Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gagyi nem gagyi nincs baj a HF szűrőkkel. Vehetnék Mann szűrőt is unixbó olcsón de minek? A rendszeres cserének nincs párja ugye akkor meg teljesen jók ezek a márkák.
nekem a gagyi ennyi: https://motoralkatresz.eu/termekek/HifloFiltro/HF155_HF156_2db_olajszuro/
aztán ehhez még kell pár réz alátét meg az olajszűrő fedél alá is
a gyári valami 7500 felé van
Nekem ez +220 Ft mert nincs a felsorolásban a HF 153 ami belevaló. Jól van árasítva na.
nekem majdnem ennyi a gyári ktm olajszűrő szett olaj nélkül
https://www.olajcentrum.hu/mot... ezen az áron szettben megéri szerintem. Teljesen jól használható vagyis a duksi szereti.
melik mannol? 4takt?
A Motult a marketing adja el, utána pedig a placebo
Erről a Motul túl lihegésről csak annyit hogy raktam bele az 1250-es Banditomba azt is,meg Eneos-t is,meg Repsolt is,most meg Mannolt raktam bele másodjára mert semmi külömbséget nem tapasztaltam ezek között az olajok között! Most a Mannollal is pont olyan jól viselkedik mint a többivel!
Abban TE vagy a mester!
Én sem veszek többet! 5100-at semmikép, mert egy fos. Csak a motorosok a Motulon nem látnak túl...
Háromszor cseréltem ebben az évben semmi baj nem volt .
Én meg most kerülöl a Motult. Örülök hogy nektek bejött!
Sóher vagy
Én a 7100 alá nem adnám
Jövőre lehet veszek is mert kifogy az Agip
Túl van misztikifálva egy kicsit ez az olaj dolog. Sokak használják az 5100 et de nem elég az olaj hogy jó a motornak is annak kell lennie. Szerintem ez a titok.
Motul 5100-ról annyit, elkerülve az 5ezer futottat kiválóan teszi a dolgát a váltó mint a mikro kapcsoló, a kuplung vaj puha 1 ujjas (mint a szűz jány) és szinte nem is fogy belőle semmi pedig digó a lölköm.
akko csak jo az.
Te kis getyóka! Nekem is megfelel nem ám nem felezünk.
Add nekem, én elégedett vagyok vele.
Kösz, ez jó volt.
ez egy kurvára extrém összehasonlítás, szerintem a sok mocskolódással és a szenvedéssel tankolásonként kb 1-2 kávé árát lehet spórolni

az esztétikával nem vitatkozom, bár engem sosem zavart a "koszos" lánc, az a tárgy világ életben retkes volt még a gyerek biciklin is
na vazze
Komolytaln érdekködö vagy
Annyira nem kel torni magad,ott a kettenmax.
Vidd.