Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vettem ilyen lidlist èn is de nem használom egyáltalán. Talán a semminèl több.
Egyszer vettem valami hoki lánc sprayt, motorra szar volt mert kb 3 km alatt leverte
De biciklire nagyon jó volt
Szinte semmi homokszem nem ragadt bele
Azóta se találok ilyen olajat
Habos volt amikor fújtam aztán kilágyult és folyt
De nem tisztító volt mert ha állt nem párolgott el még a biciklin hetekig bírta
Ajtó zsírozni.
megeshet... a cube bringára meg a gyerek pocketjére jo lesz.
Nem akarok olajat mert nem és kész.
Sokan túl bonyolítják
Nekem a legelső volt a legjobb és a legolcsóbb
Egy Stihl pumpa nyomta a cuccot egy kis tartályba aztán onnan csepegett, de ha 2xnyomtam a gombot már folytatta bőven
Amúgy valaki tudja hogy a búbánaba tölthető fel a motul 100 ml-ese nézegettem pár órát de nem jöttem rá.
Egy rakás szar.
Láncolajzó aztán nem kell cipelni annyi szart
bárdiban v zsuban láttam pici flakonost.
Egyet vettem kíváncsiságból a múlt héten - mivel kisebb helyet foglal mint a MOL-os, így jövőre ezt viszem magammal Erdélybe. (Régen volt 100ml-es, de sajnos évek óra nem kapni)
lidlben van láncspray 500ft.
nálam sem vált be. lecseréltem eneosra, nem is csörgött már a motorlánc.
Probald ki a mannol fektisztitot, nagyon durva..... Konkretan szensavat nyomattak bele es ha kinyomod lefagyasztja az alkatreszt! Szinte semmi tisztito hatas....
Vettem egy kartonnal par honapja de meg mindig van. El fogom haveroknak ajandekozni, fagyasztonak jo
Egy hatar szarkupac, gondoltam fektisztitotcsak nem lehet elcseszni. Ezek szerint el lehet
Írtam többször, jó pár tapasztalat alapján a mannol szar. Kifejtettem, hogy miért találtuk annak.
hogyne...
cseréltem olajat, azzal meg nem csörög,söt hangja sincs bammeg:)
Akkor ki kell cserélni a láncot bameg!
az még a jobbik. nekem autó(k)ban nem vált be a mannol... csörög a lánc.
A piros dobozos 4t!
amig van forrás,ezt veszem.
Ez nagyon budget jó ár! Én 2T-t vettem ebben a márkában.
ez aránylag jó ár!!
de nálam most ez a nyerö 980ft/liter áron jobb nincs.

https://zsu.hu/webaruhaz/htmls...
Tényleg leírtad már nemegyszer... nekem amit leírtam pont megfelel a motorba a nácibárka olajcseréjét meg megoldja évente Attila a szerelő.
A mann szűrő gagyibb.....sokkal. Mannol-t meg tettem már kamionba, és akkor rájöttem, hogy semmi másba nem fogom tenni illetve kamionba sem, de ezt már sokszor leírtam itt régebben, hogy mi volt a tapasztalatom azzal a "kiváló" folyadékkal.