőben.
9363 Attilát Aki ismerte vagy csak hallott róla arról a nagyszerű barátról és moto rosról kérlek csatlakozzatok 2015.06 13 szombaton 17:00 kor gyűlekezünk a nyír 1 pláza parkolójába 17:30 kor indulás a baleset hely szinére ott gyertya gyújtás és gáz fröcs mert a motor volt a mindene.
Kérlek titeket minnél többen legyünk a nagy szerű motoros társunk emlékére emlékezünk egyűtt.
Nyugodj békébe Ati.
egy keszeg nevű figurát ajánlottak nyiregyen eccer, át is vittem 2 felnit. mivel olyan gyorsan dolgozott hogy 2 hét alatt nem készült el hát átmentem nyiregyre, pont jókor. épp egy felnit javított, de mivel! egy hatalmas esztergált danamid dornival, konkrétan a dornival ütött verte a felnit! volt amelyik el is tört a kezelés hatására! hoztam is el tőle a felniket, bár egyet nekem is eltört, olyan flegmán közölte nem bírta az egyengetést. tehát nyiregyen keszeghez NE vidd!
gumi-felni
Sziasztok

Ki tud a környéken kereket görgőzni?

Köszönöm
Skoalbandita: Köszönöm a kedvességed.