Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor megfelelő bele. De van sokkal jobb is. Egy modern API SN teljesítményszintű olaj pár száz forinttal kerül többe. Miért ne vennél olyant?
Azt irja a manual, hogy SE or SF 10w40; or 10w50
Ha a manualja szerint jó bele, akkor teljesen jó.
Ez az olaj API SJ teljesítményszintű, vagyis messze van a mai modern motorolajok tudásától. Egy mai olaj API SN teljesítményszintű.
Most igen, ott 2730,-ért van. Köszi!
olajwebshopnál nézted? Szerintem jah,nem nagyon van olcsóbban sehol sem. Én is ezt tettem a gépbe legutóbb...fasza olaj
Az Eneos 4T 10w40 2800,-Ft jó ár?
Jaja, azért ver oda mindent és mindenkit.
Egyébként, a motorod egy rakás szar, nem a motul!!!
Én sem.
Ilyen nálam nem volt azért nem volt. Az biztos, hogy ha 5100 akkor bármelyik másik olaj van olyan, mint ez, hiába a Motul név.
Az 5100 max 2000 km és nem ragasztja a tarcsat,sv vel,a narancsal meg sehogy.
Nem vagyok jó véleménnyel az említett úriemberről....
Nyugodj meg, nem te vagy az egyetlen aki panaszkodik hogy az 5100-zal pl mielőt elindítaná a motort, sebességbeb meg kell mozgassa behúzott kuplunggal mert összetapadnak a lamellák.
De nekem soha semmi problémám nem volt vele, viszont csodát sem tesz.
A Xadoban csak az adalék ukrán az olaj holland amúgy, már az előre bekevert olajoknál...
Te vagy a kivétel! Viszont a többség tényleg miatta veszi.
Hát én sokáig azt se tudtam ki az a Taschner és már rég Xado- mazoztam, úgyhogy ebben a formában ez sem igaz...
5100-es Motult abba sem öntenék!
Kit? Te vagy az akit etetnek itt éjjel-nappal!
Nekem az fáj, hogy kezdesz hasonlítani a "barátaidra". Nem értem minek kellet kötözködnöd! Értem a kérdést, szerinted a váltóm szar, ennyi, kár túlmagyaráznod.
Nekem jó mindkettő Motul az 5100 / 7100 is nem érzek különbséget a használatukkor.
Ugye mondtam ...enged el
Nyélgázon! Tudja, tuti kapok egy 10 perces eligazítást indulás előtt, hogy lassan, ne hajtsam és ne legyen benne túl sok km...ez nálam 3 teljesíthetetlen elvárás.
Legalább le lesz tesztelve, de vajon tudja a fater, hogy Te a szimóval is lenyomtad a 300km-t egy nap?
Nem is lesz, fater óvatlanul kölcsön adta nekem, 3700 km-rel vette, villámgyorsan megduplázom neki a km-eket, csak legyen benne friss az olaj és had szóljon.