Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor most jön a b terv
mikorra lessz elhalasztva?
ha nem lessz eső akkor mehetünk
ok akkor majd máskor.jó motorozást mindenkinek!
így jött össze.kalev kiküldetésben lesz, meg úgy volt h lehet én is,de nem .én szombaton megyek,de Vp-be és ott is maradok
hát jó. ez van. és mit szólnátok egy vasárnap délutáni guruláshoz valamerre?Veszprémvarsányba átmennék aztán esetleg le Füred vagy Veszprém.
találkozó lefújva!
hát nézd.aki biztos az
1.kalev
2.dh
3.onegirl
4.fzrmesu (szombat délután)

aztán
5.foregon - egyszer igen,egyszer nem,igen,nem,igen,nem...már nem tudom hol tartunk,kalev beszél vele
6.gedeon - vasárnap jönne csak,9 körül indulna otthonról,ha nem lesz semmi értelmes akkor nem jön
7.Riding - "valamilyen formában ott leszek"
8.Vicky - nincs rá keret,nincs mivel kijönni

senki más nem jelezte,se győri fórumról,se innen.nem fogunk minden egyes embert megkérdezni.aki akarna jönni az tudna írni itt.bárki hívhat még embereket,hozhat utast aki akar.
mert csak annyian lennénk?
na látod tudsz te ha akarsz!
csak egy vélemény...
nem azért, mert nekem nem biztos a hétvégi 2 nap... de eléggé úgy tűnik, hogy ez így eléggé laposkásnak ígérkezik 2-3 fővel találkozó? Hát...
így sem biztos h egyáltalán lesz bármi is .ha senki nem jön akkor felesleges
munka után meg visszamegyek aztán aluszok a sátorba mikor ti felkeltek és elmentek onnan?
na hát akkor nappal ott leszel este meg elmész dolgozni! remélem hogy jó idő lesz mert ha nem akkor dühbe jövök! esőbe én nem megyek.
vannak ilyen tűzrakóhelyek de majd jövő héten részletesebben
én nem megyek mer dógozok szombaton is ráadásul éjel
én megyek de csak késő délután mert előtte még dolgom van. de amúgy hol lesz Bakonybélen belül? kemping vagy kint az erdő vagy hol?
na akkor véglegesítsük.ki jön a találkozóra?

1.Riding
2.fzrmesu
3. ?

Vicky jön?Riding, szóltál valakiknek?kéne egy létszám
ennek azért nem örülök .jövő hétvégén jössz?
hát itt vagyok....igaz ritkán,de azért bejelentkezem.
en majd jovok nemsokara, csak legyen meg vegre a motorom
ez sose volt egy népszerű hely.már Vicky sem jár ide
kihalt a fórum? hova tűnt mindenki?
Hát szerintem így senki sem tudja. Attól függ mennyi lesz a pia! ja és hogy leszünk!
Gyerekek május 15.-én mi a program a találkozón mert én csak vasárnap tudok lemenni valamikor délelőtt.Részletes programot kérek! Pl. 7:00 alvás,8:00 még mindig alvás,9:00 másnapos ébredezés,10:00-10:30 gedeon megérkezik,11:00 a franc tudja! Na valami ilyesmire gondoltam! Előre is köszike!