Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A táblázatban is ez van, de azt csinál amit akar. Hidegen szerintem senki nem mér nyomást aki pályázik, sorrend értelemszerűen E-H. Pálya hőmérsékletet ne kérdezzek tőle előre 2 hétre?! Lehet utcai gumival gyorsabb lenne :-)
Nem jelentéktelen de csak egy szelete a "tortának"!
A gumi működésének feltétele, hogy üzemi körülmények között üzemi nyomáson legyen. Ha kiesik a működési tartományból (hőmérséklet és terhelés) és nyomásértékből, akkor történik a kopáskép romlás, tapadás változás, idő előtti elhasználódás. Szóval nem olyan jelentéktelen mindez.
Ez a guminyomás kezdő szinten nem igazán jelentős de fontos nyilván. A komfort érzet szerintem sokkal előrébb való. Van azon a motoron futómű is fék is meg egyéb ebben kell őszhangba lenni. Aztán majd ha érzi az ember mi az amit kellene állítani akkor az igazi.
A táblázat korrekt, de ezek az értékek 100% gumi kihasználás mellett érvényesek, aki kezdő, vagy közepes pályamotoros, annak ezek az értékek nem minden esetben működnek. Továbbá fontos kérdés, hogy előmelegítődik-e a gumi gumimelegítővel? Ha nem, akkor ismét más kiindulási értékkel kell kezdeni.
Tényleg :) :) :) Rögtön utánnam írt es azt hittem nekem írt! Mivel Sedu mérnök úr :) mindent drágáll szokása szerint,( Egy patika útcai Gsxr K9 1000 valós 10000 km el szerinte 1.2 milliót ér, es ezt tök komolyan gondolja, ugy hogy nagy baj van a fejbe nála) , es gondoltam sokalja a Zx 10 árát es hogy lassan 1.9 -2.1 et kérek érte! De nem baj nem tudom már vissza csinálni, mert az egész ember nagyon gáz!!!
Egyébként itt a táblázat, benne a válasszal minden kérdésedre:
Ezt szerintem a guminyomásra írta... :-D
Fontos! Amit Sedu írt neked guminyomásra, azt felejtsd el! Egyrészt nem írja, hogy hidegen vagy melegen, nem írja, hogy elöl vagy hátul és az általad említett típusok esetében még helytelen értékek is. A korrekt értékek tekintetében lényegi információt az üzemi-abroncsnyomás hordoz. Versenygumik esetében a hidegen mért érték lényegtelen! A megfelelő válasz miatt bátran keress!
csak kivancsisagbol, a pet palackba mi megy?
Sedu! Az extrák többe kerülnek rajta mint a Te összes vagyonod! De nem a Te dolgod hogy mit és mennyiért hirdetek, foglalkozz a saját buher kókány szarjaiddal! És láss csodát, most 1 hónap alatt 2 db pálya K7 1000 et adtam el, a hirdetett ár alatt 50000 Ft al! Persze nem olyan embernek mint Te!
Ha lassan mész 2,1-1,9 aztán meglátod majd lejjebb engeded.
2006 ZX 10R pályamotor eladó nagyon szép állapotban, VALÓS 9000 km el, nagyon sok pálya extrával! Érdeklődni privátban vagy telefonon!!!!! 06 30 938 06528
Hali, Sebimoto - tól vásárolt már valaki?
Sziasztok!
Egykis segítségre lenne szükségem guminyomással kapcsolatban!
Slick gumit vettem pályára nem vagyok tapasztalt ez az első slick gumi amit használni fogok eddig útcaival mentem pályán.
Azt szertném tudi, hogy hidegen és melegen milyen nyomásra álítsam körülbelül mi lehet az ideális
Erről a gumiról lenne szó!
1 120/70R17 DUNLOP D212 GP RACER SLICK M FRONT NHSNHS TL MOTORGUMI
2 200/55R17 DUNLOP D212 GP RACER SLICK M REAR NHSNHS TL MOTORGUMI
2006-07 Zx10r hez pálya fej és hasidomot keresek jó állapotban!
Eladó gumik: (minden gumi 2017es vagy 2018as gyártású)

110/70 SC1 + 150/60 SC2 Pirelli Diablo Supercorsa motorgumi - 73e/pár
120/70 Pirelli Supercorsa SP + 160/60 Metzeler Racetec K2 motorgumi - 65e/pár
Pirelli Diablo Superbike SC2 slick motorgumi 160/60 - 34e/db
Pirelli Diablo Superbike SC2 slick motorgumi 180/55 - 48e/db

Posta vagy közelben szállítás megoldható. Jászberényben vannak.

roekjozsi@freemail.hu
+3630 616 9133
Eladó EBC MD3091 XC Hullámos Féktárcsák újszerű állapotban, maximum 100 km-t futott.
Suzuki GSX-R 1000 K5-K8-hoz
Suzuki GSX-R 600/750 K6-K7-hez
Az ára: 100 000 Ft
Az új ára 130 000 Ft-volt.
Érdeklődni Telefonon +36 30 318 2900
Sziasztok.
Mi a velemenyetek.elonyos lehet a slick 200/55/60 gumi az 5.5coll szeles felnin? K3 750. Illetve eggyaltalan el e fér? Az nem zavar hogy az attmero miatt gyengul.a kanyar tapadas.kezelhetoseg erdekel. Most a 190/55 jol mukodik.csak van lehetosegem a masikra.
Esetleg kit kerdezhetnek meg ezugyben?
Valaszotokat elore is koszonom.
Sziasztok!
Kawasaki zx6r-re pályaidom eladó.2005-2006-osra. Két Kis repedés van a fejidomon,simán használható így.
30ezer Ft
Székesfehérváron

0670 5299141 vagy czako20@freemail.hu
Sziasztok. Eladó új metzeler racetec rr k2 gumi. 35e 160/60
Sziasztok!

Ha esetleg érdekel egy jó kis pályanap összefoglalója a Pannonia-ringen

http://youtu.be/NAUKtuTJMws