Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor pont 50-et.
z1000 nem tudom mennyit csal, de óra szerint 250 volt a 200-as táblánál.
Keréken 142Le GSX-R750K8 1:55-ös körben 251-et ment a cél végén GPS-el mérve. 600-as nem megy 260-at. 240-245 körül lehet a teteje.
Ezt szerettem volna én is kideríteni, gondolom semmitmondó adattal a célvégén ne traktáljalak ?!! 217 volt a PDF-ben...
Már javítódnak a fájlok egyébként... Km adatoknak tűntek, semmiképp se másodpercnek... Megijedtem hogy Molnár Gerinél 261-es adat is volt a legjobb körében...
Miért? A te motorod mennyit ment?
És azt nem akartad megkérdezi Te ÁLLAT, ha fixek a vevőegységek, akkor pl. ezek a HRING-en hol vannak, ha nem fixek, jellemzően melyik kanyar melyik pontjára teszik őket ?
Aki nyakig benne van plíz, és mert haldoklik a topikk
http://www.chronomoto.hu/livet... (így nem konkrét, és senkinek sem sérül a renoméja)
1, Időmérések alkalmával, a szektorokon elhelyezett időmérők vevőegységek (pl FORMA1 stb) állandóan 1 rögzített ponton vannak, vagy a szervező brigád dönti el kicsit ?
2, Az adott szektorokon az S1 ; S2 ; S3 nál látott értékek a vevőnél elhaladott jeladó (motor) sebességét méri ?
Vagy nem tudok rájagyönni, vagy Q-ra nem tudom elhinni, és belököm a motort a szakadékba és utána ugrok....
Még nincs infó.
Azt tudtam, de olyan "mezei" nyiltnap mikor lesz? Te ugy is benfentes vagy
Holnap.
Nem tudja valaki benfentes, hogy mikor lesz legközelebb H.ringen nyiltnap?
Remek pályamotor eladó:

https://www.kepesmotor.hu/yama...
Sziasztok.
R1 alsó munkahengerek eladóak.Frissen leszervizelve.
Ára:45.000 Ft.
Tel.20.310.33.59
Forma 1.
Nem tudjátok, hogy miért csak augusztusban lessz nyiltnap?
Köszi az érdeklődéseket, elkelt!
Szia! Érdekelne a gumimelegitő! Elérhetőséget tudnál nekem?Üdv
Eladó egy Tyrex gumimelegítő, első-hátsó, gyári táskában. Kb 3x használt, piros színű, kapcsolható 60/80 fokos működéssel.
Ára: 39ezer

badzoli@yahoo.com
Ki javít gumi melegítőt?(Capit)
Öhlins 180mm-es ÚJ rugók eladóak 2 db. van 110-120-as. Egyben 15,000Ft. Szinte bármilyen rugóstagba jók: gsx-r, cbr, stb.
Igen, Közúti 1-ben szeretnék menni, a "lassabbik" csoportban.
"Ha meg valaki tudja már hogy kell viselkedni akkor tökmindegy milyen a sebességkülönbség" ..... ja pont nem.
A kezdőben a "nagymenő" van rossz helyen és ez nagy különbség...
Csak sikerült elkefélni. Lassú csoport = Közúti 1!
Ha még nem mentél Hringen, menj a lassú csoportban az első nap (közúti 2).