Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

maradj eneosnál!!!
Azt tuti nem
ámen
Ja, a végén lehet Xado-t teszek bele :D
jó az még k9 kis svbe is....
A MOL az igen, félszintetikus, és csak API SG. Öreg motorhoz tökéletes, nagyon finom a váltó vele.
ő dolga,röhögjön.
Az félszintetikus, ugye? Mármint a MOL. Enyémben eredeti Motul van, de nekem nem jött be, legalábbis ez a félszintetikus.
Pont ma említettem egy havernak és kiröhögött,amúgy én is afelé hajlok.
itt a pont!!!
Kocsiba csak is Eneos 5W30 (10 éves Kia Ceed kombi amúgy), motorba meg a jó öreg MOL Moto Street 10W40. Lehet hogy nem a legjobb olaj, de garantáltan nem hamis (Ellentétben a Motul 5100 jó részével).
ne tökölj, eneos.
Ami ugye szintén japán olaj. Meglátjuk francia, német vagy japán lesz Kocsiban egyszerűbb lenen a döntés ebből a háromból.
Köszi! Még nem vettem semmit, Eneosról is jókat írnak.
mai 2db 650es vstrom - sv szervizböl maradt ki...
végül gyári ment helyébe.
akinek kell 2000ft per db viheti.,,
Ha beleszólhatok, figyelmedbe ajánlom az Ipone olajat. Nekem a motorom gyárilag valami más olajjal nagyon akadva, szárazon váltott, gondoltam új és nem foglalkoztam vele. Mivel garis volt vissza is vittem. Raktak bele valami 10W-40 olajat, amitől nem volt semmi javulás. Aztán visszamentem és hisztiztem egy sima 20W-50-es ásványi olajat, ami Ipone volt, na az tényleg nem melegszik túl, mint a Castrol és a Motul és az nyári melegben is jól vált, meg nem reszelő hangja van elinduláskor.
Az 5100- tól mindenképp normálisabb olaj, nekem az anno nagyon nem jött be..
Pirosnak piros, de semmi sem emlékezett a szamócàra
Mert ugye az eper teljesen más növény.....
Igen olyan.
Ennek eper illata van?
Enyémek inkább olyan sampon szagú
Köszi! Durva, hogy boltok közt 2-3eft különbség van literenként.
Itt veszem ha kamu hogy ismerem fel, ?eper illat meg van,nem az első cserét csinálom innen.
https://www.olajlerakat.hu/mot...
Olajat ti honnan veszitek? Van annyi olajshop már a neten, nem tudom melyik a megbízható.
Elf jó.
Nekem egy ezressel olcsóbb mint a 7100, repsolt nem rakok semmibe, elf lenne olcsó de nem merem belerakni, más meg nem nagyon van, motorex picit drágabb a posta miatt. Ez szerintem az egész periodusban jó, a motullal hidegebb időben felkeményedett a váltó, ugye nincs benne hőcserélő, ezzel végig frankó, meg kevesebbet is eszik belőle.