Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ajánlottátok, h 200-as pálya gumit tegyek a K7-1000re. Sajnos nincs módom cserélgetni annyit azért nem pályázok vele.
Mi a véleményetek a 200-as M7rr-ről?
hossz és löket. nekem k4 600-ban van. esztergáltattam egy 5mm gyűrűt a nyakához, így 1 mm híján gyári a hossz, de mivel 6 mm állítási lehetőség van, nem vesztettem csak egyet. az aksi előtt lelógó műanyag lap kissé hozzáér, de egyébként nem probléma
Akkor a szopó a rendőrséginél van mert az sok idő.
nekem a sima nem személyi sérülésesek gördülékenyebben mentek.
Vegulis perecnek is mondhatjuk. Elvileg a hossztol es az atmeno csavartol, de errol vmi szakit kellene megkerdezni. A hossza allithato
Most tartunk ott, hogy az ugyved megkapta a rendorsegi papirokat igy tudtam szolni a srac biztositojanak a karesemenyrol es h kuldjenek ki egy szakertot. A helyszineles alapjan teljes mertekben az autos a hibas, a szakerto ezt meg cafolhatja, de sztem biztos nem fogja. Erre varunk most, meg h hivjon vmi karfelmero h mikor jonni ki.
Na akkor erre már nem lennék vevő
Nem igazan :(
Üdv
Perec volt?
ez mitől fugg h mibe jó.csak a hossztól?
Valami fejlemény az ügyben,vagy csak tökölnek szokás szerint?
A biztosítónál.
A múltkori képeken elég rosszul nézett ki a gép. Szerencse hogy Ti viszonylag jól jöttetek ki a balesetből.
a brembo főfék sem úszta meg?
Nem bontom, csak az értékes épen maradt extrákat külön adom el. Mondjuk kb ez az egyetlen extra ami épen maradt.
Bontod a vasat?
Öhlins SU503 hátsó rugóstag hibátlan állapotban eladó. Tavaly szervizelve (Zenith), plusz egy rugóval. Gyárilag GSXR1000 k5/6-ba való, de lehet másba is bele lehet rakni. iár: 189.000,-
Melyik gsxr-re és milyen állapotban?
gsx-r és ducati idomot tudok adni. 30/garn.
Köszi.
Én is pascalplastot néztem.Mondjuk szerintem ezek az elemek kb testvérek is vele.
Ez egész jó ár! Én eddig a pascalplastot néztem, nagyon minőséginek tűnik a többihez képest, csak az valamivel drágább.
Sziasztok
Honnan lehet rendelni elfogadható áron pályaidomszettet?
Köszi
Van jonehany, palyamotoros temaban peldaul: https://www.facebook.com/group...
Motor alkatreszhez meg inkabb tipus specifikusan keress egy csoportot, azzal jobban jarsz.
Kicsit más téma:

Ismertek olyan osztrák/német fórumot/facebook csoportot hasonló témával? Esetleg valami fb börzét ahol használt pályamotor cuccok vannak?
Jövőre kipróbálom a slicket, de szerintem még van 1-2 idény számomra az utcára is jó gumikkal. 6x20 percet voltam pályán eddig, köridőzés még arrébb van. Szeretnék jövőre egy oktatóval is pályázni, h jobban haladjak. Szerintem most -bár hideg is volt- épp, h puha volt a hátsóm, ezért olvadt meg annyira. Nem teljesen hidegen tettem 2.0-ra. Egyenlőre a pályára, a motorra és magamra is figyelnem kell, ami abszolút nem megy egyszerre.
Hali!
Szerintem mindenképpen érdemes feltenni. Nekem állítható van. Ez annyit jelent hogy van a tetején egy kis tekerő (állító). Gondolom ezzel tudod az áramlási keresztmetszetet állítani. 25 állása van az egyik véglet, hogy olyan mintha ott se lenne a másikban alig bírod tekerni. Én 20 állásban szoktam használni (25 a legkeményebb).
Világos.
Eleve akarok, mert ha egyszer megcsinálta akkor máskor is fogja, mert hát ugye én is mindig betartom a sebességkorlátozást és idővel egyre jobban de szeretnék képbe kerülni a témában.