Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem inkább duplája
gondolom az olajok között van sokféle de nem kellene ledobálnia, vagy éppen valamennyit
egyes cégeknek van tél-nyári olaja pl a nyári olyn sűrű mit a méz
nekem az endúró nézett így ki amikor túl volt olajozva, plusz nekem elég híg olaj volt
Picit sok az olaj szerintem, visszább lehetne venni az olajozót.
Valakinek jó, valakinek nem,
az én véleményem szerint jó, csak azért publikáltam hogy látszódjon hogy így is lehet használni olajozást.
Ez most jó vagy nem jó?
Nos, hogy borzoljam az idegeket, 3000km után 2,5 deci olajjal ilyen a felni, a gumi és a lánc.
Szia, köszönöm, felvettem a kapcsolatot a forgalmazóval.
Szia. Én egy Győrben lévő weshopból szoktam HF szűrővel esetleg pár ápolási cuccal s a szállítás díjmentes 15e huf.tól. Mostanság kicsit emelkedett az ára a fuchs olajaknak...
Helló
Fuchs Silkoline olajat hol érdemes venni? Siofok kürzetében, vagy valamelyik webshopban.
Létezik WD-40 márkájú láncspray is már, de több más fórumban olvastam, hogy konkrétan nem jó.
azt csak hiszed
kb 600-1000km egy lánc és tökmindegy hogy a gagyi 800 forintos mofakeres vagy a 3600 forintos shimano
a gagyitól nem bír ki 2x annyit a drágább
múltkor voltam a mofakernél vettem egy csomó láncot aztán kb 500 km után dobom le a fenébe
Biciklin az olajos homok nem gond, ott nincs komoly sebesség, nincs terhelés, az olajos homok bőven elegendő kenést ad ahhoz a semmi terheléshez. Főleg, hogy a biciklik 99%-ra úgy szolgálja le az élettartamát, hogy a boltból kitolás után soha nem kap a lánc semmi kenést.
szerintem minimum 90% petro
nem nyikorog utána a lánc hetekig, és nincs rajta fél centis olajos homok
a többi nem érdekel, mert különben ez a wd40 semmire sem jó
Most akkor a wd-40 kenőanyag vagy sem? A nagy része petróleum, az meg oldja a zsírokat, olajokat.
jó a wd40
én a biciklire azt fújom ha nagyon csikorog
a biciklin leszoktam az olajról mert nagyon koszolja a hátsó fogaskerekeket utána fél óra mire leganézom
Amelyek közül csak a MOL-osat szabad megvenni....
A Csömöri út Miskolci utca kereszteződésében lehet kapni Mol-os és WD40-es láncspray-t is.
Én Örkényben veszem olajshopban, kúton nemigen láttam régóta.
Motip
Sziasztok!
Melyik budapesti MOL kúton lehet kapni Mol-os láncspray-t? Akár sima mezei bolt is jó, ahol meg lehet venni, nem csak neten rendelni.
Köszi!
W.
Én meg majd rászigetelőszalagozok egy verebet, a drótot a seggibe,! Aztán csipogni fog! De nem akarok hülyeséget firkálni! De ha eredményt akartok, megy úgy , hogy kell két 1 AMPERES dióda aztán a diódák negatív nem csikos oldalát összeforrasztjátok, és rá a csipogó pozitiv felére a a csipogó negatív felét testelitek, a két dióda csikos oldalát (+) pedig a két irányjelző izzó egyik és másik felére (+) !!
Hali!! Lehet, hogy már késő, de van még belőle esetleg? Köszi!
Itt biztos találsz...
Nekem az index relé alapból csipogós. :-)
off MAMI kupához keresek csajokat!