Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bezzeg a pinnával jó szöszmötölni...
Nem az ára sok, hanem a lánckenéssel járó macerától nem szabadít meg, sőt. Ha lesz valaha láncolajzóm, akkor az a Csabu-féle mágneses szelepes lesz, hogy ne kelljen még gondolni se a láncra.
Nem tudom, hogy jó e csak láttam meg pont akció gondoltam hátha érdekel valakit. Háztájon még mindig olcsóbb :D
Felesleges. Én olyan zárható kupakos üditős üvegben öntöttem a használt láncfűrész olajat. Mikor leindulok jól meglocsolom a láncot és kész.

Az első 15 km-en még soha senki sem előzött meg igy nem tudom szórja-e az olajat hátrafelé.
Köszi szépen a felajánlott segítséget, de NE rendeld meg!
Akkor ne rendeljem meg?
Akkor ez egy sima kézi olajzó, csak bowdennel rángatva? Akkor vérző szívvel, de lemondanék róla inkább....
https://koves-szerszam.hu/ol
Azt nézem, hogy ez nem csap, hanem kézi karos b@szogatású szivattyú lehet (a tartály tetején jön ki az olaj), az meg nem vicces ha állandóan túrázás közben azzal kell foglalkozni (vagy elfelejteni...).
Ezt már láttam valahol, mondjuk ott ha jól emlékszem óva intettek tőle...

Amúgy ez is ilyen kézzel nyomkodós rendszer, csak a tartály (a piros) nem a kormányon van, mint a Cobrra olajzónál, hanem bárhova felrakhatod, csak a bovdenes izé kallantyúja van a kormányon, és azon keresztül nyomogatod a tartályt, vagy nyitod ki a csapot, vagy valami ilyesmi.
Ez már a képek alapján is silány minéségű nagyon gagyi banglades-i termék lehet.

(magyarán cigány munka)
Ez hogy működik, mert még nem jöttem rá? Mi az a bowdenes izé, és a másik vége hová megy?
Ezzel én is így vagyok...
Rendeljek neked majd egyet Hutyukis?
Ennyit áldoznék is rá próbaképpen - sajnos nincs PayPal-om, nem tudok rendelni...
Kollegák a BG oldalán most kupon időszakban lehet venni univerzális láncolajozó szettet 3200HUFért.
https://www.banggood.com/Motor...
Gondoltam hátha érdekel valakit.
csak sok a kötchög...
Néztem 10W-40-et kapnék agip, repsol, motul stb-be is... akkor jól beleöntöm.
Ha leöntöd a szart a jó olajjal nem lesz szarabb
Van itthon egy bontatlan lityis Castrol 5W-40 fullszint olajam, azt vajon beleönthetem a babsziba olajcsere gyanánt nem röhög nem kell semmibe így csak itthon hentereg.
Én igyekszem mindent úgy karbantartani mintha magamnak csinálnám. Exmeraldára adtam 6hó garit a vezérlésre és a szelepekre 15éves motor.
Nahallod,az öcsém mondja hogy hülyevagy minden aproságot kijavítasz tök jó motort adsz el.
Ne hidd, de mindig relatív a drága. Látod a 620at sem adtam el csúszó kuplunggal nem raktam a rugók alá alátétet stb. Nekem nem megy a kóklerkodás, cigánkodás.
A remeteélet olcsó.

Dukátizás drága.

Csirkét meg a kfc-ben veszünk mert finom a csípős panír.
Akkor eladom azt veszek a csirkelábast vagy elmenek remetének.