Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy alap térkép meg egy sokállású kapcsoló amivel menet közben tudod erősíteni vagy gyengíteni a beleszólást. Nyilván nem olyan okos mint egy 6D-s Ducati cucc de csúszós pályán jól jöhet. 600-ra én nem vennék.
Agó-t kérdezd a power commanderes topicban. De jobb ha felhívod mert néha hetekig nem olvassa a sportmotort.
Esetleg tanácsadó cégcsoport Bazzaz ALL in ONE témakörben ?! 600-asra azon kívül hogy nem érdemes, meg csak a KATZEHANS-ok teszik fel, van esetleg valakinek főleg pályás felhasználói tapasztalata természetesen a gyorsváltójával illetve főleg a TC-jével kapcsolatban ?! Mennyire bonyolult és hosszadalmas egyénre szabott térképet rátenni, azon kívül, hogy installáláskor valószínűleg rákerülne 1 vizes és 1 általánosabb száraz térkép ?
Pl. Állítható-e menet közben az adott "térkép" ha úgy érezném, hogy nagyon gátolja a kigyorsításokat, vagy vissza LAPTOP és bohóckodás ?
Milyen előnyei/hátrányai lehetnek főleg ilyen kis motor esetében ?
Persze a literes géposztály véleménye is érdekelne !
A régi Svédes hozzászólásokat olvastam, de őt lehet lefizették :)
Üdv,tud valaki esetleg használt dunlop d211 vagy d212 első hátsó gumikat gsxr750 re?
Hat ha te is ugy gangolsz vissza mint oreganyam akkor azert elofordulhat
Április 16.-án Magyar kupa, szerintem így senki nem fog elmenni mellettem:

http://youtu.be/v2IgkHP2C9g;feature=youtu.be
Mit jelent a "csutkakormány"?
Nekem normális széles kormány kellene amit kedvemre ki tudok nyitni és rá tudom aggatni a sallangokat (fékmunkahenger, kapcsolók, kuplung, stb.)
Most ilyenem van, de épp nem tudom tovább nyitni attól a k. villanyak rögzítő csavartól... Ha fél cm-el nagyobb rés lenne a rúd meg a karmantyú között nem lenne semmi baj vele...
Ha érdekel egyedi csutkakormány kedvező áron, akkor tudok rá megoldást. :)
sziasztok, K4 1000-re van vkinek esetleg olyan komplett kormánya ami elfordul a villanyak rögzítő csavartól? Konkrétan az a bajom, hogy nyitni szeretnék a szögön, de az enyém (no name) 1mm híjján pont megakad a csavarban...
Jobb nem lett tőle. Cserébe jobban zörög mint egy léghűtéses kawasaki
sziasztok. eladó egy gsx-r K3 farokidom es tankborítás egyben 10.000-ért, hátha valakit érdekel. nekem csak a helyet foglalja
Üdv Első radiális fékmunkahenger kompletten jo állapotban elado. Nissin. 25 ezer
Üdv versenykormanyt ki milyen nyomatekkal huzza meg?(2 imbus a telora,2 a csőre)
hello elado gsxr 1000 k5 k6 palyamotorom
https://www.kepesmotor.hu/suzu...
Nekem van 1 Nissin ,100 % hogy jol müködik!
De ebben van 16 és 19 mm es, és ugye ez sem mindegy!
Tavaly hasonló kérdést tettem fel én is. Jelentkezett is egy srác, frankó radiális pumpával (BMW S1000RR-ről van, állapota is gyönyörű volt, stb.)... Aztán Hungaroringen beesett a fékkar a Mansel előtt. Vigyázz ezekkel nagyon! Ha mindenképp használtat akarsz akkor Nissinből a matt legyen (az a visszahívás utáni), Brembo RCS 19-et meg ha olcsón hirdetnek azt is kerüld el...
És leginkább vegyél egy újat, ennél nem sok fontosabb alkatrész van...

És ha olyan lennék mint az a K...ög gyerek volt, akkor most nekem is meg kéne hirdetni!? Nem lenne pofám hozzá...
Üdv urak! Valakinek van első radiális fékpumpa eladó, nem kell nagyon profi! Ködzönöm!
Van róla képed?
Jó fajta zománc festék, és hozzávaló lakkozó henger
A pályázós motoromat én simán ecsettel kentem le.
Azon agyalok én is, egy szín és matrica. Azért érdekelne mit lehetne kihozni belőle házilag, most úgyis van rá idő. :D
Passz. Én ennél jobban egy pályagépbe nem mélyednék bele, még így is bazi sok idő ráment a bonyolult minta miatt. Sima 1 szinű azt csók.
Tetszik a minta, ügyesen megoldottad! :)

Ezt vajon mivel lehetne még javítani? Esetleg miután megvan a szín, vizes papírral megcsiszolni, és utána lakkozni?
Én simára csiszoltam, kitaláltam egy dizájnt, kimaszkoltam és nemes egyszerűséggel lefújtam sprayve.
http://higany4819.x3.hu/kepek/...
Kicsi pénzből (3 spray ára) megoldottam. Egy olyan gép fényezésére, ami bármelyik pályanapon akár megfeküdhet ennél többet költeni sztem felesleges. Lehet lefújtam lakkal is, nem is emlékszem már, asszem igen, h picit védje a festéket.
2. vagy 3. pályanapon beledőltem a kavicságyba 20al. Ha sok 10ezres fényezés lett volna, lehet szétbasz az ideg, így meg megvontam a vállam, és mentem tovább. Ha meg kell, a maradék sprayvel bele is lehet javítani könnyen.
Eladó egy General Mechatronics köridőmérő. Az új PRO változat. Bluetooth, gyorsulásmérés, stb... Dobozában. Alig használt. 19990 Ft Privát üzenetben lehet érdeklődni.